Ik ben "Ik blijf toch jullie moederé aan het lezen van Angela Cannings Men favo boek kan ik ook niet zo direct zeggen. Lees graag waargebeurde verhalen en thrillers of medische thrillers.
Op dit moment lees ik een aantal zwangerschapsgerelateerde boeken, waaronder Borstvoeding van Stefan Kleintjes & Mary Broekhuijsen (Borstvoeding) en Je wonderbaarlijke baby van M. Klaus & M. H. Klaus.
Ik ben dol op nederlandse literatuur. Schijvers als Jan Wolkers, Harry Mulisch. Ook Arnon Grunberg (Thirza!) vind ik erg leuk. Maar ik lees ook wel gewone lectuur. Heb bijvoorbeeld de Harry Potters gelezen, en lees ook wel regelmatig van Stephen King (hihi).
Hoi dames, ik heb nog altijd geen antwoord op mijn vraagje niemand de film EN het boek van Twilight gezien-gelezen... Is het een aanrader om het boek te lezen nadat je de film gezien hebt?
Haar naam was Sarah.. echt prachtig boek.. Mijn favoriete schrijfster is Karin Slaughter.. en tevens houd ik van waargebeurde verhalen, moet ze ook vaak voor mijn studie orthopedagogische wetenschappen lezen..
De vliegeraar vond ik prachtig (zowel het boek als de film). Verder lees ik graag detectives, Slaughter is inderdaad wel goed maar ook Kellerman (man en vrouw beide goed), Nicci French, Karin Fossum, Henning Mankell e.d.
Ik heb mijn lijstje voor de vakantie al klaar (maandag vertrek ik) Dus vanmiddag even vlug naar de bieb voor wat lekker leesvoer met hulp van deze topic. Ik ga zeker ps ik hou van je en de wijde hemel lezen want die worden hier toch door meerdere aangeraden. Iemand ook bruidsvlucht van Marieke van der Pol gelezen??
Ik lees amper ( dyslectisch ) maar ben wel bezig met Harry potter de laatste, ik kan helaas niet verder lezen dan de leeftijd 16 jaar, dan wordt het begrijpend lezen voor mij te moeilijk, maar voor een goed avonturen boek doe ik mijn best wel xxjes bolly
Ben ik net in begonnen. Verder ben ik dol op boeken van Ester Verhoef. Vooral die ze samen met haar man geschreven heeft onder de naam ESCOBER over het leven van Sil Maijer
Nora Robert blauwe dahlia en James Patterson wie niet horen wil.... De 1e is een soort triller/roman en de 2e is een triller.
Ik was gisteren in de bioscoop en zag dat volgens mij dit boek in januari in de bioscoop draait. Gaat dat over een meisje wat op haar 14e vermoord is??? dit najaar veel films in de bioscoop waarvan ik de boeken heb gelezen,terug naar de kust, komt een vrouw bij de dokter , de storm.
Ik heb net weer een boek van Stieg Larsson uit: het 3e deel van de trilogie: Gerechtigheid. Ik vond deze toch wel het minste van de 3. Maar goed, al met al , plezierig boek, valt goed te lezen.Qua inhoud vond ik ´m minder sterk dan deel 1 of deel 2.
Net vanavond de nieuwste van heleen van royen gehaald bij de bieb mannentester. Moet er nog in beginnen. Vervind ik zoveel boeken leuk. Meestal de thrillers zoals; esther verhoef escober saskia noort simone v/d vlught dat soort boeken