Juni 2009 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Sunshine09, Jul 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Ja vond ik wel lief. Nou voor mij zat er ook niks in hoor,maar had wel van Sven's opa geld gekregen om iets van te doen en Sven kreeg niks...haha maarja hij vond het een hele prestatie voor zo'n klein vrouwtje:p

    Miss kan je samen met iemand een kado geven? Dat scheelt miss weer in de kosten..
     
  2. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Doe gewoon iets leuks en kleins, Marloes kan misschien een canvas-schilderijtje maken met haar naam. Ook leuk toch? En weer eens wat anders..

    Ben even wat foto's aan het opslaan, kom zo weer even spammen.
    Je moet er toch niet aan denken dat er geen digitale camera's waren? Als je ziet hoeveel ik er nu al verwijder omdat ze onscherp zijn of er weer allemaal ledematen voorbij vliegen of kwijl-spetters haha
     
  3. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    In mijn stoeltje :)
     
  4. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Jammieeee
     
  5. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Kijk, mijn naam op papa's arm!
     
  6. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Ik moet oefenen van die mevrouw op het cb... Vooruit dan maar :D
     
  7. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
     
  8. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    meris wat lief! En wat een mooie tattoo heeft jouw man! Mijn man wil dat ook maar ik ben een beetje bang dat als we een tweede of derde krijgen dat hij dan helemaal vol zit haha. Misschien iets kleins met haar naam erbij en dat er dan nog meer namen bij kunnen eventueel.
     
  9. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    @meris oh dat is ook echt super leuk!! Voor een kennis vind ik ook wel anders dan voor een vriendin.
    Leuke foto's. Wij wachten nog tot we van Sven's vaste tattoo man bericht krijgen en dan worden Jason's initialen op zijn borst gezet..:D

    @debby oh dat is idd ook niet groot. Vind je het niet lastig of vervelend soms dat je wat zwaarder bent? In verhouding tot je lengte?
     
  10. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Ik ben volgend jaar aan de beurt.. Er is nogal een wachtlijst bij onze vaste tattoo-man.
    Die van Marinus is nog niet af, moeten nog schaduwen in japanse stijl omheen. Maar hij was het even beu voorlopig, deed nogal veel pijn (mietje, een bevalling, dat doet pas pijn hihi).

    Ik laat een halve mouw op mijn bovenarm maken en wil haar initialen op mijn pols.
     
  11. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    dat werd hier ook al gezegd, geef maar aan oma... maar oma heeft nog 3 andere kleinzonen (naast die 2 van mij)... en dan eentje zo groot op de foto...
     
  12. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    zo'n lange wachtlijst????
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Oke dan ben benieuwd! Sven heeft er nooit last van eigenlijk hij heeft er 2 1 draak en 1 is biohazzard logo en dan straks Jason. Hij wilde er nog1 maar daar wacht ie nog even mee.

    Ik zelf hou totaal niet van tattoo's bij anderen vind ik het mooi maar niet voor mezelf. Denk dat het niet staat en bij donkere mensen komt het naar mijn idee helemaal niet mooi uit.
     
  14. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    dubbel...
     
  15. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Heb er al een paar, maar ben nu meer bezig met het veranderen van oude tattoos die ik niet meer mooi vindt.. Zo stom om er jong aan te beginnen.
    Ben nu even plaatjes aan het verzamelen, beetje vanalles en nog wat en dan kijkt hij tzt maar wat ie ervan kan maken.

    Ga boer zoekt vrouw kijken.
    Hou het een beetje rustig hier want ben er morgenavond pas weer.

    Kus!
     
  16. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    @Marloes: Super service idd! Geen idee wat je met die andere moet doen dan.. misschien op de kamers van de jongens zelf?

    @Meris: Zal ik morgen de strijkplank met de verkreukte was midden in de woonkamer zetten als hint. Misschien dat mijn moeder het dan ook ff doet voordat Zoë wakker wordt ;)
    Is dat de Bumbo op jouw foto? Bevalt die goed? Mooi meisje :)

    Tattoo met naam van kindje: Ik wil een kleintje op mijn heupbot. Maar manlief vind ’t lelijk, dus ik twijfel nog…
     
  17. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Zoë heeft overdag veel geslapen en is al vanaf de vorige voeding aan het zeuren, even slapen en nu ligt ze weer te mopperen. Hoop dat ze vannacht extra goed slaapt dan ;).

    Morgen weer werken. Heb er helemaal geen zin in, ze komen foto's maken voor het handboek en ik ben m'n pony aan het laten bijgroeien, dus ziet er niet uit! *wat een wereldprobleem hé*
     
  18. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    @aaliyah ik heb wel wat moeite met mijn gewicht gehad, voor mijn trouwen (volgende week een jaar geleden) was ik afgevallen naar 68 kilo. Maar daar heb ik dus galstenen aan over gehouden. Nu weeg ik iets van 82 kilo maar val elke week nog wel wat af. Op mijn zwaarst was ik 92 kilo (voordat ik ging afvallen dus niet tijdens de zwangerschap) dus het valt me nog mee. Ik vind het niet zo belangrijk zolang ik leuke kleren kan kopen. Ik richt me nu meer op Emma. Ik wil wel weer afvallen maar dan op een gezonde manier en heel langzaam. En ik wil graag volgend jaar weer zwanger worden dus dan kom ik weer aan. Mijn uiterlijk is voor mij nooit zo heel belangrijk geweest en mijn buik zit nu ook vol littekens dus in bikini kan ik toch niet meer haha.

    @meris wat een watje die man van jou. Tijdens een bevalling kan je toch ook niet zeggen ja nu is het wel even genoeg met de pijn, over een paar weken maar weer verder ;). Haha ik vraag me serieus af of mijn man een tattoo wel aankan, want hij is dus wel echt een watje af en toe...

    Mijn moeder heeft lekker de was en de strijk weggewerkt hier. En mijn meisje ligt lekker in de wandelwagen te slapen. Zo lekker ff tijd voor mezelf nu.
     
  19. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    zijn jullie allemaal al weer aan het werk? Omdat Emma te vroeg geboren is heb ik die 5 weken die ik normaal voor haar geboorte had nu na haar geboorte. En ik heb ook nog 3 weken verlof opgenomen. Ik moet 26 oktober weer beginnen met werken en ik moet er echt nog niet aan denken! Hoe vinden jullie het om weer te werken?
     
  20. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113

Share This Page