AAaaaaaaaargh ik ook !!! En dan lees je ergens op deze site dat er iemand al 8 dagen voor nod posi heeft getest en dan sluipt de gedachte stiekem in mijn hoofd..........................Neeeeeeeeeeeee ik ga het zeker niet doen! Nog een week wachten en dat kan ik best!!!!! (denk ik)
He Meisje, mijn broertje gaat ook weg naar Aussie, maar pas over 2.5 week...slik krijg het nu al moeilijk als ik eraan denk! Sterkte!
Pas op jij! En 8 dagen voor NOD is echt niet écht 8 dagen voor NOD,dat kan niet...cyclus was dus vast anders dan gedacht! Kom op meid, je kan het je kan het je kan het!
Hihi jep, je reageerde op BB en tokte to mie! Nee jij mag me morgen weer met een katapult naar de sportschool schieten
Mijn commentaar naar heitje was voor jou bedoeld, ik wil mijn touw wel om jouw benen doen en met een haring kort en strak in de grond vastzetten. Geen getest voor je NOD mevrouw, denk erom. Ik stuur de NOD politie op je af hoor!
Oké Heitje! Roep je dat de komende week nog een paar keer? Ik ga het ff in mijn hoofd prenten: ik kan het ik kan het ik kan het !!!
Het kan zijn dat ik daar zelf gebruik van ga maken hoor, moest morgen vrij nemen ivm opmaken compensatieuren, had al een vroeg afspraak bij de HA staan ivm medische keuring voor verzekering, dus als ik daarna nog zin heb is de kans groot dat ik richting sportschool ga. Ik moet toch een keer weer gaan beginnen
Goed zo! Ja ik zal ook voor de zekerheid ff BB-tape aanschaffen, dan zie je zeker onder de plak de komende week!
@ego: heb voor het eerst ovu testen gebruikt.... cyclus is denk ik 28/29 dagen... Heb nog geen positieve test en zit nu op dag 16. Moet ik me zorgen maken???
Ach we passen er wel met zn 2en in toch En anders maken we gebruik van de wip, de één schiet de ander zo heen!
Hm meestal is je ei op dag 16 als je een cyclus van 29 dagen hebt. En dan is je test de dag ervoor posi. Maar het kan zijn dat je je piek gemist hebt. Heb je wel lichte strepen op je test? Het kan ook zijn dat je deze maand weer een langere cyclus hebt. Of je hebt een korte lf, het kan allemaal! Ik zou nog even doortesten als ik jou was...