hmmmm, het kan zijn dat er in een heel vroeg stadium iets is misgelopen maar dat je dus toch HCG in je lijf hebt gehad. Even opgezocht op wikipedia: Miskramen komen vaker voor dan de meeste mensen denken. Zo'n 25% van alle vrouwen krijgt er in hun leven mee te maken Wordt vanaf het moment van bevruchting gerekend, dan gaat zelfs mogelijk tot 90% van alle bevruchte eicellen voortijdig te gronde; meestal echter worden de zeer vroege zwangerschappen die in een miskraam eindigen niet eens opgemerkt, omdat een normale menstruatie volgt, of deze alleen maar een of twee dagen later komt. De helft van alle zwangerschappen eindigt dus al voordat de vrouw weet dat ze zwanger is.
Ja inderdaad, nu is het juiste moment om dat te regelen! Doe het nou maar.... dat zou een hele opluchting voor je zijn als je er vanaf bent! En daarna kun je beginnen met een nieuwe start en je een slag in de rondte klussen
Dag Heitje, Hoe is het met jouw ei vergaan? Heb je hem toch nog kunnen vinden hopelijk? Bij mij was ie er toch opeens na een week vruchtbaar slijm! Vond 't maar vreemd maar ja, heb 'm toch weer duidelijk gevoeld. Was blij dat 'ie toch niet zoek was Nu weer wachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachtenwachten... zoals Kris zegt!
meiden hier even een korte reactie van mij.. ik heb ook niks teruggelezen! Op dag 40 ben ik ongi geworden. hoe t kan? ik heb geen idee.. ineens een veel langere cyclus! :S Ook had ik voor die tijd nog een vage streep op een test die wel erg roze was.. dus of er misschien stiekem wat gezeten heeft.. ik weet t niet.. Ik weet wel dat ik dus op rood kan en dat ik weer even verdwijn ik kan er echt niet mee bezig zijn want dan word ik gillend gek.. Hopelijk zien jullie me aan t eind van de maand ineens met goed nieuws! Bedankt voor alle steun!
hmmmmm, aan de ene kant denk ik daar liever niet aan, maar aan de andere kant, dan weet ik wel dat het dus kan. ik zou het toch nooit weten. nou, die flutcamera van mij, werkt voor geen meter, zo goedkoop ding, dat je de controle streep bijna niet ziet nou die is toch echt overduidelijk!!!!
*LALALALALA* *Houdt vingers in oren* "Ik hoor je lekker niet" Nog eventjes afwachten tot ik meer weet betreffende t werk, Zal dan ook even moeten kijken namelijk welke dagen ik wel of niet kan.....Goed excuus???
Goeiemorgen Ninos! Het eitje-proces is goed verlopen denk ik! Had zaterdag een overduidelijk posi ovu test (zie album , jaja ik heb ook es wat geplaatst) dus denk dat ie gister is gesprongen! Vandaag mn temp met 0.2 gestegen dus hopelijk blijft ie zo en natuurlijk nog wat hoger! Gelukkig dat die van jou ook terecht is!
balen van je ongi, en van die rot testen, je doet er een omdat je duidelijkheid wilt, en je komt in nog meer onzekerheid. ik duim voor je dat je eind deze maand de lijst nog wat meer roze gaat kleuren
ik ben even naar de stoffenwinkel in het dorp, kan ik eindelijk wat dingetejes afmaken die ik nog heb liggen, en weer aan een nieuwe tas beginnen....
www.l10.nl Het pakketje 'zwanger worden' met 10 ovu-testjes en 2 zw. testjes dipstick, van Matcare. Werkt super!