Succes. Benblij dat Karsten overdag heel makkelijk met slapen is. Die leg ik neer en die hoor je niet meer.
Is zeker een koopje. Heb voor Karsten voor 5 december alvast die aanbieding bij Bart Smit gekocht dat je vormen in een "pan" moet steken en hij zingt nog liedjes ook.
nikita is savonds ook geen probleem met slapen. ligt er rond half 8, 8 uur in en dan hoor ja haar ook niet eerder dan rond 7 uur. maar vandaag is een groot drama cmaar komt goed is vast weer over voordat ik en kerel ben. ze heeft trouwens wel luier uitslag misschien dat ze door een tandje zo moeilijk is op t moment. hangt ook erg aan me
Meiden ik ga afsluiten. Zaterdagmiddag ben ik weer terug maar weet ik niet of ik tijd heb om online te komen. En KK waag het niet om te bevallen in de 2 dagen dat ik weg ben. En doe je het toch dan stuur je me vast wel een smsje (hoop ik). Doeiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja kan je zeggen, dat gaat niet lukken om zonder kleerscheuren daar in te komen (niet dat ik het geprobeerd heb hoor, maar probeerde al met mn maatje 44-46 in maat 42 te komen en dat was al een ramp
zo ben weer bij. Vanmorgen naar de slager geweest met mika, boven 2 manden was opgeruimd, mika zn bedje verschoond, de vaatwasser in en uitgeruimd de kamer opgeruimd. En moet straks boven nog stofzuigen en stoffen.
Het ging goed hoor!! Meneer moest eigenlijk alleen maar huilen omdat de arts zo zat te klungelen met hoe ik hem 'in de houdgreep' moest houden omdat ze bang was dat hij zijn arm weg zou trekken. Maar dat deed hij helemaal niet, die priktjes vond hij niet erg. Maar ja, nu maar hopen dat hij er volgende week niet ziek van wordt. Oh, Mees woog alweer 12.250 gram!! en was nu 81,5 cm!