hihi ja een vrouw he! Misschien zijn medicijntjes niet nodig (hoop hoop hoop). Maar de kans zit er wel dik in.......snik snik Ga maar eens googelen.......misschien zie ik positieve dingen staan... (ofniet)
Jocruella, het hangt er ook helemaal van af wát voor schildklierproblemen je hebt. M'n moeder heeft een slecht werkende schildklier (te traag) en die heeft heel andere klachten als iemand die een te snel werkende heeft bijv. Maak jezelf maar niet te gek met google want dat zijn zo'n uiteenlopende problemen op internet. Ga wel echt voor je duimen dat het meevalt!!
Jocruella ik duim voor je meid! mamatoB ja fijn he die rug.. inderdaad.. ik ga er maar van uit dat ik me op de buikweeen moet concentreren ookal KAN die rug ook wat zijn.. maar anders kan ik elke dag wel denken dat het zover is zoveel last heb ik van die rug.. dus dat lijkt me geen strak plan! ik ga maar op bed dvd's van mcclouds daughters erin gooien.. ik wilde een mooie boodschappenlijst maken voor morgen, maar daar doe ik misschien begin van de avond nog maar een poging toe.. sjeeeses meiden.. wat ben ik het zat! ze moeten je gewoon uitrekenen met 42 weken dan valt het niet zo onwijs tegen..moest ik even kwijt, sorry! tot vanavond! (ofzo)
Oh Jocruella wat vervelend zeg dat jullie toch met Damian naar het ziekenhuis moeten. Ik hoop dat hij erover heen groeit meis! Knuffel voor jou! Dankjewel Mijnkleine en MamatoB, het zijn ook de hormonen die meespelen hoor, ik heb nog nooit zo zitten huilen op station Utrecht centraal, ik heb maar even een stil bankje opgezocht en hoopte dat niemand het zou zien Hier heb ik trouwens aan maar weinig mensen de datum verteld, maar goed 27 september of eind september scheelt niet zo gek veel natuurlijk
Andi sterkte meis! En ook voor jou Torties, zou inderdaad beter zijn als ze je vertellen dat je tot 42 weken moest lopen!
Twinkle, kan het me goed voorstellen hoor! Toen mijn broer is overleden maakte het ook niet meer uit waar ik was, overal kwam het eruit en dan stopt het niet meer ook! Vond het toen wel eens genant, maar het lucht wel op. Als je het voelt komen gewoon eruit gooien! Is niet niks.
Ja daar heb je gelijk in, alleen het is zo gek als het zo lang niet is voorgekomen en nu ineens wel weer! Heftig hoor dat je broer is overleden, hoe lang is het geleden?
@ andi Sterkte meisje, ik kan me voorstellen dat je het eventjes niet meer ziet zitten nu ik ga heel hard voor je duimen dat ukkie zich snel meldt daar!
Zal misschien even de druppel zijn geweest. Soms moet het er toch uit M'n broer is inmiddels al 4 jaar dood, moet zeggen dat het -hoe cliché- na verloop van tijd wel slijt het verdriet.
Oh shit, ga ik weer iets leuks doen, mis ik hier de realitysoap. Jocruella, kan me voorstellen dat je verdrietig bent. Het is ook niet niks als blijkt dat je mannetje niet helemaal gezond is. Misschien valt het allemaal wel mee, maar nu zit je nog in onzekerheid, en dat is ook slopend. Sterkte ermee!
Tja ik weet het nog niet echt. 1 van de twee stofjes maakt hij zelf niet goed aan. Nu gaan ze kijken of dat aan de schildklier zelf ligt, of aan het orgaantje wat de schildklier aanstuurt. Deze zit dan weer ergens in je hersenen en deze stuurt nogmeer organen aan welke hormonen aanmaken. De kinderarts zegt dat we ons niet al te druk moeten maken, maar ja dat is gemakkelijker gezegd als gedaan. Hij zit echt op het randje met "de waardes" dus ik hoop echt echt echt dat het super gaat meevallen
Hee Twinkle..het lijkt me toch een beladen dag vandaag. Zeker als zwangere kun je je mama erg missen, denk ik zo. Een dikke knuffel voor jou! Hmm Jocruella..wat rot van die schildklierhormonen. Ben benieuwd wat ze in het Sofia zeggen! MamatoB..ik zou toch denken dat je ook serieus bezig bent! Andi: ik begrijp het wel hoor...dat je even jezelf terugtrekt. Ik zou er ook onwijs de balen van hebben!! Maar niet te lang wegblijven hoor...dan gaan we je missen Pff..k*t bekkentoestanden! Heb weer zo'n pijn in mijn onderbuik vandaag. Bij elke stap snijdt het door mijn onderlijf heen. En bij het opstaan is het mijn stuitje...oww..het doet zo zeer, dat ik toch regelmatig bijna in janken uitbarst. Mja..nog 3 weken ( hooguit)
zo heb even gelegen en kan het alweer bijna niet bijhouden hier. @andi: balen zeg, maar hou het nog even vol de volgende keer ben jij aan de beurt! @tantemars: hier is alles nog rustig en jij bent nu 5 weken zie ik? VAN HARTE GEFELICITEERD!!! verder was het bij rox en torties nu ook aan het rommelen toch? succes dames. mijn man is net thuis dus ik zal even een beetje quality time met hem doorbrengen! @twinkle: een hele dikke knuff voor jou meid!!! en laat alle emoties lekker los dat lucht iig op!