Augustus 2008 mama's !

Discussie in 'De mama's' gestart door miranda4xmama, 21 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    Silver, gefeliciteerd met je verjaardag meisje! Ik hoorde en zag dat je al genoten hebt van ballonnen en cadeautjes! Fijne dag met mama (en papa?) in Artis en ik hoop dat je je weer helemaal fit voelt!

    lique, he wat naar van je collega. ik ben met 1 vrijgezelle bonbons gaan maken en een picknick high tea en gaan stappen. de andere vrijgezelle hebben we een fotoworkshop gedaan en tapas gegeten.

    beterschap voor alle zieke en spugende kindjes en mama's!


    update knor: hij lijkt een stuk opgeknapt met de pijnstillers! hij racete zelfs weer de trap op!

    ik ben gisteravond naar de ladiesnight in de bioscoop geweest met mijn zusje. was een hele leuke avond. ervoor allebei nog een heel leuk jasje gekocht. was al niet duur en 20% korting dus maar 24 euro. het is hetzelfde jasje van andere stof dus de nichtjes passen ook leuk bij elkaar.
     
  2. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    @Lique, volgens mij is ie nu uit z'n bedje gekropen, want ik hoor boven van alles. Lianna deed dat in het begin ook en als ik 'r dan ging halen lag ze ergens in de kamer op de grond te slapen. Maar na 'n paar dagen is de lol er vaak af en gaan ze gewoon slapen. Ben al blij dat het 's avonds goed gaat.
     
  3. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    Bah wat hebben er veel een slechte nacht gehad.
    Wij gelukkig niet.
    Al onze meiden zijn dikke slaapkoppen, die hoor je nooit (alleen als ze ziek zijn).

    Ik wilde eigenlijk naar de winkel maar Laureen vond het veel belangrijker om te gaan slapen.
    Dat doet ze nu dus ook, dus winkel komt later wel.
    Verder heb ik nergens zin in, ben moe (of noem je dat LUI?) haha



    @ Juud: nogmaals een hele dikke knuffel voor jullie.
    Ik hoop met heel mijn hart dat er snel een brusje komt voor Giulia.
     
  4. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Sjorsje, nou ik vind het stoer hoor. Maar hij valt er dus niet uit. Dat idee zou ik met Sam al hebben, haha!! En dan gaat ze de hele tijd op onderzoek uit in de slaapkamer. Maarja eens moet ik eraan geloven.

    @Lauwie, bedankt voor je uitleg van vrijgezellen. Zal hier iets meer actie in moeten ben ik bang, maar ben nog wel opzoek naar leuke ideeen voor tussendoor. soort van Quiz enz..
     
  5. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Ik weet wel een leuke quiz Lique. Een seksquiz. Met allemaal leuke seksweetjes. Lekker stout, maar precies goed voor zo'n feestje!:D
     
  6. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Zo, hier een goede nacht gehad. lekker hoor. Maar de komende nacht wil ik best een doorwaakte nacht hebben als jullie kindjes dan allemaal lekker gaan slapen!
     
  7. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    Roos eet en drinkt gelukkig als vanouds (als een bootwerker dus) maar is wel superhangerig, ze is weer naar bed en ligt alweer te slapen. Heb vannacht echt moeten huilen om haar, wat zag ze er uit, helemaal door de kots gerold en weer verder gaan slapen. Echt heel heel zielig.
    als ze nou maar was gaan huilen of iets, wie weet hoelang ze al zo lag en hoe ongelukkig ze zich voelde, misschien is de kots ook wel door haar neus gekomen. Lijkt me toch erg eng voor zo een hummeltje
     
  8. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Aaaaah gos, arme Roos. Ze zal toch wel wat onder de leden hebben. Vandaag maar extra veel liefde van mama!
     
  9. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Setteke, hoe kom ik daar aan?? Lijkt me een goed idee!
     
  10. Arri

    Arri Fanatiek lid

    21 dec 2007
    2.566
    0
    0
    bleh!! 1,5 kantje getypt, maar heb geen zin...!!!
     
