Naomi is stapelgek met hem. Ze noemt hem nu ook steeds vaker papa (geheel uit zichzelf). Die 2 gaan harstikke leuk met elkaar overweg. Zo leuk heeft ze het nog niet eerder gehad geloof ik.. Ohja, we zijn nu 2,5 maand samen, bijna 3 . Naomi heeft vanmorgen op het potje geplast Ze wou geen luier om, dus die afgelaten, en ze ging zelf op het potje zitten.. Ben benieuwd of dit langzaam door gaat zetten
hey hoi iedereen!! ben zo trots! Naomi heeft gisteren op de wc. gepoept.. Ze wil nu steeds op de wc. zitten.. Verder ben ik nu heerlijk anderhalve week vrij.. Heb van mijn gezin een leuke woordenboek voor Naomi gekregen, echt super!!
Hey wat goed zeg! Ik ben al blij dat ze aankondigt dat ze in haar broek heeft gepoept...... Ik heb wel een potje beneden staan maar daar gooit ze altijd de kralen in...
Weet iemand trouwens ene leuk voorbeeld van een plas/poep kaartje? waar je bv. stickers kunt gaan plakken??
Destijds (bij G) kreeg je die eens gratis bij Kandoo. Later heb ik zelf gemaakt, bijv. een treintje tekenen met 10 wagonnetjes. Stickerboekje gehaald bij de action en als het treintje vol was, een cadeautje.
hoeveel stickers per wagon? 1 ?? Wou 1 maken met een bloem.. en dan morgen paardenstickers halen. bij 10 paarden in de wei (of 15?) een cadeautje..
Ja, 1 per wagon. Anders is het niet overzichtelijk voor haar en duurt het te lang, 10 of 15 is lang zat.
heb een rups gemaakt .. bij 10 mag ze een cadeautje Ben blij dat ze poepen in de luier nu ontzettend vies vind.. ze wil het ook niet meer doen, werd zelfs wakker ervan vannacht
Heb vanmorgen ook bijde dagopvang gezegd: graag ermee doorgaan, wil niet dat ze het dan ineens weer in de luier doet.
Goedemorgen.. we leven nog hoor.. Collin is inmiddels ook alweer jarig geweest. Erg leuk gehad... We zijn inmiddels niet meer bezig voor een 2e kindje. Ik wil namelijk een maagband laten plaatsen en dan duurt het even voordat je weer zwanger mag raken. De verwijsbrief voor de vooronderzoeken is verstuurd. Het is nu afwachten wanneer ik een afspraak krijg voor de afspraak.
Dat hoop ik ook... Ik hoop de vooronderzoeken dit jaar al te krijgen... en dan de operatie voor de zomer...
Hoe gaat dat dan? Je krijgt zo'n maagbandje en daarna kan je natuurlijk nog maar heel weinig eten. Moet je na de operatie lang in het ziekenhuis blijven?
Je kunt inderdaad minder eten dan anders... Na de operatie moet je 1 of 2 dagen blijven... En zoals ik altijd ben na een operatie, gelijk weer aan het werk en sporten
Hoop dat het een makkelijke ingreep is.. Schoonzusje heeft vorig jaar een maagverkleining gehad.. was er ook redelijk snel weer bovenop
maar een maagverkleining mag je toch een aantal weken niet sporten, want de wond moet goed dicht zijn, ivm lekken
ze mocht vrij snel dingen weer doen.. de wond duurde ook niet zo heel lang voordat die geheeld was...