Ik ben erg gecharmeerd van een girasol. Nu ben ik eigenlijk op zoek naar ervaringsverhalen m.b.t. deze doek. Is het een fijne draagdoek, makkelijk in de was, krijg je er een instructieboekje bij, enz enz?
Tanna: heb je bepaalde voorkeuren qua kleur van mei tai? Anders wil ik wel één maken hoor voor je. Heb nog wat stofjes liggen. Ik hoor het wel. Jingels: geen ervaring met Girasol. Lily: lieve foto's!
Bedankt voor je aanbod. Heb het gister voorgelegd bij mijn man en die vind twee doeken genoeg. Heb hem nog gezegd dat de eerste doek op is. Antwoord knoop ik wel wat stakker Moet even geduld hebben wie weet als de kleine er is dat hij dan overstag gaat. gr Tanna
Wat is dat toch met die mannen. Ik heb hier ook zo'n exemplaar rondlopen, die vind dat ik meer dan genoeg doeken heb. 1 vond hij al ruim voldoende. Ik duim met je mee dat hij alsnog overstag gaat eens het kleintje geboren is.
Hallo allemaal! Erg lang geleden dat ik hier geweest ben! Ik ben er na mijn vakantie nog niet aan toe gekomen. Heb wel zo af en toe meegelezen dus ben redelijk op de hoogte. Zo heb ik gezien dat Lily een prachtige zoon heeft gekregen, gefeliciteerd!!! Prachtige foto's trouwens! Ik heb in mijn vakantie een belangrijke beslissing gemaakt, ik ga mijn webwinkel liefkleintje.nl stoppen! Ik heb altijd gedroomd van het feit dat mijn eigen kinderen rond zouden lopen in kleertjes die gemaakt zijn door mama en ik had er simpelweg de tijd niet meer voor. Ik moet e.e.a. nog doorvoeren maar de beslissing is in ieder geval gemaakt. Ik ga overigens zeker nog ringslings en mei tai's maken. Ik vind ook dat erg leuk om te doen maar het moet gewoon geen verplichting meer zijn. Ik ga mijn producten gewoon zo af en toe aanbieden op MP. Ik ga nog maar eens even de doekenmarkt afspeuren, ik wil nu eindelijk een geweven doek aan gaan schaffen. Fijne dag allemaal!! Liefs, Sandra
@jingles, ik ben nog geen echte kenner, zelf ook net begonnen met dragen, maar zoals je ziet op de foto's ben ik in het bezit van een girasol. Daarnaast heb ik ook een didymos en ik moet zeggen dat ik mijn girasol veel lekkerder vind knopen. De stof is gewoon heel soepel. MAAR daar moet ik wel bijzeggen dat de girasol misschien wat vaker gebruikt is al. Ik heb beiden doeken namelijk 2e hands gekocht en de didy was echt nog heel nieuw, de girasol iets meer ingedragen dus misschien dat het daar aan ligt. @sandralizz, als die beslissing voor jou goed voelt, dan moet je dat doen! Ik denk dat je idd door MP wat meer vrijheid voor jezelf creeert. Dus bij deze, gefeliciteerd Wie van jullie weet dit.... Ik heb dus 2 korte didy doeken. Zou het mogelijk zijn van 1 een RS te maken? En zo ja moet ik de doek van verknippen of zou hij ook heel kunnen blijven?? Iemand ervaring??
geen ervaring sorry lilly... maar wat ik vaker lees is dat een maatje 2 kan fungeren als ringsling.. volgens mij is 3 al te lang..
Ik denk dat het ook wat van jezelf afhangt. Ik had bij didy een Lisa draagdoek mt2 gekocht uit de sonderpreisen met de bedoeling om te verslingen. Op 40cm van het uiteinde zat een weeffout, ik heb hem ingekort tot de weeffout eruit was en toen kwam hij bij mij nog behoorlijk lang. Ik heb er dan uiteindelijk toch nog een stuk afgedaan, vind een korte staart fijner. Je kan misschien eerst eens proberen zonder de ringen vast te naaien (no sew) en kijken of de lengte je bevalt.
Hey meiden, ik ben ook blij Heb een Nati Bamboo Turkis onderweg.... nou ja, ik moet nog betalen, maar hij is gereserveerd Nu nog even een ander vraagje. Als jullie de stad in gaan, en je gaat dragen met een doek, doe je die dan thuis al om (moet of zonder kind) of pas in de stad? Ik zit nl. een beetje met de lengte van de doeken... Als ik 'm in de stad pas omdoe dan hangen de uiteinden op de grond en dat vind ik zo zonde Hierdoor neem ik daardoor toch vaak mijn Comfy Joey mee, maar ik heb wat last van mijn schouder en het is dus niet handig dat ik die vaak pak. Iemand tips?
ik doe hem altijd in stad pas om... in auto hang ik de punten op de stoel als ik ergens geparkeerd sta waar het echt vies is.. anders komen de punten gewoon op de grond bedoel, doek heeft met dragen meer te lijden, met kind dat spuugt, kwijlt sabbelt, snotneusjes eraan af veegt etc.
Heeft iemand ervaring met die Bykay doeken? Het valt me ook op dat Tricot slen erg veel wordt aangeboden...heb dan bijna het idee van: das vast geen goed teken.. Of komt dat puur omdat ze rekbaar zijn? Elmo
Oww...mijn oog is gevallen op een Hoppediz (Nairobi). 4.60 is een standaard maat? Voor grote man en wat kleinere vrouw geschikt? Mijn man vindt na wat speuren naar tweedehands doeken dat we er gewoon lekker 1 uit moeten zoeken die we beide erg mooi vinden. Mag dus eigenlijk gewoon een nieuwe uitzoeken Hij is helemaal weg van meer kleuren (minimaal 2)..dusse...joehoeee! hahahaha Hoppediz idd een merk die mooie gestreepte heeft of mis ik nou een echte Must Have? Liefst niet boven de 100,00 euro..dat wordt me dan een beetje TE (om het uit te proberen). Elmo
4,60 is een hele standaardmaat die vrijwel iedereen past. leuke streepjes zijn er ook van het merk neobulle Neobulle : de kast van Maxe.. zijn ook niet duur die doeken, vind ze wel erg mooi