  11. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Arri, kom op je kan het!!
     
  12. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    Ach arme Roos.


    Arri, even doorzetten meid!!!
     
  13. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
  14. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    haha die Laureen, wat is ze lekker druk aan het spelen, leuk filmpje!!!
    word je niet helemaal gek van die piano?
     
  15. Linka76

    Linka76 VIP lid

    14 dec 2007
    9.703
    0
    0
    Miranda, lief die Laureen, is echt blond he anders dan Joelle en Dionne, leuk om Dionne ook op filmpje te zien, hihi!
     
  16. shanai

    shanai Bekend lid

    8 feb 2008
    816
    0
    0
    limburg
    Over slapen: fayenna heeft die twee uur echt nodig en ze slaapt ook echt die hele 2 uur ’s morgens en ’s middags. Dus ik laat het lekker zo doorgaan, of kunnen ze ook te lang slapen? Nee toch?

    Over de prik: net bij het babyzwemmen nog even over gehad en iedereen was het erover eens dat het 10 dagen na de prik is.

    @ binna: wat een poppetje heb je toch! Veel plezier in artis.

    @ denice: nu weten we waar je geld heen gaat ;) haha geintje. Was het maar zo he.
    Ik ben af en toe ook echt erg met spullen kopen en heb geld vaak al uitgegeven voordat ik het heb haha.
    Leuk he hoe die kleintjes met honden omgaan? Maar volgens mij heb jij toch wel andere huisdieren of niet?

    @ sjorsje: wat goed van yosyp! Ben je niet bang dat hij eruit valt?

    @ miranda: die laureen amuseert zich prima zo alleen, leuk om te zien.

    @ arri: maak voor jezelf een beloningssysteem. Na zoveel tekst mag je even op ZP kijken haha

    Fayenna slaapt als een roosje na het zwemmen, het was weer erg leuk.
    Ik ga snel wat doen in huis zodat ik klaar ben als ze wakker wordt.
    Iemand nog ideeën wat ik vanmiddag kan gaan doen? Verveel me eigenlijk nooit maar heb even geen inspiratie.
     
  17. Lieve Silver,
    gefeliciteerd met je 1ste verjaardag!
    Hoop dat je een leuke dag hebt, met veel kadotjes en lekkernijen!!!

    Binna, gefeliciteerd met je dochter, hele fijne dag!!!
     
  18. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    @Shanai, ik heb voor de veiligheid een matras langs het bed gelegd, heeft ie toch een zachte landing.
     
  19. @ shanai; hahaha, helaas, hij is al bezet voor Maloe van Miepie ;)

    @ happy; tygo krijgt alleen nog brood en sochtends halfvolle melk, warm gemaakt met de vit d druppels erin en bij het avondeten koude melk.

    ----------------------------------
    Tygo gisteravond ook slecht gegeten, had verhoging, was vanochtend wel weg...

    Ik heb een headache zeg je u tegen en vanochtend ook weer een bijna flauwvalmomentje, terwijl ik gewoon achter mn buro zat te bellen en ik ook vanochtend gewoon een boterham heb gegeten.... :(

    Nou ja, rustig aan doen dus en zo even wat innemen, want heb er de tranen van in de ogen staan, zo'n hoofdpijn, bleh...

    Meiden, fijne dag!!!
     
  20. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    @ Lique, ik zou denken even googlen. Bijvoorbeeld over de anatomie van de penis. Is de penis een spier of een gewricht bijvoorbeeld. Hoeveel zaadcellen bevat 1 zaadlozing van de man. Wat is de missionarishouding in bed. Wat is cunnilingus etc. Dat soort dingen. En dan natuurlijk prijsjes beschikbaar stellen die daarbij passen. Bijv. eetbaar ondergoed, chocolade bodypaint enz.

    Ik ben nou mijn kindjes even een boterhammetje aan het geven.
     

Deel Deze Pagina