April 2010 mama`s

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by spriet, Jul 24, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Bedankt allemaal voor het warme welkom!!

    @ Mermaid en Ann80: Thnx voor de hulp ...als het goed is staat ie er nu bij! Heb ook die van baby-gaga gekozen..

    @Ikheid: wat vervelend dat je zo'n pijn hebt...als je het vanavond niet vertrouwd gewoon de dokter of verloskundige bellen hoor!
     
  2. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    Jul 15, 2009
    2,689
    0
    0
    Rotterdam
    Ja hij staat erop :)
     
  3. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    @Ann80 Wat balen dat ze dan nog geen echo doen!! Krijg je die bij 10 weken dan? Of moet je nog langer wachten?
     
  4. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Bedankt voor de reacties...

    Schatjes zijn jullie :D
     
  5. AlRe

    AlRe Bekend lid

    Mar 8, 2007
    803
    0
    0
    Rijen
    Wat gezellig er komen nog steeds mama's bij. Allemaal van harte gefeliciteerd.

    @Ikheid balen van die pijn. Mij komt het niet bekend voor. Maar goed dat je morgen een afspraak hebt.
     
  6. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    @ka, ik maak altijd en foto van de echo gaat sneller maar scannen no problemo :d
    fijn dat je een mooie echo had :D

    @mermaid, als ie niet wordt verlengd krijg je een wazo uitkering van het uwv gewoon 100% van je verdiende loon. daarna gaat de wazo over in ww (70%loon) en pas dan ben je sollicitatieplichtig

    @ikheid, kan je blaasontsteking hebben? Tijdens je zwangerschap merk je daar soms niks van. Lever anders meteen morgenochtend een plasje in bij de huisarts om het uit te sluiten, je klachten passen er wel een beetje bij. Kunnen trouwens ook goed je banden zijn. ik heb het nu ook wel af en toe (had ik meestal eventjes rond de 11e - 13e week)
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Dus ik zou dan pas sollicitatieplichtig zijn vanaf het moment dat mijn ww ingaat? En dus niet als ik die wazo-uitkering krijg? Dat wist ik dan weer niet. Nou ja, we zien allemaal wel hoe het loopt na 1 juli. Ik heb besloten me er niet druk om te maken. Ik kan toch niets veranderen aan wat er gaat gebeuren.
     
  8. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    heey meiden
    wat gezellig dat er nog steeds meiden bij komen !

    even nog een ego berichtje
    het kleine ventje lag er super mooi bij net of hij lag te slapen :)
    papa en mama zijn ook erg sterk

    en verder erg last van me bekken :( baal er echt van grrrr
     
  9. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Trotsemama: dat zal wel moeilijk zijn geweest, fijn dat hij er mooi bij lag, dan heb je een mooie herinnering aan hem. Dikke knuf!

    Ikheid: sterkte voor de nacht, laat je morgen even weten hoe het was?

    Wonder: welkom en gefeliciteerd! Ja
    wij zijn heel gezellig hihi

    mermaid/napoleon: wat is dat wazo? Je zwangerschapsuitkering?

    Verders zag ik een leuke echo met een kleine tapdanser maar weet niet meer van wie........ Sorry! Maar gefeli, super leuk!
     
  10. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ik denk het ja, ik zou het eigenlijk ook niet precies weten :).
     
  11. Emmetje75

    Emmetje75 Fanatiek lid

    Aug 26, 2006
    1,383
    0
    0
    bij ons heeft ook internet een paar dagen eruit gelegen, ben dus even druk bezig om bij te lezen...
    hier alles goed, gisteren even een offday (ontzettend verkouden)

    @ mirjam: wij lopen nu precies gelijk zie ik. Gyn heeft mijn termijn bijgesteld bij de echo.

    @ de anderen : zwaai zwaai
     
  12. AlRe

    AlRe Bekend lid

    Mar 8, 2007
    803
    0
    0
    Rijen
    Nog even een berichtje voordat ik bedje in kruip.

    Mijn man heeft vandaag te horen gekregen dat hij niet is aangenomen. Balen want hij had echt zin in om daar te gaan werken. Maar goed hij blijft voorals nog gewoon bij zijn huidige baan totdat er weer iets nieuws aandient. Beter ook denk ik want hij werkt daar 10 jaar en als we een andere huis gaan kopen is een baan waar je al zo lang werkt beter dan een baan die pas 2 maanden hebt om een betere hypotheek te krijgen.

