en zwanger worden kan natuurlijk ook alleen maar als je sex hebt gehad en ik weet niet hoe dat bij jullie zit maar als ik ziek ben heb ik echt geen zin in gerommel aan mijn lijf...
heb ik toch nog even goed nieuws, ondanks dat ik zwanger ben mag ik gewoon komen werken bij de belastingdienst!!!!!!
wat voor een werk zoek je dan? Wat voor een opleiding heb je gedaan en in welke regio wil je werken? Weet natuurlijk niet wat je nu verdient maar je kan kijken of je ergens aan de slag kan als receptioniste/telefoniste. Gewoon bij een bedrijf dan heb je kantooruren en overwerken is dan echt noooooit aan de orde. Veel bedrijven hebben rec/tel voor part time in dienst.
dank je wel!! Straks of morgen even bellen voor een nieuwe afspraak en dan alles rond maken en ontslag nemen!!!!!!!!
ik heb pas vorige week weer eens sex gehad...eerder had ik er ook geen behoefte aan...toen wel...tja en dan zal mannetje eens nee zeggen
Dank je wel! Is dan wel via een uitzendburo en ik geef er een vaste baan voor op maar ja ik wil wat anders en dichterbij dus dan eerst maar dit en dan zien we over een paar maanden wel weer verder.
dat soort werk wil ik best graag doen hoor! het liefste natuurlijk in enschede...ik heb MBO handelsopleiding maar werkervaring allemaal op gedaan in administratieve beroepen.
uitdagingen en wat nieuws kan geen kwaad toch? leuk! wat ga je doen bij de belastingdienst? mijn papieren controleren? (en dan eens goed?) hebben ze je daar voor aangenomen?
en jij durft dat wel!! pfff dat wil ik ook zeg ik vind het zo'n stap om een vaste baan op te geven voor werk via het uitzendbureau vond je dat geen moeilijke beslissing?