hai dames ff snel via me mobiel angel had je pbtje gelezen, mail je vanavond ff terug als ik me laptoppie aan heb! wel lief wat je schreef! ik snap niets van me lichaam, was ongie geworden maar heb telkens onwijs snel vet haar, hoofdpijn, sneller vol met eten, erg moe en pijnlijke heupen zou haast denken dat ik wel zwanger ben..
Oh leuk mamatje! Ik zag Loran en Sylvestertje zwanger! Super dames! Loran, al die pendels die zijn uitgekomen! Geweldig gewoon! Hopelijk komen ze voor mij ook uit...
Hey meiden! Jammer dat het weer zo rustig is hier! Kan me niet voorstellen dat jullie genieten van het mooie weer, want ik heb het hartstikke koud Verveel me een beetje, vind het nog te vroeg om te koken en mannetje is even aan het gamen. Denk dat ik maar even lekker in bad ga liggen ofzo... Tot later!
Helemaal eens. Het is stil hier. Overal op deze site trouwens. Ligt men te tukken? Hele middag bezig met voedsel voor de gasten die nog moeten komen. Tussendoor ff neuzen enzo, but weinig hoor. Wel heeeel fijn voor de best weer vele zwangere dames! Ben heeeel blij voor jullie. Voor de dames, waar het om wat voor reden dan ook niet is gelukt. Sterkte met het *** gevoel. Ik hoop eind van de week ook bij de zwangeren te horen. Donderdag 18 sept gaat Zij van de Hoek testen. Zit nu op de nog 5 dagen in den wacht... Zoooooo spannnend
@ heitje: ik heb heerlijk gebadderd vanmorgen @ 3kats: zeg dat dat het rustig is zeg. Normaal als ik 's avonds ff kwam kijken las ik de tussenliggende pagina's niet omdat het zoveel zijn. En nu hoefde ik maar 3 pagina's te lezen
Nou, ik ben weer aardig bijgelezen. Pfff, wat een hoeveelheid van 2 dagen. Alle zwangere dames, van harte gefeliciteerd. Wat gaaf dat het ineens zoveel zijn. Hopelijk volgen wij snel. Wat leuk dat het ZPuitje goed is bevallen. Jammer dat ik niet mee kon. Wanneer is de volgende??? Ik hoop dat ik snel reactie krijg op mijn pb's om te pendelen. Al bijna 2 weken gelden *zucht*. Mijn ovutesten kleuren steeds donkerder en ik verwacht dan ook dinsdag de 2e IUI te krijgen. Weer spannend. Ik vergeet heel veel, sorry.
Whaaaaa maar 4 berichten sinds mijn laatste bezoek???? Wat is dit? Eten staat hier in de oven, ben een beetje te laat begonnen *OEPS* Wel lekker onder de douche gestaan net en beetje met mannetje zitten kletsen edit: ik overdrijf; het zijn 5 berichten sinds mijn vorige bezoek
Haha ongelofelijk he, dat het ineens zo rustig is...en het is midden in de maand! Ik zelf probeer ook niet teveel aanwezig te zijn want dan gaat mn ongeduld weer opzetten Als ik hier niet teveel ben, lijken de dagen sneller te gaan...vooral zo'n laatste wachtweek.... Zometeen ga ik naar mn zus, we gaan een gastenlijst maken voor haar bruiloft! Timon: succes dinsdag met de IUI!! Tot morgen weer meisjes! *knuf*
Veel plezier Heitje! Ikz oek juist afleiding omdat ik aan het begin van de maand zit en het dan gezellig vind om met jullie te lullen Maar.... Ik zie dat het al drukker wordt!
Geen idee, ik heb mijn hyves al zeker 3 jaar niet meer bekeken. Zitten een hoop "vrienden" tussen waar ik niets meer mee te maken wil hebben. Denk dat k maar eens een nieuwe account open en die oude laat sluiten.