haha nee zou niet durven soms is het erg rustig op mijn werk en tja dan moet je toch iets doen op je werk
't Is dat he Als je dan zo ijverig aan't typen bent, lijkt het alsof je druk bezig bent en eigenlijk amuseer je je gewoon (hi hi) Voor mij is het soms ook gewoon even ontspannen als het druk is.
Hahaha ja zeker, ik doe dan ook heeeeel moeilijk kijken soms, zodat ze echt denken dat ik druk bezig ben Nu is dat helaas over ben vandaag aangenomen voor een nieuwe baan, bij een accoutantcy kantoor dat is tijdschrijven dus elke minuut verantwoorden, helaas
gefeliciteerd met je nieuwe baan. Maar gelukkig heb je ook nog pauzes en kan je dan gewoon verder met zp. Ik zit op mijn werk ook regelmatig op zp, leg iets voor me neer en dan lijkt het net alsof je bezig bent. Moet voor mijn werk ook vaak op internet iets opzoeken dus dan is het ook wel erg verleidelijk. Het is ook erg verslavend. Had nooit verwacht dat ik een forum nog zou leuk zo vinden.
Hallo! Ik voeg me erbij! Wij zijn sinds 30 augustus gestopt met de pil. 3 september ongi en nu afwachten hoelang de cyclus gaat duren. Zo herkenbaar waar jullie het over hebben. Je wilt het het liefst met iedereen delen, maar ik heb alleen mijn beste vriendin ervan op de hoogte gesteld. Je moet toch met iemand lekker kunnen babbelen .. Op het werk zijn nu 2 collega`s achter elkaar bevallen, dan is het soms wel even inhouden met mijn enthousiasme, merkte vorige week dat er raar werd opgekeken door de vragen die ik stelde.. Maar ik ben ook zo nieuwsgierig, wil het liefst alles erover horen.. Hoorde trouwens dat je beter je eerste ongi na het stoppen met de pil kunt afwachten, alvorens er flink geklust kan gaan worden.. Weet iemand of dit kwaad kan? Wij zijn immers gewoon door aan het gaan .. Ben sinds 3 dagen begonnen met evulatietesten, als het goed is heb ik deze week mijn ei, dus dan zou het positief kunnen zijn.. Is dit te vroeg er hier nu al mee te werken? Was gewoon erg nieuwsgierig wanneer ik mijn ei heb, dat ik dacht laat ik elke dag een test doen.. Hoe denken jullie hierover?
Ik vind het ook zo verslavend! Ik heb het geluk dat ik over volledig internet beschik op m'n werk want bijna alle collega's hebben maar heel beperkte toegang. Thuis heb ik niet zo de behoefte om altijd op het forum te kijken. Waarschijnlijk omdat ik er overdag genoeg opzit @ LuckyBlue, gefeliciteerd met je nieuwe job!
@ yjc ja ik snap wat je bedoeld met verslavend. eerst d8 ik ook van nou af en toe ff kijken, maar zit er nu steeds meer op. En in de pauzes zitten we beneden met zijn alle te eten waarschijnlijk dus word lastig dan, mja haha we hebben nog wat tijd in de avond dan @ amigo haha ik word ook wel raar aangekeken met mijn vragen. Mijn schoonzus is zwanger dus vraag nogal veel. en heb het er de laatste tijd veel over dus wie weet hebben ze al lichtelijk vermoedens En het klussen kan geen kwaad om daar gelijk mee te beginnen, maar word geadviseerd om eerst je ongesteldheid af te wachten ivm berekening van uitgerekende datum als je zwanger word. En ovulatietesten kan helemaal geen kwaad, ik wil er de volgende ronde ook mee beginnen. Je hebt gewoon iets meer zekerheid of je een eitje hebt. @ nijntje Bedankt!!!
