Hier ook al heeel lang geen avondfles meer. Had het gevoel dat ze daar ook geen behoefte meer aan had dus heb hem gewoon weggelaten. En die 400 ml melk krijgt ze hier sowieso wel binnen. 'Sochtends 200 ml pap ongeveer en bij de lunch en avondeten meestal een beker melk. En een keer minder is ook niet erg.
ziet er al leuk uit ingrid. ladies, ik ga er weer vandoor.. hoe gezellig het hier ook is, maar ik kan gewoon niet lang achter de pc zitten vanavond.. buik is niet lekker, rug niet... ik ga plat op de bank.. later!
het zwarte en het witte shirtje houden jullie van me te goed want die staan niet bij kleertjes op de site. Ik zal de jassen eens gaan zoeken.
dit is de jas van noppies die ik had gezien. Deze is meer sportief de andere 2 zijn netjes maar weet niet meer van welk merk.