@KK: oow wat naar dat esmee nog koortsig is. hopelijk is het snel over. @Essie: jammer joh dat de kleding het net niet was. Klinkt leuk een discofeest! @Susanne: wat een gave camper zeg. Leuke foto van Nikita. Met mijn moeder gaat het wel. Rustig aan het wachten op de uitslag aanstaande vrijdag. Zo, Ivy ligt al een uur te slapen dus ik heb de woonkamer even aangepakt. Alles van de vloer gehaald en s zeer grondig gedweild. Nu even wachten tot het droog is, dan kan alles weer van de eettafel, want die staat helemaal vol gepakt.
Zo, ik heb ook weer bijgelezen vanaf gisteravond. Maar er is niet veel blijven hangen. We wilden net even naar de Hornbach, dus hadden Arinde in het karretje gezet en lopen we net weg, begint ze opeens te spugen. Echt een megagolf!!! Dus wij maar snel weer naar huis, en haal ik haar thuis uit de auto spuugt ze weer. Dus die ligt nu op bed, met een temperatuur van 38,3 en wat vlekjes op haar buik. Zal dus wel iets onder de leden hebben. Dus onverwachts een middagje vrij! En vanavond ook, want we zouden op visite gaan maar die heb ik maar afgebeld.
Zo, Esmée gaat steeds meer uit zichzelf staan vandaag.. En steeds langer. Is zoooo trots op zichzelf! Geweldig! Staat ze gewoon te klappen voor zichzelf.. Alleen d'r temp... Ondanks dat ze om 2 uur een zetpil heeft gehad, heeft ze bijna niet geslapen en is de temp. nu alweer 39.6. Ze staat nu ff met Christian onder een koudere douche...
hoi hoi wat een mooie foto van ivy sann!! handig he, zo'n biba bad, hebben wij hier ook en isabella vind het geweldig!! mooie foto's suus!! vind het echt knap gemaakt!! ook een mooie foto van nikita! mooie kleren ook!! (heeft jeroen die gemaakt??) kk dat klinkt als voorweeen, beterschap voor Esmée (ook al is ze niet helemaal ziek) hoop dat je toch nog een leuke avond hebt.. essie vervelend dat je niets leuks bent tegengekomen.. en zelf wat kleren opfleuren?? ingrid lief van roeland dat je lekker even kon uitslapen!!
ik vindt t gewoon gaaf om te horen dat esmee steeds meer uit zichzelf gaat staan alleen wel sneu dat ze niet helemaal top in orde is. geef haar maar een dikke knuffel van nikita. hoe gaat ie nu met jou?
nee deze heeft jeroen niet gemaakt. deze is zelf door ons gekocht haha komt uit een klein winkeltje in tilburg vandaan, ( was 30 euro en wij hebben m voor de helft ). al had hij t wel gekunnen.
ach arme meid. die heeft t dus ook te pakken. hopelijk wordt ze niet zo ziek als nikita toen had. begon ook met spugen en heeft een week voor pampus gelegen met hoge koorts en uitdrogings verschijnselen. zat ook helemaal onder de uitslag wat op haar rompje begonnen was. beterschap en ook een knuffel voor haar
zo en nu dan de beloofde fotos. de eerste is van de vouwclowm die een roze handje had gemaakt van haar.
leuke foto's susanne!! is nikita ook helemaal gek van alles wat leeft?? isabella heeft altijd de grootste lol om dieren.. (en ik vind het soms maar super eng..)