    Maar gaat eerst de kijker niet door en nu de baan.......
    Hopelijk binnenkort weer wat voorspoed. (sowieso in april)
     
  13. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    @ Napoleon. De funneling kwamen ze eigen per toeval achter. Ik had precies op de dag dat ik 27 weken was een bizar gevoel dat er iets mis was. Ik had geen pijn ofzo, maar gewoon een instinctief gevoel. Na heel lang aandringen bij de VK mocht ik die avond nog naar het ziekenhuis voor een CTG. Die was prima. Het was erg rustig, dus vroeg de arts assistent of ik zin had in een echo. Tuurlijk!!! Maar toen ze ging kijken ging ze er opeens een gyn bijhalen en toen wist ik al wel dat er iets mis was. Ik had ook al last van harde buiken, maar dacht dat dat er bij hoorde. Maar dat waren dus ook al weeën. Ik moest gelijk blijven en werd in een bed gelegd met mijn benen in de lucht. Prikken voor longrijping gehad en pillen om de weeën te stoppen. Mocht er absoluut niet uit. In bed plassen, poepen, wassen.... alles. Neonatoloog aan mijn bed gehad die uitlegde wat er met het kindje ging gebeuren als het nu geboren zou worden. Echt heftig allemaal! Gelukkig ging het na anderhalve week wat beter en mocht ik heel af en toe uit bed om te douchen of naar de wc te gaan. Na weer anderhalve week mocht ik naar huis om thuis plat te blijven. En uiteindelijk is hij met week 38 alsnog gehaald!!!

    Dus meiden, luister naar je lichaam en je moederinstinct!!!!
     
  14. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    @ Alre, balen voor je man! Misschien loopt hij binnenkort tegen een nog leukere baan aan!

    @ iedereen. Ik ben komende week niet op ZP. We gaan er lekker een weekje tussenuit met z'n drietjes. Moeten naar een bruiloft in Engeland en plakken er gelijk een weekje achteraan. Dus voor alle meiden die komende week een echo krijgen! Veel succes!!
     
  15. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    Jul 29, 2006
    2,564
    0
    0
    Belgie
    Veel plezier caromama in engeland...

    Hoe is het hier verder heb niet alles gelezen..

    MOrgen een echo spannend.
     
  16. kleintje84

    kleintje84 Fanatiek lid

    Jun 11, 2008
    1,910
    0
    0
    Verzorgende i.g.
    Beverwijk
    @ napoleon.
    Mijn afspraak ging goed.
    Veel vragen over medische achtergronden etc.
    Mijn bloeddruk is gemeten, en mijn
    onderdruk is laag. 52. Maar dat is
    ie altijd al geweest. dus ik mag gerust
    dropjes eten :D
    Heb een leuke zwitsaltas gekregen, met boekjes,
    informatie,knuffeltje en zwitsal
    smeerseltjes enzo. Erg leuk altijd ! :D
    over 4 weken terugkomen, en dan
    krijgen we een echo, en mogen we het
    hartje horen ! :D

    @ Wonder 1980
    Gefeliciteerd en welkom ! :D
     
  17. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    Jul 29, 2006
    2,564
    0
    0
    Belgie
    Gefeliciteerd met je echo.. ik mis dat wel de verloskundige van nederland...
     
  18. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Alre: Als je binnenkort een huis wil kopen is het niet zo heel verstandig om nu van baan te wisselen. Veel hypotheekverstrekkers gingen al niet akkoord met een intentieverklaring van de werkgever bij een tijdelijk contract, maar nu (met de crisis enzo ;)) is het alleen maar moeilijker geworden om een hyoptheek te krijgen als je geen vast contract hebt. Als ik je man was zou ik proberen het nog even bij zijn werk uit te houden en als jullie een ander huis hebben gekocht opzoek gaan naar een andere baan.
     
  19. Ibas

    Ibas Bekend lid

    Mar 23, 2009
    752
    0
    0
    Zelfstandige Horeca
    Noord Holland
    Goedemorgen dames,

    @ Ikheid; wat vervelend voor je meis. Ik hoop dat je de nacht goed bent doorgekomen en straks een verklaring voor je pijn krijgt. En misschien ook nog wel een mooie echo te zien krijgt :D.

    @ Wonder; Gezellig! Welkom & gefeliciteerd!!

    @ caromama; jeetje wat een heftig verhaal. Gelukkig dat alles goed is verlopen verder. Zeker iets om van de te leren; dat we idd naar ons lichaam moeten luisteren!

    @ Emmetje; vervelend he zo'n offday.... Hier nog 1. Verkouden, moe en bluh!! Maar komt goed!!!

    @ Ka85; wow wat gaaf! Een tapdansende baby :D. Helemaal super.

    @ hier; gister een ontzettende drukke dag gehad op mn werk. Was pas om 21:30 thuis en helemaal gesloopt! Vannacht wel redelijk geslapen en zo weer naar t werk. Ik kijk nu al naar vanavond uit; niks doen!!:D Ik voel me verder wel goed, voor mn gevoel wordt ik al echt n dikkie dik (ben van mezelf erg slank, dus je ziet t al goed....). Alleen die vermoeidheid en verkoudheid baal ik van. Maarja; ben wel zwanger :D:D
     
  20. Ibas

    Ibas Bekend lid

    Mar 23, 2009
    752
    0
    0
    Zelfstandige Horeca
    Noord Holland
    Oja 10 weken vandaag, alweer 2,5 maand (klinkt langer hihi) zwanger!! Wow :D
     

Share This Page