Goeiemorgen! @ Duster, ik lees ook vooral thrillers/ spanning en ik heb een groot interesse naar de tweede wereld oorlog dus heb daar ook nodige boeken van staan! Ik moet nog een mooie boekenkast in elkaar fixen want ik vind dat boeken netjes in een boekenkast horen Qua schrijvers hou ik vooral van Ludlum. Hier ook niet echt een lekkere nacht en Marcus is ook nog steeds niet te pruimen, begint me nu wel een beetje op te breken, hij kan zo hard schreeuwen Hier hebben de kids trouwens nooit bij ons in bed geslapen, in het weekend komt Lisette wel eens bij ons in bed 's morgens maar nooit een hele nacht. Ik zou dan de hele nacht half wakker liggen bang dat ik een deken over Marcus heen zou schuiven of dat ze uit bed vallen, nee vind het een eng idee! De kleine zal bij ons op de kamer liggen maar gewoon in het eigen bedje en later naar Marcus zijn kamer!
morgen meiden: Vici: al op de site van uvw gekeken knuf! ik herken je gevoel helemaal! Thanks voor de link! Evenstar: mooi buikje! grappig dat iedereen een holle rug krijgt, valt mij ook al op namelijk
troeltje: jouw buikje lijkt op de mijne! zal eens een nieuwe foto maken vanavond. ach gossie! beterschap! Buddy: gaat het beter? knuf!
Mijn huid kriebelt de laatste tijd trouwens erg, en op een paar plekken een beetje rode vlekjes. Ik ga liever niet aan de slag met poeder, is er een zalfje wat werkt?
Evenstar: ik heb hetzelfde met de lodger, voor de maxicosi en verder zie ik wel. draagdoeken: binnen een andere topic worden doro twee meiden anders wel echt hele mooie gemaakt dus daar ben ik ook echt van afgestapt hoor van dat idee. Schatje: leuk! maar kan je niet helpen want weet het zelf ooke cht niet Jode: veel plezier vandaag! Evenstar: beterschap! Belle: knuf!
Luca, ik heb er ook last van, ik gebruik Aloe Vera gel van de Tuinen. Erg irritant, maar het kan er bij horen.
mogguh! Ik ben weer een beetje bijgelezen geloof ik! Mooie buikjes zag ik al weer voorbij komen. Ik probeer vandaag ook een foto online te zetten. Als is er nog niet veel veranderd hihi... Draagdoek: ik heb het bij Levi geprobeerd want het leek me een superoplossing. Maar ik kreeg veel pijn in mijn schouders en rug. Dus helaas... Oh ik moet met sven mee... tot zo
Ja, ik moet eigenlijk ook zorgen dat ik het bekken een beetje kantel- ik heb altijd al een redelijke curve daar, met of zonder buik of bips. Haha. Ik had vroeger echt een platte kont, nu heb ik eindelijk es wat vorm! Ik werd zelfs regelmatig voor man aangezien... wie dat NU nog doet is ECHT blind en/of gestoord. Heee ik ben een hokje opgeschoven met de banner, eindelijk! Morgen al weer 18 weken, jee wat gaat het nu opeens snel...
Hoe is het trouwens hier met de kilootjes? Ik maak me een beetje zorgen omdat ik nog steeds niets ben aangekomen, terwijl ik toch niet heel veel reservers heb
het gaat echt snel. Angelfire: ik kom echt weinig aan...ik wil ooke cht naar de vK want ik heb zo mijn twijfels met alles. of het wordt echt een kleintje net als ik was. had gisteren namelijk aps weer het idee dat mijn buik groeide maar evrder niets.
Ik ben nog maar een halve kilo aangekomen, maar ik maak me er niet echt druk om aangezien er bij mij wel wat af mag! Maar geloof ook dat je niet persee de eerste 20 weken aan hoeft te komen hoor, als je goed eet is er toch niks aan de hand? Die kilo's komen vanzelf wel! Teveel in een korte tijd aankomen of afvallen is niet goed, maar dat is logisch!
neuh... ik val ook niet af. De eerste 13 weken was ik 2-3 kilo afgevallen, die is er trouwens wel weer bij. Dus nu sta ik al een paar weken weer op 0. Ach... hoeft het er naderhand ook niet af, toch
Goedemorgen! Ben bij de eerste 21 kg aangekomen en bij de 2e 19. Deze keer hoop ik toch echt wat minder aan te komen! Het moet er ook weer af hé... Vanmiddag naar de huisarts... dan hoor ik wel hoeveel ik ben aangekomen én dan hoor ik het hartje weer wiiioeeewww (als 't goed is!) Fijne dag allemaal!!