Hey even een vraagje.. Aiden heeft soms best last van buikkrampjes. Nu heb ik 3 opties gehoord: *Infacol *Cinababy van VSM *Venkelthee Nu hoor ik veel negatieve reacties op Infacol. En dat van VSM zou de darmen stilleggen? Wat zijn jullie ervaringen? En venkelthee, werkt dit echt? En drink je het dan zelf of geef je de baby wat met een lepeltje? __________________
Ik hoor alleen maar lovende woorden over infacol. VSM legt idd de darmen stil (en daar zit alcohol in) en venkelthee wordt afgeraden voor het voedingscentrum (tenminste als je het aan je kindje direct geeft ipv zelf drinken). Je kan ook met warmte en massage een hoop verlichting geven.
hey meis, wat je ook nog hebt is sab simplex werkt net even beter dan de infacol ( hier dan ) die is alleen maar te koop in duitsland. infalcom werkt wel goed maar hier was het z'n geklieder met die pipet. cinababy werkte hier niet.venkelthee kan helpen maar kan ook avenrechts werken. zelf heb ik de tip van echte rooibosthee gehad dat werkte wel .de thee heb ik ook nog wel voor je zeg het maar!
Ik kreeg het advies van de LK om er niets aan te doen. De darmpjes moeten eraan wennen melk te gaan verwerken en dat proces kan behoorlijk pijn doen. Door al die middeltjes kun je dat proces verstoren en gaat het alleen maar langer duren. Als je kindje er echt heeeeeel veel last van heeft en meerdere keren per dag lang&hartverscheurend huilt, snap ik dat je dit niet kunt hoor, dan wil je die kleine gewoon helpen. Veel troost bieden, knuffelen, daarmee kun je een eind komen. Maar er zijn vast kindjes die er zo veel last van hebben dat je het niet over je hart kunt verkrijgen. infacol / sab simplex: geen ervaring mee. cinababy: bevat inderdaad alcohol, vond ik niet zo geschikt (maar het werkt wel, eventjes, daarna kan het averechts gaan werken) venkelthee: wordt afgeraden, werkt op termijn averechts, ook als je het zelf in grote hoeveelheden drinkt.
hier werkt de infacol prima. mocht het van de vlos alleen de eerste week niet gebruiken. zonder gilt Ties echt van de pijn, zo zielig! met infacol is het alleen een kwartiertje gemopper en scheten laten, en dan gaat hij slapen.
finn doet het ook goed met infacol! cinababy geprobeerd, dat werkt hier niet.. infacol wel! idd wel een beetje geklieder, maar hij vind het wel lekker!
Het CB had me cinababy aangeraden, dus ik gehaald. ik gebruik het nu niet meer want zag geen verbetering.. gebruik geen middeltjes meer voor haar. Wat ik nu doe en wat dus echt werkt hier: zelf drink ik nu soms venkelthee, maar niet teveel. en het belangrijkste: ik let op wat ik eet!!! ik eet geen pittig of gekruid meer en het werkt! ik laat haar ook goed boeren na de voeding, dat vergat ik voorheen echt. soms komt het boertje 30 mn. later, maar zolang hij maar eruit komt. en het werkt tot nu toe wel, hoor.
Ik had cinababy gehaald omdat ik alleen van dat bestaan wist. De kraamzorg vertelde me toen dat er alcohol in zit en dat had ik niet verwacht, dus hupsa weg cinababy. Heb infacol gebruikt en dat werkt hier opzich prima al neemt het niet alle krampen weg. Inmiddels heb ik het al 2 dagen niet gebruikt omdat het op is en het resultaat is hetzelfde als met de infacol. Ik vind het ook verschrikkelijk als ze zo huilt en pijn heeft maar helaas moeten we er door heen. Hoop maar dat het snel over is.
Ik ben vandaag begonnen met de Infacol. Ik hoop dat het werkt, nu ligt die arme baby alweer te huilen in zijn bedje. Ik weet dat het erbij hoort maar het breekt je hart als het je eigen kind is! Pfff
Ook hier al wéken geklooi met darmkrampjes. De oplossing lag bij de osteopaath! Er bleek een zenuw in haar nek te klemmen (had ook voorkeurshouding) en in de nek/hersenstam worden de signalen naar de spijsvertering geregeld. Na een behandeling al veel minder last en volgende week nog één keer terug. Ook Sab Simplex werkte hier perfecto (na de behandeling)! Cinababy, Infacol en weet ik veel wat allemaal niet. Dat werkt alleen als je kindje geen extreme pijn heeft. Extreme darmkrampen kunnen dus gestuurd worden vanuit de nek. Bij ons dochtertje worden door de beknelling de reflexen versterkt waardoor ook de reflex van een kramp véél sterker is dan normaal. Misschien dus handig om hier naar te laten kijken, ze zijn ervoor. Pak wel een osteopaath met als specialisatie baby's. Vele mensen heeft het al geholpen... Succes
Dat herinner ik me ook nog wel hoor! Ik weet nog dat ik gewoon een potje met hem heb meegejankt, toen hij een keer ontroostbaar was van de krampjes.... Ik voelde me echt een mislukte moeder, dat ik mijn eigen kindje niet eens kon troosten. Onzin natuurlijk, maar leg dat maar eens uit aan zo'n hormonenbom. Het enige verdere advies dat ik had gekregen, qua eten&drinken voor mij, is dat ik een beetje rustig aan moest doen met sinaasappelsap en andere scherpe vruchtendranken. Een keer een glas kan wel, maar geen liters op een dag. Dit kan de BV extra scherp maken voor de darmpjes. Sterkte, jullie komen er echt wel doorheen!