Grrrr... hondenpoep!

Discussie in 'De lounge' gestart door Suzanne1982, 16 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    6 sep 2008
    6.495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ik zag vanmorgen toen ik wilde gaan wandelen met de kinderwagen dat ook de mijne onderzat met poep. Gatver zeg! De hele wielen zaten onder! Het ligt ook overal op straat...ik ga ook meestal slalommend te werk. Het is toch van de zotte!
    Mensen laten hun hond overal maar schijten, maar opruimen...ho maar! Bang voor vieze handjes.
    Maar owee als ze er zelf eens intrappen, dan moet je ze horen! :x
     
  2. Angelina

    Angelina Niet meer actief

    Misschien was het een roedel Deense Dogs :D
     
  3. Suzanne1982

    Suzanne1982 Bekend lid

    16 jun 2008
    779
    0
    0
    Midden Nederland
    Zo mijn Nederlands is er ook niet beter op geworden...:D
     
  4. bengel

    bengel Niet meer actief

    eerlijk gezegd: ja! waarom? omdat ik het niet kan! lichamelijk wel, maar de keer dat het opgeruimd moet worden omdat het op de verkeerde plek is, sta ik daar over te geven, dus dan ligt er weer wat anders. ZO'n warme drol bah. ja ik vind het ook vies.
    als ie nou eers mag afkoelen en verharden en dan op ruimen, dan kan ik het wel...maar niet als ie net gedropt is. ...

    is dat effe eerlijk of niet?

    globale lezer, leuk woord......
     
  5. Angelina

    Angelina Niet meer actief

    Ik moest wel even lachen om je plastische beschrijving :D

    Maar bestaan daar geen poepscheppen voor ofzo? Geen idee hoor, ik roep maar wat. Of is het de bedoeling dat je gewapend met schep en zak de hond gaat uitlaten?
     
  6. bengel

    bengel Niet meer actief

    verder ga ik hier niet meer reageren. Ik wilde effe discussie voeren en zoals we allemaal wel aanvoelen is dit mijn mening en hebben jullie je eigen mening en dat is iedereens goed recht. In mijn ogen doe ik het niet zo fout als dat jullie denken. In ieder geval zullen jullie niet door bengels drol rijden tenzij je sneller bent dan de eendjes, maar dan moet je op t gras wandelen.

    Discussie voeren zijn leuk, maar op gegeven moment klaar, en dit is voor mij nu.

    groet
    Daniella
     
  7. bengel

    bengel Niet meer actief

    laatste reactie dan: de bedoeling is dat je met je gereedschap doggie uit mag gaan laten
     
  8. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Zucht ... is idd eerlijk antwoord maar zo'n vreemd antwoord.. Als je hond dan een keer een ongelukje binnen zou krijgen dan laat je het dus ook eerst verharden en afkoelen en dan pas ga je het opruimen ;) mmmm ..

    Blijf bij mijn punt dat ik het schandalig vind dat je het niet opruimt en dat je telkens weer een smoes verzint waarom je vind dat je het niet hoeft op te ruimen .. En ik heb het niet alleen over jou want ik vind ieder baasje die het niet opruimt smerig ..
     
  9. Angelina

    Angelina Niet meer actief

    Anders zet er een vlaggetje in Bengel, als je dan de volgende keer de hond weer gaat uitlaten, is de drol verhard en kun je hem zo meenemen. Je herkent hem aan het vlaggetje :$:D
     
  10. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    er bestaan hele handige schepjes met aan de ene kant het schepgedeelte en aan de andere kant het zakje, je hoeft dan alleen maar het drolletje op te paken met het schepje en dan kan je het zo in het zakje laten glijden zonder dat je je handjes vies maakt ... Wij hebben ze zelf ook gehad .. ;)
     
  11. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    hahahahhahahahaha

    En dan de tekst op het vlaggetje '' dont eat this poepie, my boss will cleans it up ''
     
