Thanks meis! En jij ook heeeel snel een posi ovu testje!! We gaan ervooooooor!! Mei/Juni HERE WE COME!
nou heitje, hoe krijg jij die testjes zo duikelijk op de foto? zoals die van jou dag 13 eruit ziet, zo zag die van mij van zaterdag eruit!
kubus is nog niet geweest. wgev gaat vanavond testen om 20.30u. een van onze kippetjes heeft vandaag een eerste ei gelegd! haha
Ha Ricmar, Wat een mooi temp stijging vandaag zeg! Ben zo benieuwd wat deze maand voor jou in petto heeft!!!
komt vast door de pregnyl... wgev spannend en kip met eitjes o zo schattig.... (ze zijn vast lekker of eet je ze niet zelf op??) ooit heb ik ook kippen gehad, had elke dag een vers ei en af en toe liet ik ze broeden....
banner aangepast, staat op maximale cyclus met een LF van 15. Heb ik nooit. Heb de ene maand 25 dagen en de andere 27, dit wordt ws een korte. Maar wil ivm pregnyl ook niet te vroeg testen. zou ivm pregnyl op 20 sept kunnen testen. Maar zet hem liever later... we zien wel hoe het loopt Misschien test ik indien geen ongi wel direct op 21 sept.
HIhi we hebben een nieuwe fotocamera! En dag 13 was bij mij ook zaterdag! We lopen aardig gelijk dus!
dat is het dus! een neiuwe camera, ik had het met de telefoon geprobeerd, maar die wordt zo wazig. mij fototoestel is kapot, toch maar eens voor een nieuwe gaan, stel je voor, ik heb over een paar weken een posi-zw test, kan ik hem niet eens laten zien aan jullie!
Hhahah zo dacht ik ook! We hadden een oude fotocamera met zo'n piepklein schermpie dus maakte ik ook steeds foto's met mn telefoon. En toen dacht ik ook: nou moe, als ik zwanger ben kan ik niet eens een foto van mn test op zp zetten! Het is niet helemaal de reden geweest dat we hem hebben gekocht (voor onze vakantie en alvast voor mooie foto's van hopelijk ons wondertje straks) maar het kwam wél goed uit, hihi!
Ik ben kennelijk nie de enige die zw is in september. Heb gevraagd of ze zich komt melden, carmen2!! Ze staat nog nie op de lijst liefs, mamaT
he dames, eindelijk weer bijgelezen. vanmiddag weer voor het eerst gesport (fitness) zal morgen wel onwijs spierpijn hebben. waar blijft dat roze nou meiden???? het is wel heeel erg weinig....en veeels te veel rood! komop! ga eten maken tot straks
Nee nog nooit. Heb gister avond echt staan huilen zo teleurgesteld dat ik "ongi" was geworden. Maar vind het wel heel vreemd. Hele dag al niks in mijn inlegkruisjes alleen bij afvegen rood. Heb normaal altijd eerst 2 a 3 dagen oud bloed verlies maar het is nu echt helder rood. Heb ik nog nooit gehad. Toch maar een testje gehaald zonet. Dus ga alsnog gewoon zondag testen tenzij ik de hele week blijf vloeien dan is het dus wel een ongi
Ricmar weet jij of je temp direct daalt bij een ongi? Heb dus sinds gister avond bloedverlies alleen bij het afvegen zie bericht hierboven. Maar temp is hoger dan gister. Kan dit innesteling zijn?? Jij hebt ook een mooie stijging zeg. Duim voor je
Loran hoop het ook. Ging gister naar de wc. voordat we naar bed gingen en keek automatisch op papiertje. Was echt zo teleurgesteld, heb echt staan huilen in de kamer. Mannetje heel nuchter ach volgende keer beter etc. Maar vandaag had hij toch wel 2keer gebeld en voicemal ingesproken hoe het met me was. Toch ook wel weer lief. En jij hoe staat het met jou? Nog zelfde kwaaltjes???
Ha meiden, ik heb dubbele tieten hahahaha, als ik mijn schouders naar achteren trek dan krijg ik door mijn bh dubbele boobs. Hihi, ik liet het vriendjelief zien en die zei: wat is dat nou????? Lache gieren brullen hoezo dikke tieten? Ik ga ff koken, later!