Elegance!!!!! wat een goed nieuws!!!!!! Nu genieten!!!! Jessmin, heel veel sterkte!! Buddylijst, lijkt me inderdaad een goed idee om het een beetje tactisch te verdelen maar daarnaast moet iedereen natuurlijk ook een buddy kieze waar ze zich prettig bij voelen.
@ Elegance Gefeliciteerd met je goede echo ! Nu gaan genieten he ! @ Jessmin Jeetje meid, wat een verdrietig nieuws Heel veel sterkte !
Goeiemorgen! Meer meiden die elke dg vroeg wakker zijn? Dus ook op de dagen dat je eigelijk zo heerlijk kunt uitslapen? Wie kan er even kort uitleggen wat een buddie precies doet? Liefs, Marijn
Kleintje84; Ik zie dat jij ook 4 april bent uitgerekend, maar je banner staat verder dan die van mij, hoe kan dat?
jessmin: sterkte meid .. wat erg zeg!!! hopelijk mag het snel wel goed gaan. sterkte maandag suze: nee dat zou ik oo niet leuk vinden.. zelf zeggen is veel leuker toch?
wat gek.. ben nu volgens mij ticker 11 weken en 1 dag.. ja dat klopt niet ben 11 weken en 4 dgnm d8 ik
dat is gek.. bij mij niet haha ik voel me steeds beter.. alleen de eerste uren in de ochtend wat misselijk en rond het avondeten... en jij? ik krijg al wel bandenpijn... erg vroeg he.... en het groeit goed. zal vandaag een foto maken. hoe is het met jou dan?
Ik zat om 06.30 uur al beneden.. kon niet meer slapen :x Ik heb een zwangerschapstankini besteld bij lingerievoortwee.nl. Jeetje! Heel erg veel sterkte Jessmin! Elegenace, wauw! Supergaaf meissie! Nu lekker gaan genieten!!! Ego: 12 weken vandaag!!!
ja duur he.. maar er staan mooie op dat wel... ik heb in 2 maten besteld d8 otto kan er 1 terug.. tja of beide als het niet past
Slim! Bij een Otto/Wehkamp enzo kan je zoveel betellen als je wilt en het ook weer retourneren.. Dat heb ik laatst ook gedaan met wat zwangerschapstuniekjes/truitjes.. Thuis lekker passen en wat niks was weer teruggestuurd.
idd duur.. maar ja, wel zo leuk om er een beetje leuk bij te lopen vind ik, dan in een ouwe wijven badpak ofzo.. Je hebt er namelijk echt suffe badpakken bijzitten zeg! Zucht..
ja dat ga ik maar doen denk ik moet ik weer even rekenen wat dan volgens banner mijn nod was haha mooie tankini... die vond ik ook mooi. probeer nu eerst die van de otto en als die niet goed zit en duurdere