  12. Thasmo

    Thasmo Actief lid

    8 jan 2009
    251
    0
    0
    Secetarieel Administratief Medewerkster
    Noord-Brabant
    Ohh geloof maar dat ik die gemeente gebeld heb, ik woon hier nu 2jr en ik kan je rekeningen laten zien.. zij zijn van mening dat 1x per 2 weken genoeg is...de burgemeester woont hier in de straat..bij die grasstrookjes.. dus kom maar op mr de burgemeester..
    Het stinkt!!!!! niet normaal die hondenzandbak dan he.. daar moet je dan langs als je naar de buurtsuper wilt..
    En over het stinken voor de mensen in het mijnenveld..
    Kom maar eens in mijn achtertuin ruiken wat voor riool dat is..En sorry katten schijten ook snachts.. en ik ga niet heel de nacht met een emmer water klaar staan om die katten nat te gooien..
    Eigenaren leren ze maar op de bak schijten..
    Ik heb echt nog nooit en dan zit ik nu toch al 4 maanden thuis, nog nooit iemand op die grasveldjes gezien, dus het gebruik daarvan zal reuze meevallen.. +daarbij 2 straten verder en enorme speeltuin.. waar ik mijn hond dan weer niet uitlaat.. hehe
    Echt stoep/goot/speeltuinen/speelvelden voor de kinderen/bij mensen voor de deur/op de looppaden langs het gras bv dat vind ik zeker ook niet normaal als je daar je hond laat poepen zonder het op te ruimen..ik laat zeker mijn hond niet overal schijten, maar er zijn hier maar 2 voorzieningen.. en de 1 is te vies, de ander vinden mensen niet nodig.. omdat het zulke mooie grasstrookjes zijn..
    Op centerparc poept mijn hond ook gewoon in de daarvoor bestemde zandhokjes, maar die worden elke dag leeggehaald, ja daar betaal ik ook voor 32,50 per hond dan..
    Ik zou zelfs het dubbele aan hondenbelasting willen betalen als de gemeente gewoon een fatsoenlijke plaats aanlegt.. maar nu gaan ze hier die zandbak weghalen, en moet je het 'gewoon opruimen' .. dus ze verwachten dat mijn hond op de straat poept.. lekker dun vooral natuurlijk en dan dat je het met je zakje opschept/wegveegd..
    Nou sorry mijn hond snapt dat niet hoor datie op de stoep moet poepen..die is dat niet aangeleerd!
     
  13. Angelina

    Angelina Niet meer actief

    En heb je ook verschillende maten zakken dan? Of maakt het niet uit of je een Deense Dog of Chihuahua hebt? One size fits all?
     
  14. Angelina

    Angelina Niet meer actief


    Oh ja die eenden... Vlaggetjes zijn vast niet gezond voor eendjes ;)
     
  15. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief


    hahahah nee je hebt verschillende zakjes en maatjes, kan natuurlijk ook voorkomen dat je chihuahua een grote drol ala deens dog neerlegt hahhahahahahah ..
     
  16. Suzanne1982

    Suzanne1982 Bekend lid

    16 jun 2008
    779
    0
    0
    Midden Nederland
    Hahaha! Ik zie het echt helemaal voor me. Een heel veld met drollen en iedereen zijn eigen vlaggetje! whahaha!!!
     
  17. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    hahahah nee die vieze honden poep das lekker gezond voor ze ;)

    Die engelse zin van is wel bar slecht zeg hahahahah ach ja als iedereen maar begrijpt wat ik bedoel ;)
     
  18. Angelina

    Angelina Niet meer actief

    Thasmo, klinkt logisch waarom de hondjes in dat plantsoenetje poepen, maar waarom koop je dan niet zo'n schepje met zak als ik zo vrij mag zijn? Dan heeft toch verder niemand er last van?
     
  19. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Trouwens iemand hier op het forum vroeg toch laatst een leuk idee voor een webshop ??

    Zijn die vlaggetjes dan geen goed idee ;)

    hihihihihi
     
  20. Angelina

    Angelina Niet meer actief


    Of anders een idee voor "Het beste idee van Nederland "
     

Deel Deze Pagina