Marktplaats irritatie

Discussie in 'De lounge' gestart door MvLiam, 21 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    Nou, wie weet hoe vaak dat soort dingen tegenwoordig gebeuren ;) Mensen worden steeds brutaler, dus het zou me eigenlijk nog geeneens verbazen, hahaha!
     
  2. Duna

    Duna Niet meer actief

    Ja ik ken het helemaal, had laatst een fiets gratis op te halen. (Nog echt een leuk en redelijk nieuw ding) Komt er zo'n handelaartje langs, loert in onze schuur en ziet daar mijn mooie nieuwe fiets staan. Of 'ie die ook niet mee mag nemen, nou jou zeg!! Hoe brutaal wil je het hebben.

    En van die schrapers die mij mailen en (bijna) niks willen betalen die krijgen meteen een veeg uit de pan van me. Daar heb ik geen medelijden mee sorry.
     
  3. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.158
    8.135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Heb een keer een nieuwe uitlaat op MP gezet. Nieuw was ie 167 euro, bij de dealer. Zat nog in de verpakking.

    Vroeg er 120 euro voor, had em 2 weken liggen.

    Max bod was 30 euro....
     
  4. mamajennifer

    mamajennifer Actief lid

    Ja ik ken het probleem.. Heb het zelf al eens eerder meegemaakt op marktplaats...
    Ik heb zelf net een CMG kinderstoeltje (voorop) gekocht voor mijn kleine, die kostte in totaal 85 euro...
    Sommige mensen snappen echt niet dat het geld kost..
     
  5. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Oooh zo verschrikkelijk inderdaad. Wij hebben nu een laminaatvloer van ons oude huis erop staan ( 2 vloeren, van nog geen jaar oud )
    We hebben al 5 x (!!) mensen gehad die een afspraak hebben gemaakt om hem op te komen halen. Alle 5 keren gewoon NIET op komen dagen.
    Dat is toch te asociaal voor woorden?! Ik ben er zo klaar mee.
    Ik heb daarnet weer iemand terug gebeld die hem zondag zou komen ophalen, heb hem goed de waarheid verteld. Alsof ik niets beters te doen heb?!

    In ieder geval, ik heb het er nu duidelijk bij gezet.
    Ik bedoel een vloer waarvoor we een jaar geleden nog ruim € 1500 hebben betaald die nu te koop is voor nog geen € 200, waar doe je moeilijk over..
     
  6. Blaak

    Blaak Niet meer actief

    Die mensen van marktplaats proberen van alles eerst uit idd.. Niet op ingaan gewoon ervoor vragen wat jij wilt en anders pech gehad, zo denk ik erover. Maarja aan de andere kant staat er nu zoooveeeel dezelfde artikelen op, dat je ze moeilijk kwijt kan raken.. mijn oma en opa hebben hele duren eiken kasten enzo die ze willen verkopen , geen enkel schade, netjes onderhouden, op marktplaats gezet en ze krijgen een bod van (jawel! ) 2, 50 euro. Achterlijk... Maarja.. er staan nu zoveel kasten en dingen op.. misschien moet je toch een andere site gaan proberen? Marktnet ofzo of speurders gewoon uitproberen..
     
  7. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Ik had een splinternieuwe jas op marktplaats staan (zelf voor 180 gekocht) nooit aangehad en voor 90 te koop gezet.
    Kreeg ik een mailtje voor 40 euro wil ik hem meer geld heb ik niet.
    Ik terug gestuurd sorry is te weinig dan gaat het over. Twee dagen laten kreeg ik een mailtje ik wil hem graag hebben voor 90 euro (hoezo geen geld :$)

    Mensen vragen niet voor niets dat bedrag ik stuur (als ik iets via marktplaats wat koop en dat is weinig tot niets) altijd een mailtje van wat wil je ervoor hebben en dat krijgen ze maar ik haal het wel zelf op en zint het me niet ga ik zonder aankopen weg.
     
  8. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Zustertje: Daar zat ik laatst nog over na te denken, wat als je het op komt halen en het is niet naar wens?
    Ik had namelijk op iets geboden waarbij stond: Zo goed als nieuw!
    Dus wij een prijs overeengekomen (het ging om een bedrag van €125) en ik hem ophalen. Het was best nog een stukje rijden, dus er kwam ook nog wel benzinegeld overheen.
    Kom ik daar, blijkt het ding toch best wel beschadigd te zijn en echt gebruikt. Heb nu best spijt dat ik hem gekocht heb en meegenomen heb. Had eigenlijk liever willen bedanken!
     
