klinkt erg leuk!! kan me voorstellen dat je er zin aan hebt! is inderdaad minder dat je meesje dan moet missen maar een keer langer liggen is ook wel fijn!!
Dank je! Heb net aan m'n huiswerk gezeten, de fruithap voor Mees voor morgen gemaakt, en nu ff gauw hier kijken voor nieuws over KK of Lisette..... Wilde eigenlijk nog desperate housewives kijken maar dat red ik dus niet meer want ik moet zo ook nog aan de slag met het maken van een uitnodiging voor mijn vaders 60e verjaardag
nee maar dan zou ik dus eerder verder zijn dan ik dacht dan minder ver maar ja uiteindelijk komt het er toch uit wanneer het er zin in heeft en bij de 20 weken echo kan het ineens weer verder zijn dan ze nu denken dus ik wacht het rustig af.
Ach het kind komt toch wanneer hij/zij er aan toe is. Dan kun je flink speculeren over de uitgerekende datum, maar alles blijft een schatting.
pfffffffff mega opluchting in ieder geval dat hij geen taaislijmziekte heeft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kan me voorstellen dat je er enorm tegenop ziet om hem in het ziekenhuis te laten opnemen voor observatie maarja, op een andere manier kom je er denk ik niet achter wat er nou aan de hand is Knuffel voor jou Senn!
Yes yes yes yes yes yes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeetje Lisette wat een mega goed nieuws en wat heerlijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gefeliciteerd meid en gefeliciteerd kleine uk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super zeg, ben helemaal opgelucht, dus moet je nagaan hoe jij en manlief jullie moeten voelen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heerlijk en nu, net als de gyn zei........... Lekker gaan genieten!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jippieeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
pfffffffffff, ja die laatste loodjes zijn echt zwaar he? Dat weet ik ook nog zo goed van vorig jaar Fijn dat de rugpijn wat gezakt is, wel jammer alleen van de rest Welke film ben je aan het kijken??
hahaha echt wel!!! ze vroeg of ik hem ook wel veel voelde, en dat is dus zo en dat vond ze echt knap omdat de placenta vooraan ligt maar ze vond het dus ook een actief mannetje!!
hihih, nou ik denk toch nog steeds dat Mees geen broertje of zusje krijgt helaas hoor. En bovendien, mocht dat alsnog toch zo zijn (je weet maar nooit of er een wonder geschiedt en manlief ineens het licht ziet ) dan zijn tegen die tijd toch alweer de veiligheidseisen veranderd en kopen we dan wel weer een nieuwe. De box, wagen en dat soort dingen wil ik voorlopig wel bewaren idd, misschien tegen beter weten in maar toch
Ow getver, dat is naar want met misselijkheid voel je je echt altijd flink beroerd. Jij dus ook beterschap voor Dennis!!
Ja niet meer over twijfelen Lisette!! Echt niet doen hoor, is zonde van de mooie tijd nu je weer zwanger bent. Anders had de gyn echt wel anders gereageerd vanmiddag! Dat zit helemaal goed!!!
Ja, dat zou ik dus ook doen hoor!!! Daarom zei ik dat laatst ook, gewoon vragen of er een mogelijkheid is!
Heel begrijpelijk meid!!! Je kan ook niet aan iedereen tegelijk denken en er zitten helaas nog steeds maar 24 uur in een dag