He BB10 heb jij antwoord op mijn vraag in de berichten hierboven?? Dubbele borsten dat ken ik ja dan passen ze niet eens meer in de bh en komen ze er boven uit. Zo balen als het te zien is in een leuk truitje.
Hallo lieve meiden!! Heb niet bijgelezen, is weer zo veel! Vandaag dus gesprek gehad en mag blijven!!! In ieder geval tot 1 april, dus dat is weer een beetje lucht Krijg een leuke functie en leuke woningen (mijn eigen woonplaats). Wordt wel zwaar, maar zeker een uitdaging. Helaas wel een collega dinnetje dat per 1-11 weg moet Ik ben in ieder geval blij blij blij! Kan gewoon lekker op het hoofdkantoor blijven in mijn eigen woonplaats. Zag verder geen roze op de lijst, wat erg!!!! Hier nog steeds gevoelige boobies en wat aderen of verbeeld ik me dat? Verder ontzettend moe vandaag, maar weet zeker dat dat door de spanning van de afgelopen dagen komt.
Kubus heb even gemist in welke sector je werkzaam bent, wel super dat je mag blijven voorlopig.Balen van je collega dinnentje
Vastgoed, commerciele verhuur Heel leuk maar het afgelopen jaar erg onzeker. Werkte eerst bij een makelaarskantoor waar ik weg moest door de crisis. Nu bij een vastgoedbeheerder waar ze dus ook aan het reorganiseren zijn.
Kubus wat een goed nieuws! Gelukkig dat je iig tot april mag blijven!! Hier: heb net met hubbie heel mooi behang gekocht om op onze eigengemaakte kledingkast te plakken! Het is heel mooi, barokprintje helemaal zwart met reliëf! Ben heel benieuwd hoe het gaat worden! Ben ook eten aan het koken dus kom na het eten wel weer ff kijken hier! Eet ze iedereeeen!
Gaat iedereen weg? Ben net terug thuis... Heb een half uurtje geleden voor de laatste keer mn broer geknuffeld. Ik zie hem pas volgend jaar weer! Jeetje wat deed dat pijn! Ben nog steeds aan het huilen als ik eraan terug denk, hoe hij weg reed in de auto bij mn ouders. Nog een laatste blik en nog een keer wuiven Pfooeeee... Ging normaal mee naar het vliegveld maar kon het gewoon niet aan, was al aan het huilen nog voor we thuis vertrokken Heitje ik wens je veel succes als jij dit over 2,5wk ook moet doen!
Hier ook een dag geklust wel 2x in 24 uur 1x in de maand. Ik ging een paar dagen met me vader op vakantie. En zou in de vakantie de ei hebben dus we gingen er van uit dat deze ronde niks had geworden. En wat bleek had een hele vroege ei van 9 dagen na me eerste ongi dag En de nacht voordat ik op vakantie ging nog even samen gestoeit en het was raak
Gefeliciteerd!!! Ik ben helaas toch ongi geworden, diezelfde dag nog.... grrrr... dus helaas, ik mag door naar oktober Groetjes,
susan, over een temp daling kan ik je niet veel zeggen dat is per persoon verschillend, soms daalt hij voor ongi en soms na die tijd ik duim voor je dat het een innesteling is. Kubus pfff nou j komt er redelijk bij langs zeggen we dan. Meisje ik weet hoe je je voelt. april 2007 vertrok mijn broer naar canada. in aug 2008 ben ik zelf 2 weken bij hem geweest, en as zaterdag komt hij naar nederland (is dan ruim 2 jaar niet hier geweest) elk afscheid valt zwaar omdat wij nooit weten voor hoe lang het weer is. dikke knuffel
JEETJE....wat is er weer veel geschreven zeg!! koste echt even tijd om bij te lezen...hahaha... hier is alles wat het zelfde...ben nog steeds niet fit en heb een hele opgezette buik... misschien toch van het ontpillen of van mijn eisprong?.. duurt nog wel even tot mijn nod.. we zullen zien...iedereen sterkte hoor!
Meisje, waar is je broer heen dan?Heb ik even gemist. Hier nog even ego en dan hou ik op: heb net mijn bm mond even gevoeld hij zit echt helemaal dicht. Dan kan het toch geen ongi zijn want dan staat hij toch juist open. Krijg er geen vinger in laat staat een tampon. Wie kan mij gerust stellen???
Kubus, gefeliciteerd! Misschien dat je volgend jaar of verlening krijgt of een vaste aanstelling. Je bent in ieder geval weer 3 maanden verder straks!
Laat het zo zijn. Dan zou het wel super zijn. Bijna tegelijk met mijn vriendin zwanger zei is nu bijna 10 weken.