hee, had ik jou over het hoofd gezien?! sorry, gieg! heb je niet het gevoel dat je nu al de dosering omhoog wil? wel fijn dat je zo goed bij hem terecht kan. eigenlijk net als bij elke: het geeft net dat beetje extra rust waarschijnlijk.
nou milk vind ik ook. prachtig om elke en fem zo te zien kletsen.. voor ons is het niet voor te stellen allemaal ..en is super dan dat er dan weer herkenning is bij elkaar en daardoor GOED steun! *knuf voor elke en fem*
Ik had het gevoel dat ik de dosering omhoog wilde hebben, maar dat kan een erg nadelige invloed hebben op de bijwerkingen. Dus dan ga ik liever wat langer op m'n kiezen bijten Het geeft inderdaad een beetje extra rust dat ik hem kan bereiken indien nodig.
weet je fem.. mijn schoonmoeder heeft mee geleeft toen je opgenomen werd enz en was erg betrokken.. was ook benieuwd naar je fotos van nikita vanaf dag 1.. nog steeds vraagt ze hoe het met jou en nikita gaat. vind erg lief dat ze dat doet!..komt natuurlijk omdat ik het vertelde. vond toen ook zooo naar voor jullie dus had er vaak over. ze vind ook nikita erg knap en super kindje en ziet ook erg veel van haar kleindochter in nikita. bizar is dat he..
ja was er ook weer...ondanks onlangs uitgesproken intentie lukt het niet om actief mee te kletsen maar leef wel enorm mee vooral de nnz-ers hebben mijn diepe respect. Hoop voor kling deze keer weer extra
opeen glitterconceptie nu zaad top blijkt. en ook voor de andere die er te lang op moeten wachten. Heb nu twee gezonde kindjes, raakte makkelijk in verwachting, een hele grote supermazzel, dat realiseer ik mij enorm
cin bow elke en kling..veel plezier morgen!! denk aan jullie fem rem ppver nrg(hoop dat je nog kom,maar hoor niks) zie jullie morgen!!
ja gaat super. meisje is heel relaxed, maar combi met werk en huis, boodschappen, sociale leven is druk! Maar jij hebt ook een heel dubbel nare tijd achter de rug, gaat het weer een beetje?
@all: slaaplekker lief busje! @leo: welkom trug, heb je gemist! @spiffy: geniet er maar lekker van! @pix en delegatie pix: veel plezier morgen! @bed: ja we komen eraan, moe en voldaan!
Je zal zien dat dat makkelijker wordt, vond ik wel in ieder geval. Hier gaat het nogal wisselend doordat ik erg moe ben en een dochter heb die zo druk is dat ze energie zuigt. Maar verder gaat het wel goed
Meiden, jullie ook veel plezier morgen! @ andere meiden: tot morgen!! @ de rest: dikke knuff!!! ben moe, dus ga lekker slapen! Dikke smakkerd!
veel plezier morgen! Kling, thanx! heb jullie ook gemist! Baalde er echt van dat ik niet wist hoe het met jullie ging! maar kan nu gelukkig alles weer volgen!
@lkling: wat super dat zaad zo goed was! Whoeehoeeeeeee!!! @elke: fijn dat bloeddruk redelijk was en dat er geen eiwitten in urine zaten! @bow: leuk zo'n bord al in de tuin! @female: ongelooflijk dat de kleine al 7 maanden is! Waar blijft die tijd?? @gieg: wow wat bijzonder dat je die arts ook prive kan bellen zeg! Heel geruststellend idee! @meiden met minimeeting: veel plezier vandaag! @hier: gaat goed met poezel! jueeujjjj!!! Al 2 dagen niet in huis gepist. (behalve net naast de bak maar das kwestie van richten) Medicijnen enzo beginnen dus te werken! Lang leve de homeopathie!!
leuk detail trouwens: Ben vannacht geloof ik stuk slijmprop verloren (goedemorgen trouwens, eet smakelijk ) Grote klont snotterig slijm.. hoeraaaaa nu de rest nog!