Ja ok, okt begint drukker te worden. Maar in de tijd dat ik online ben en nu, is daar nog niet veel gezegd geworden.
Ah, het is niet leuk, maar ben ook niet teleurgesteld. Ik moet er mij bij neerleggen dat ik eerst een beetje moet ontpillen. Denk dat ik er een beetje teveel mee bezig ben. Volgende maand zal het niet worden vrees ik, ik moet voor het werk een paar weken in Nederland verblijven... dus het is op goed geluk. Langs de andere kant kan ik mijn hoofd er even los van zetten. Hoe gaat het met jou verder?
Met mij gaat het goed, ik zit op het wachtbankje. Denk persoonlijk niet dat het raak is maar je kunt het nooit zeker weten. Volgende week zal het wel weer een zenuwweek worden, dat is het altijd van zou het zou het niet?
Jij hebt nog 4 dagen te gaan, ik nog anderhalve week, mag pas van mezelf testen op 3 oktober, is ook testmaraton, tenzij ik eerder ongi wordt natuurlijk.
Goedemorgen meiden, heb eerst ff bijgelezen. Clapat, balen meid, maar goed van je dat je zo positief blijft. Loran, hoop dat het bloeden stopt. dikke knuffel meid. Rimar, op de wachtbank = zenuwen hé. Hier nog niet veel te melden, mijn ei komt eraan... dus is het wachten daarop en tssdoor al klussen om de conditie op peil te houden hé ow en heb nog een pendel bij voor oktober. hier heb ik er drie en op een ander 2 dus dat zijn 5 pendels voor oktober
Ik zit ook al een week te wachten he. Dus mss dat ik daardoor ongeduldig begin te worden. Maar zowiezo krijg ik vandaag of morgen nog van een andere sollicitatie iets te horen.
Maar ik ben wel heel benieuwd of je de baan gaat krijgen. Het zou wel een opsteker zijn voor jou, helemaal als je bekijkt waar je vandaan komt en waar je nu alweer bent/staat in het leven.
Ja zeg dat wel, maar ik moet zeggen dat het met de zenuwen nog wel meevalt, ik denk dat het volgende week weer heel erg wordt met de zenuwen, maar ik denk dat het ongi wordt, ben nu al aardig snoeperig en dat heb ik meestal voor de ongi aan, maar heb nog wel steeds die lichtelijke steekjes af en toe rechtsonder. Het is en blijft afwachten
Wie weet duurt het niet al te lang meer bij jou, ik gun je in ieder geval een hele lieve vriend die jou om jou weet te waarderen.
ja snap wel dat je het nu mist meid, maar je zal al die verloren tijd nog kunnen inhalen hoor, jouw tijd komt echt wel.
ja het blijft afwachten hé, en ja ze zeggen wel dat aankomende ongi en zwangerschap gelijkaardig kunnen zijn qua symptomen dus is het zeker wachten geblazen.
Ach ja, wie weet. Maar op dit moment heb ik wel zoiets van, pff nog ff niet. zoals ik al verteld heb (mn in NOD okt), er is er 1 waar ik wat meer contact mee heb. Maar hij is er zelf ook nog niet aan toe. Hij heeft een paar weken voor mij ook meegemaakt dat zijn partner er vandoor ging met een ander..... En eigenlijk is het ook maar het beste dat ik nog even wacht. Ik heb het er soms nog een beetje moeilijk mee.
Ja denk ik ook wel. Maar het lijkt allemaal nog zo ver weg. Terwijl ik ook mijn gevoelens heb. Ik ben ook maar een mens met behoeftes....