  9. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief



    Ik heb het vaker gehad ging ik naar iets kijken en was het goor, zei ik ookg ewoon sorry het is niet naar wens. En tegenwoordig als ik iets wilt en een mail stuur, stuur ik ook zal ik even mogen komen kijken. En dat vinden mensen vaak niet erg. Heb hier ook wel eens mensen gehad die kwamen kijken en was het kledingstuk te klein nou vind ik best. En nu zelfs verkoop ik positiebroeken en die mogen mensen hier ook komen passen eerst.

    Dus zonde dat je iets gekocht heb. Wat je toch tegen vind vallen..
     
  10. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Ach, ik heb het zelf ook weer voor €125 verkocht ;)
     
  11. zustertje

    zustertje Niet meer actief


    Dan zeg ik dat gewoon het en neem ik het absoluut niet. Ik zoek alleen een beetje in de omgeving en wij rijden met een leaseauto dus naar benzine/diesel kosten hoef ik niet te kijken anders zou ik het denk ik niet doen.
     
  12. Ben ik dan de enige die zich ergert aan van die mensen met babyjasjes van Dior en babybroekjes van Armani die ze voor de bijna-nieuwprijs willen verkopen?

    Staat erbij 'Zo goed als nieuw, nieuwprijs €169, mag nu weg voor €120!'.
    Áls je zo belachelijk veel geld uit kunt geven aan kleertjes, dan ga je het toch niet 2ehands kopen? ;)

    Ik vind het echt geweldig om een bod van €1 te plaatsen bij zulke advertenties :)
     
  13. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Waarom zou je het dan niet 2ehands kopen? Ik vind het persoonlijk soms ook net te duur om iets nieuw te kopen en koop het dan liever via marktplaats voor €50 minder. Dit vooral omdat het binnen 3 maanden alweer te klein is.

    Maar wat is dan leuk aan het plaatsen van een bod van €1? Dat vind ik eerlijk gezegd een beetje kinderachtig.
     
  14. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Kun je zoiets niet melden bij Marktplaats zelf? Je wordt gewoon belazerd door zo'n mens en wie weet bij hoeveel mensen ze dat nog meer flikt!
    Ik heb overigens zelf ook weleens een lager bod geplaatst dan gevraagd werd en toen kreeg ik een mailtje met een compromis terug, wat me toch een hoop geld scheelde. Maar als iemand nee zegt vind ik het ook prima en ga er niet op door en vragen om gratis zou ik echt helemaal nooit doen! :$ Maar nu ben ik ook zo'n muts die niet eens kan afdingen op de Zwarte Markt in Beverwijk hoor! ;) (tot ik het 1x probeerde en de helft minder hoefde te betalen, toen dacht ik wel..hmmm...maar ik vind het nog steeds moeilijk, haha)
     
  15. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Hier geen marktplaatser zullen we maar zeggen, ik bedoel heb er nog nooit iets op gezet en ook nog nooit iets gekocht ;)!

    Wel een tijd geleden zitten kijken voor een tweede hands enkele urban jungle, gewoon voor erbij. Geloof dat we er een gevonden hadden die ons wel aan stond kwa kleur etc en de prijs stond erbij voor 350 euro, was prima vonden we. Dus geboden, krijgen we de volgende dag een mailtje terug dat ze er toch eigenlijk 550 euro voor wilde hebben. Nou toen hebben wij gezegt dat we dan wel gewoon een nieuwe gingen kopen. Wat we niet gedaan hebben, maar toch, vond dat wel belachelijk hoor, waarom zet je er dan die prijs bij...?! Kortom dat was de eerste maar ook weer meteen de laaste keer dat ik daar gekeken heb ;)!

    Maar wat ik hier lees vind ik toch wel belachelijk hoor! Er staat toch niet voor niks een prijs bij? Nouja als ik jullie was zou ik dus wat de meeste al doen, gewoon je poot stijf houden, haha!
     
  16. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    ik koop en verkoop ook regelmatig op marktplaats en probeer ook vaak lager te beginnen met bieden, als ze het daarvoor weg willen:) maar als er staat: bieden vanaf..... dan doe ik dat niet, dan weet je toch al op voorhand dat het niet geaccepteerd wordt.
     
  17. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Hahaha wat mooi!
    Wel goed dat je stug hebt volgehouden!
    Schandalig van die vent!
     
  18. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Nou ja, ik zou sowieso geen gebruikte mc kopen.... Wordt overal afgeraden.
     
  19. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ah joh... ik had een motor te koop staan die nog zeker € 1.000,- waarde was. Hoogste bod was € 150,- .... Heb ik dus maar niet gedaan want in losse onderdelen is ie nog wel meer waard.
     
  20. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Tja maar voor sommige mensen is een nieuwe maxicosi nou eenmaal veel te duur.
    Ik heb een van onze maxicosi's ook weer verkocht via MP.
     

Deel Deze Pagina