Ik heb ook al veel aan mijn schoonzus kunnen vragen en wat met haar kunnen babbelen (is in januari bevallen). Ze weet wel nog niet wanneer we er echt voor gaan, dus laten we dat zo houden! Een nicht van mij is eind vorig jaar bevallen en daar kon ik het al van kinds af heel goed mee vinden. Tijdens haar zwangerschap ook al vanalles gevraagd, maar niet zo gelijk bij m'n schoonzus. Maar sinds mijn nicht bevallen is, heb ik haar niet meer veel gezien. Sinds vorige maand is het contact terug wat beter. Ik had altijd gedacht dat ik veel met haar kon babbelen, maar mijn intuïtie heeft mij geleerd om dat niet te doen... Gelukkig kunnen we ons ding kwijt op zp!
Ja ik ben ook erg blij dat zp er is, want zo kan je inderdaad je ei kwijt en het wat makkelijker voor de directe omgeving verborgen houden. En ik weet ook niet zeker als ik zwanger zou zijn of ik het aan mijn moeder zou vertellen. Ze praat snel der mond voorbij. Maar ja als mijn schoonouders het wel weten moet ik mijn moeder ook wel vertellen anders voelt ze zicht achtergesteld
Ik zou het heel moeilijk hebben om het voor mijn moeder te verzwijgen, omdat ik gewoon alles tegen haar zeg... Maar ik merk wel dat je als meisje meer tegen je eigen moeder zegt dan tegen je schoonmoeder. Maar dat kan natuurlijk ook van situatie tot situatie afhangen. Ik kan nl. ook veel beter met m'n eigen moeder babbelen, zij begrijpt mij. En ze praat haar mond niet voorbij als ik haar vraag om te zwijgen, dus da's wel fijn van haar!
Ja ik wou dat ik dat had met mijn moeder, maar mijn moeder heeft afgelopen jaar veel verpest in onze relatie. Het gaat gelukkig wel weer de goede kant op maar zodoende kan ik nu beter met mijn schoonmoeder omgaan. Maar ik geloof er wel in dat het goed komt, duurt alleen nog fftjes
amigo welkom jaaa dit is echt een verslavend forum hoor.. soms sluit ik m af, en dan een half uurtje voor ik moet werken toch ff snel weer opstarten haha. maar het is idd lekker dat je gewoon je ei ffies kwijt kan.. ach en jullie zijn ook wel gezellig mijn schoonzus is op t moment ook zwanger, week of 16 geloof ik. maar ik vraag niemand iets , hihi doe ik hier wel.
dat heb ik dus ook, me moeder is mijn alles, de vrouw die altijd voor me heeft klaargestaan en nog steeds. dat heeft het verleden goed bewezen. ik zie haar ook bijna elke dag. toch zou ik t doodeng vinden om het te vertellen, gewoon om haar niet teleur te stellen. ik ben thuis de jongste.. ik ga nog niet zolang met me ventje, en er is een hoop gebuert in een korte tijd, en mijn moeder is daarvan van alles op de hoogte. aan de ene kant weet ik ook wel dat ze vertrouwen in me heeft dat ik de juiste keuzes maakt en ze weet dat ik sterk in me schoenen sta. maarja voor haar blijf ik toch altijd haar kleine meisje he en me vader heeft me vriend zelfs nog nooit gezien.. heb m op 2 aug. voor het eerst gezien sinds september vorig jaar... hij woont in een andere provincie maar komt wel elke maand in mijn stad vanwege zn moeder, mijn oma dus ( die k ook nooit zie btw ) maar hij belt nooit of hij langs kan komen en ik heb geen auto.. denk dat k hem gewoon opbel met : hoi, je word opa. dan weet je t..
Ja voor mijn papa ben ik ook zijn kleine meisje Mijn zus is 4 jaar ouder dan mij, maar heeft geen relatie en woont nog bij mijn ouders. Maar mijn papa en ik hebben ook een speciale band, maar die met m'n mama is toch anders. Ben echt blij dat ik zo goed met mijn ouders kan opschieten. En ik moet zeggen dat mijn vriend bij mijn ouders meer op z'n gemak is dan bij zijn eigen ouders. Hij vraagt soms zelf om eens langs te gaan en dan babbelen hij en mijn papa over koetjes en kalfjes. Echt leuk om te zien.