@trutje...you go girl! Gaan me die spruit ik wil de poll niet eens winnen! @staan...Jasmijn is behoorlijk sterk (veel beenkracht! komt vast van al dat fietsen van mama ) en kon dus, volgens mij, van zitten snel staan...en als ze stond in de box stapte ze langs de kant snel rond...echt allemaal met een week....en dat heeft ze 3½ maand volgehouden totdat ze los stapte...daar vond ik dan weer veel tijd tussen zitten maar ze had gewoon die sprong waar ze toen inzat nodig om dat te doen.
nou ik merk nog niks hoor... Kan van alles gaan opnoemen maar dat heb ik zowieso al wel de laatste tijd geloof ik: Pijn in de onderrug, onderbuik, steekjes, misselijk, geen zin te eten, poepdrang (OHJAJOH? ja, maar niks heur ) etc etc. Denk dat ik zo effe lekker in bed ga met kleine man. Gister lag ie ook zo lekker samen met mij 1,5 - 2 uur te pitten. Zo lief als ie dan wakker wordt en me begint te aaien op mijn haar
Hmmmm, jammer! Maar wat niet is, kan nog komen! Wat lief zeg dat B. dan over je haren gaat aaien! *smelt* Truste!
Hier luiertas van de hema, erg handig ding. En een stoere van kitsch kitschen. Nog 2 dagen. Dan mag je bevallen!!
Nee, met mevr. A is bij d'r ouders en S en A hebben goed contact en ze wilde esmee zo graag even zien. Prima! Dus vandaar. Nieuwe vriendin heeft ie nog. Moet je zondag werken? (vier verjaardag hele dag dussssssssssssssssssssssssss)
Ik zit nu wel aan de chocola van collega die jarig is! Vanmorgen al stukje taart afgeslagen en nu toch gezwicht...
O, ja, ze maakt ook op bestelling trouwens... was ik effe vergeten te melden... (ik ben zelf fan van haar ze heeft ook een andere tas voor zoon van vriend gemaakt, ook heel stoer) maar inderdaad als een man erook mee moet lopen... Ach, koop je toch gewoon voor hem een rugzakkie op de markt, 10 en klaar ben je En doe jij lekker welke je zelf mooi vindt! Die met die gitaar is ook gaaf idd! effe verder lezen!
stephanie, mag ik volgende week op je verjaardag komen? wij moeten weer zo nodig, en o wee als we niet komen, naar de verjaardag van mn schoonvader.. en smiddags moeten we erheen want dan komt die fam die me natuuuuuuurlijk even willen zien en savonds komen dan die andere die me ook wel willen zien (ben gvd toch geen kermis atraktie??) maar goed je kent t wel
He, daar had ik nog niet over nagedacht. Dat word extra veel SMEPPEN in december! Ik zal tussen alle drukte door weer proberen mee te kletsen. Vind ik ook wel erg gezellig!
ojeej..."vlees" keuring...zo'n hekel aan....vond het met kraamvisite nog erger...en dan aankomen met die stommen box pakjes...we zitten niet op de camping!
misschien dat de aanloop wel begonnen is maar is ie heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lang...misschien wel vanavond als je in ruste bent...
ja beast.. en t ergste is alleen maar omdat ik nu zwanger ben.. ik ken al die mensen al wel.. en tis niet echt mijn slag mensen zeg maar haha maar nu ik zwanger ben, ben ik ineens heel bijzonder... lief hoor.. maar ook best irritant