goedemorgen meiden, Hier weer een gebroken nacht gehad.. en ben ook weer me bed uit gedreven..niet normaal hoe ik lig te soppen 'snachts! (lees zweten!) Heb zondag schoon overtrek erop gedaan.. ga hem vandaag maar weer wassen ipv komend weekend.. En lekker laten luchten! Wordt mooi weer vandaag! Ga misschien nog even in zonnetje zitten.. En nu ga ik even wat doen! Chow! @gieg: hoop toch voor je dat alles goed is met echo meid!
Morgen meisjes! Niet veel te melden hier, geloof dat ik ongikrampjes voel @kling: ja mooi grafiekje hè? Deze ronde geen thermometer voor mij, had er geen zin in. Gebruik ff nu alleen voor het invullen van medicijnen, iui en eigen klusjes @Gieg: Nee hoor! Slecht gevoel mag echt niet Gieg 'Jammer' (is niet het goede woord, ik weet het) dat de andere meds niet lijken aan te slaan. Is er al een plan B, of C? @huishouden: hmm... moet ik ook nodig doen...
Er zijn nog andere medicijnen met een totaal andere werking, maar we weten niet of ze daar verder netzo goed op reageerd als op haar oude medicijnen. De medicijnen die ze sinds gister krijgt, hebben verder precies dezelfde werking als haar oude medicijnen, maar dus ook dezelfde bijwerking. Huishouden? wat is dat Enige wat ik de afgelopen dagen heb gedaan is wassen als ik 's avonds thuis kwam.
@ Gieg: wat een peee morgen voor jou vandaag.. dikke knuf! @ Sur: grrr... stomme ongi @ Mezelf: ik ben zoooo moei
giegje: duimen blijven overuren draaien voor jou. surv: bagger ongi cin: bagger ongi krampjes natjes: bagger zweten snachts mezelf: baggernacht met in slaap pratend ventje en een babbelende beeb.. zucht
@ limsel: das niet fijn een bagger nacht @ mezelf: ga nu weer op je stoel zitten... Ik kreeg net een offerte binnen om een stichting officieel te maken... de prijs nou alleen notariskosten zijn rond de 300 euries... Ik dacht dat ik van mijn stoel viel!
ik ga even de aldi leegkopen en de hans textiel, wand het is echt tijd voor nieuw ondergoed. Die andere hebben zo een brede band en dat is niet leuk tot snel
Gieg: geen naar gevoel hebben hoor! er zijn meer meiden die in het begin bruinige afscheiding hebben gehad..dus geen zorgen maken...idd gelukkig over twee weken de echo...al zou je hem het liefs vandaag al hebben hele dikke knuff! Survivor...wat k*t zeg ...rot ongie's ook altijd..ggrrrr Natjes: lekker he dat liggen soppen in je bed...heb ik ook gehad vlak voor de bevalling...alleen bleek achteraf dat ik heb liggen zwemmen in vruchtwater...ipv dat ik dacht dat ik zo zweete.....nee hoef bij jou niet zo te zijn!! dus geen enge dingen denken nu hoor Lims: leuk he een brabbelende beeb s'nachts hihi is wel lief alleen je slaapuurtjes worden er zo door verkort ik ga er weer van tussen..zo naar de kapper eens kijken of ze van dat peen haar van mij nog wat leuks kunnen maken. fijne dag allemaal!
Goeiemorgen Hier heeeeeeeeeeeerlijk geslapen weer, ben er helemaal blij mee. Was wel wakker vanacht maar daarna bewust verstand op nul gezet en weer ingedut. joehoeeee. En een lekker weer vandaag. Vanmiddag verjaardagsfeesthe, leuke dag vandaag. En zag vanochtend als eerste dit mailtje: http://www.hyves.nl/hyvertising/?tryvertisingId=564&tryvertisingvar_src=viral&tryvertisingvar_action=m Zo wil je elke dag wel wakker worden. Het is wel voor hyves dus als je geen hyves hebt ben ik bang dat je het niet ziet.
@gieg, wat jammer van de meds!!! Hopelijk is er nog een goed alternatief. En dat je moe bent is niet zo gek nu, en hoop dat je gevoel niet juist is. Beeb moet blijven!! @natjes, oww jij weer zo;n kutnacht gehad? Straks lekker oogjes dichtdoen in de zon. @survivor, ongelooflijk!!! Shitzooi, knuff voor jou. @cin, ongi krampjes zegt niks, echt niet, blijf duimen!! @limmeke, oordopjes @debs, veel plezier bij de kapper. @remmie, jaaaa ik zie je wel, hoe is het?? al ietsies beter??
Morgûh! Wel bijgelezen, geen puf om te reageren... :S Ietsies... rem is gister eerder van werk weergekomen zodat hij bij nikki kon zijn en ik ben toen op bed gegaan. Dus halve middag en hele avond / nacht geslapen... Gelukkig niet meer overgegeven.. pfff.. wat kan een mens zich beroerd voelen zeg!! Vandaag voelt t als door trein overreden... Hoest met jou? Fijn dat je goed hebt geslapen... je link doet t nie... X
wel fijn dt rem dan eerder thuis kwam. Bah wat zul je je dan brak voelen. Vandaag lekker in zonnetje beetje bijtanken. HIer alles lekker, als het goed is doet de link het nu wel.
goedemorgen!! @Giegel hopelijk snel een mooie echo @survivor &*(&^%$$ ongi @slapen ehm had hele erge buikpijn dus maar molletje ingenomen en daarna heerlijk doorgeslapen @me eind van de middag weer naar de gyn, pff heb er eigenlijk geen zin in ... op de een of andere manier kom ik er altijd maar stom nieuws vandaan..
meunin! @surv: :x:x knufffff voor jou... klote!!!!!! @bow: ik zie link ook ni? maar ik pcmuts @cin: krampjes? wat is dat nou weer he... @nai: ik duim voor goed gynnenieuws! @mil: vertel es? hoe gaatie? en vooral, heb je al rood gezien? duimmmm van niet! @gieg: hoop dat je je een beetje door deze 2 weken kan slaan, ook qua dochtertje-stress. en dat de echo meer gerust stelt!!! @remmie: arme lieve remmie, nog ziek! doe maar eens even heel rustig aan en laat remmieman jullie maar verzorgen/verwennen! dikke knufff! @limme: babbelbaby is wel een mooi woord! enne, oordopjes idd? @rest: goh, ik moet wennen aan dat ik GENOEG slaap tegenwoordig vandaag: hardlopen ontbijten in son met krantje schetsen in atelier langs kasteel om dingen te halen en brengen nog meer atelier chillen met klingman hopsa! fijne dag allemaal!
Meiden ik heb even snel bijgelezen maar wou even snel reageren op gieg. 1 eileider zat bij jou toch ook dicht ? en die andere ? Want als ik zwanger ben moet ik met 5 weken meteen een echo krijgen omdat ik veel kans heb op een buitenbaarmoedelijke zwangerschap. Wil je echt niet bang maken en bruin verlies kan toch ook normaal zijn tijdens een zwangerschap , maar die flinke buikpijn en bruin verlies zo ik toch zo snel mogenlijk een echo willen hebben als ik jou was.. Meiden ik ben er weer vandoor, ga even snel douchen want ik heb een solicitatie gesprek En met witte haren en gezichje staat dat een beetje raar hé Iedereen een fijne dag!!!! knuff