Werkze Senn! Vanavond ben ik er denk ik niet hoor, lekker van de avond genieten met manlief samen. Is natuurlijk ff afkicken vandaag weer op het werk na 2 weken vakantie samen
Heey wat fijn dat je er weer bent zeg!! Enne leuk dat je het leuk hebt gehad! Is weer ff balen als het gewone leven weer begint he
Oh fijn dat het leuk is geweest zeg! Enne leuk is dat hoe snel ze aan dieren kunnen wennen(en andersom). Bij mijn ouders zijn er 3 grote honden en daar geeft ze geen bal om. Laatst waren we bij mijn oma. Die heeft 3 kleine hondjes en daar moest ze wel even aan wennen haha. Terwijl ze toch veel ervaring heeft met honden!
Ja voor jongens vond ik het vorig jaar ook niet veel. Voor meisjes daarentegen hadden ze echt hele leuke dingen!
Onbeschoft zeg Sowieso door iemand brievenbus heen schreeuwen. Dat laat je je kinderen toch niet doen?
Ik geloof dat ik ook wel eens gelezen heb dat je er bij de eerste het hardst op achteruit gaat. Bij een tweede is dat echt niet zo veel als bij een eerste, veel spulletjes heb je toch eigenlijk al (kinderwagen, badje, commode, flessen etc) Dus qua aanschaf ben je denk ik veeeeel minder kwijt dan bij een eerste. (volgens mij was het Sen die toen met deze informatie kwam en hoeveel procent etc) Ik snap je onzekerheid wel hoor! Ik heb dat ook wel een beetje als we straks voor een tweede gaan Hoe het in de realiteit is weet ik natuurlijk niet. Daar kan LK, Ramoontje of Sen vast wel een antwoord op geven! (nou hoop ik dat ik niet nog iemand vergeten ben die meer als 1 kindje heeft anders excuses)
Lekker, bbq-en!! Enne, strijken doe ik niet echt aan. Ik doe alleen handdoeken in de droger en de rest hang ik op. Echt strijken is dus ook niet nodig vind ik.
Netjes hoor! (en ondertussen denk ik 'Lekker licht, 'wat sjouw ik mij een ongeluk met de 12/13 kilo van Indi!'' )
ja dat geloof ik. dat had KK ook met nikita eergisteren nikita is en blijft een klein poppetje wat dat betreft denk ik