ik heb er hier nog genoeg liggen, wanneer ik een duifje zie vliegen zal ik hem per duifpost naar je toe sturen.
Dank! Ja belachelijk he? Weet niet wat ik daar nu weer van moet denken, maar vooruit. Dacht eerst dat de thermometer kapot was maar een paar minuten later was mijn temp nog hoger. Hmmmm morgen maar weer eens afwachten.
Morgen dames! @ Rimar, hmmm hopen dat het vanavond nog wel kan! Zijn er nog zwangeren? Hier alles oke, erg moe en wat misselijk. Wel goed en lang geslapen, dus dat scheelt. Vandaag weer een lekker dagje vrij, denk dat ik even de grote boodschappen ga doen. Het is nog een beetje de omgeving verkennen, ik weet dat er ergens een Jumbo in de buurt is... misschien dat ik daar even heen ga. Zal even terug lezen.
Ja we woonden in een dorpje in de Betuwe, nu in een dorpje in Zuid-West Friesland Maar ik kom officieel uit Friesland ( familie woont er ook nog ) Mijn man komt uit de Betuwe, die heb ik meegenomen. We hebben 4 jaar in Gelderland gewoont.
Ja ik kan nu lekker bij mijn ouders op de koffie En ja, ik heb een nieuwe baan op een makelaarskantoor. Mijn eerste sollicitatie en meteen aangenomen voor gemiddeld 24 uur en mijn man is overgeplaatst binnen zijn werk ( Alliander, het oude Continuon ) Erg fijn dus, en we zitten nu in een nieuwbouw 2-onder1 kap met een zee van ruimte. We hebben 3 lege slaapkamers hahahaha, dus er moeten nog maar wat kindjes gemaakt worden. Oh en ik ga waarschijnlijk 1 dag in de week gastouder worden van 2 kindjes.
nou nou, dat klinkt allemaal erg goed! laat die beebjes maar komen, haha! gastouder zijn lijkt me ook erg leuk!
Ha! Dat heb ik nu ook altijd. Eerst steken en dan zeurend. Omdat ik ook temp weet ik nu dat mijn ei pas gaat springen als de steken voorbij zijn en het gaat zeuren....... AJAJAJJAJAJA er is nog heel veel hoop!!!
oja Rimar: ps. mijn ovutest is bij het zeurende gevoel ook weer negatief. Steken is positief en dan jumped mijn ei echt pas 24-36 uur daarna.
Dat is lief van je maar ik vermoed dat hij straks negatief zal zijn, maar moet nog even geduld hebben voordat ik zekerheid daarin kan krijgen
Ja nog een klein uurtje en dan ga ik testen, dan weet ik meer. En tot die tijd, zit ik met een redelijk volle blaas te wachten op de dingen die komen gaan.
ik ga nog even een half uurtje lezen en daarna klaar maken om te gaan werken. we gaan vanmiddag een huifkartocht maken.
Mijn ovutest was nog positief, nog net, dus vanavond moet er geklust worden hoe dan ook, nu maar hopen dan manlief wil en kan.
Was dr weer. @ Rimar, ik hoop dat het je lukt vanavond!! Oh ik heb een chocolade pudding broodje voor mezelf gehaald, lekker! En de kleine ligt voor Nick Jr. zal hem zo op bedje leggen.