lennart vind ik niet zozeer klassiek als wel een beetje oudbollig inderdaad, sorry .. is het trouwens niet lennard? trouwens, leander vind ik dan weer erg mooooi!
Lennart met een t schijnt de Scandinavische vorm te zijn. Ik vind de naam ook niet zo, maar bij mijn vriend staat ie op 1 en ik heb zelf nog geen naam gevonden waarvan ik zeg: 'dit is 'm'. Leander vind ik ook mooi. Ik keek echter op een site waar mensen reacties op hun eigen naam kunnen geven. Daar werd gezegd dat er vaak door kinderen "Neanderthaler" wordt gezegd.... Wat vinden jullie daar van?
Neanderthaler? ik denk dat het wel meevalt. leander is een leuke naam.. mijn neefje van 10 heet zo en die is er nog nooit mee gepest. hij krijgt juist heel veel complimentjes
Ik vind Lennart wel leuk, Leander leuker en Len helemaal leuk! Weet je, bij elke naam is wel wat te bedenken om te pesten. Daar zou ik me niet zo druk over maken. Mijn ervaring is ook (maar misschien geldt dat voor anderen niet) dat als je dé naam gevonden hebt, je je niet zo druk maakt over hoe anderen 'm vinden.
Niet helemaal mijn ding maar het is wel een 'gewone' naam (niet zelf verzonnen ofzo) dus dan heb je het echt over smaak en naja daar kun je niet over twisten natuurlijk. Lekker voor gaan als jullie hem geweldig vinden zou ik zeggen!
ik vind de naam niet mooi maar idd jullie eigen keus ik zou er niet naar kijken wat een ander er van vind
Leuke naam Lennart/ Lennard. Leander vind ik ook erg leuk. Ik ken een Leander en die wordt geen Neandethaler of wat dan ook genoemd. Lennart zal snel Len worden en Leander snel Lé. Succes!
Ik vind het zeker wel een leuke naam! Je hoort hem niet zo vaak, maar het is wel een bekende naam (niet zelf verzonnen).
Haha, ik wilde ook meteen Leander opperen En Lennard met een d op het eind vind ik persoonlijk mooier.
lennart / lennard is in mijn ogen echt een kamp naam haha sorry , bij ons is het ook altijd als iemand zwetst : '' ja ja , lennart '' maar ja ieder zijn ding natuurlijk
Haha! Dat heb je ook met de naam Jesse in Roermond. Typisch he, dat het zo per streek kan verschillen!