@ mizzy de dagen door komen is moeilijk maar dinsdag is er een be eenkomst (hoe je het ook schrijft) en dan kan je hoger op komen en in vaste dienst dus dat zal wel mooi zijn ik werk nu alleen doderdag volgende week andere is op vakantie baal ik wel van dus minder geld maar ik ga er heeen kijken wat ze mij te bieden hebben verder ben nog jong wie weet maak ik wel kans .... want in 2010 gaat alpha hulp veranderen.....
Super veel gewerkt de laatste weken dus ben kei aan op het moment, maar verder voel ik me helemaal super. De misselijkheid wordt gelukkig ook steeds minder. Dus al met al, ik mnag niet klagen.
hallo meiden, mag ik met jullie meeschrijven? Ik ben marjolein, 29 jaar oud getrouwd met Remco en woon in Tilburg maar ben opgegroeid in Eindhoven. Een echt brabantse dus! wij hebben vanmorgen onze eerste IUI gehad. Nu is het wachten de komende 2 weken! Als jullie meer willen weten, vraag maar raak! groetjes marjolein
@ Chelleke, Fijne vakantie daar in Italie. *jaloers* pfff nog 2 maanden werken en dan heb ik ook vakantie. @Marjolinos, Welkom bij de club. Hopelijk ben je snel zwanger van zo'n klein wondertje. Hoe lang zijn jullie al bezig om zwanger te worden?
@ marjolein, welkom! Hopelijk is deze iui gelijk raak @ jewe, fijn dat het zo goed gaat. Gelukkig wordt de misselijkheid beter. Dan kun je over 2 weken lekker misselijkvrij op vakantie hopelijk @ Chelleke, nog een fijne vakantie daar in Italië!
@Jewe, wij zijn sinds januari 2007 bezig! Vorig jaar december zijn we de eerste keer naar de gyneacoloog geweest. Daar kreeg ik te horen dat ik eerst af moest vallen. dit heb ik gedaan en nu dus de eerste iui. Allemaal heel spannend! @chelleke, waar ben je in Italie? vind het een verschrikkelijk mooi land! geniet ervan! fijne avond allemaal!
We zitten nu in Toscane, bij Florence in de buurt. We hebben de eerste 5 nachten doorgebracht in Rome. Heb ik nog dingen gemist?? zwangere dames, leuke dingen of minder leuke dingen?
heej meiden pfff ik vind echt niet leuk meer dak tot woensdag vrij ben hoef alleen donderdag te werken om 1 uur tot 4 meestal half 3 klaar al pfff is echt niet leuk....! maar dinsdag is er een be eenkomst maar ben aan bedenken zal ik er heen gaan of niet...
@brabantse, zie je reactie nu pas. Zijn gisteren naar GeMi cultureel geweest in de kasteel tuinen van geldrop. Was best gezellig (temeer omdat mijn vader daar aan het goochelen was)! Jij nog iets leuks gedaan?
Ik ben gister gezellig naar de Efteling geweest met een bevriend stel. Was super gezellig! Tja alleen al die achtbanen waren verboden terrein voor me nu, terwijl ik die altijd heel erg leuk vind. Maar dat mocht de pret niet drukken. Was wel helemaal gesloopt toen ik thuis kwam. En hoe heb jij je weekend door gebracht?
Wij zijn gisteren naar de toren van Pisa geweest. View attachment 15178 Vandaag doen we niet veel bijzonders. 8)
@ Marjolein, grappig... ik woon in Geldrop @ Chelleke, hele leuke foto. Geniet nog van je vakantie @ all, mannetje was zaterdag jarig en we hebben een heel leuk feestje gehad. Gisteren had ik een kater in ieder geval hahaha... Brabantse nachten zijn lang... pfffffff Gisteren hadden we de eerste verjaardag van mijn nichtje, was een leuk feestje. Ik heb al sinds dinsdagavond bruinverlies en het heeft nog steeds niet doorgezet. Wordt er helemaal moedeloos van. Het wordt wel donkerder en iets meer maar het duurt zo lang. Dat betekent een week bruinverlies en een week ongi dus 2 weken geen seks. Bah bah!!! Echt irritant! :x
heej meiden nog 1 dagje zo ben nog tot woensdag vrij donderdag 3 uurtjes dan alweer weekend... ben nu aan surfen op internet wil een haarverlening doen
hoi hoi, @Saskia, ik heb 15 jaar in geldrop gewoond. Woon nu bijne 2,5 jaar in Tilburg. Vind het helemaal niks om in de stad te wonen, maar goed mijn man woonde hier al en hebben inmiddels een mooi appartement van de woningstichting hier kunnen krijgen. Als we de kans krijgen dan gaan we nog wel een keertje verhuizen. In welke wijk in Geldrop woon je? mijn ouder wonen nog steeds in geldrop op Genoenhuis. Mooie wijk, maar zou eigenlijk ook niet in geldrop willen wonen. @Priscilla, wat doe je dan voor werk dat je maar zo weinig werkt? Ik werk niet (zit in de ziektewet) en ben bezig met een reintegratie traject op te starten. Allemaal heel spannend! vandaag niet al te veel gedaan (vind gesprekken zoals vanmorgen zeer vermoeiend), dus nu lekker ff wat op de computer!
ik werk in de thuiszorg aangezien ik nu 2 cliente kwijt ben door hun schuld maar 1tje is een week weg naar limburg dus heb nu weinig maar ik kan wel tot oktober met 2 doen hahaha.... me baas is op vakantie maar als er meer nodig is zouden ze me bellen.. dus ik wacht af nu ga ik haar verlenging doen morgen ff kijken bij brainwash ofzo..moet natuurlijk ook niet te duur woorden