he jakkes meiden.. dat zo iets nu nog gebeurt.. zit er de hele dag al over na te denken. waarom nou.. om me zelf wat op te vrolijken heb ik vanmiddag bedacht wat we in de tuin zetten als onze kleine geboren is en het word Pimboli! met een krijt bord (wel van hout gemaakt) er onder met de naam er op heb een proefje gemaakt en vind het echt leuk. hoop dat ons niet zo iets als bij prulleke zal over komen.. dat kan ik echt niet aan ben k bang
lieve prulleke, heel veel sterkte en kracht toegewenst. dit is zo vreselijk voor jullie en zo onwerkelijk.
@ Minimouse, denk dat we op dit moment toch allemaal wel een soort angst voelen/kennen. Ik iig wel. We liepen gelijk... en dan echt verschrikkelijk bericht. De hele dag houd het mij ook al bezig...waarom?
Pfff ik ben ook al de hele tijd onder de indruk! Ik weet echt even niet wat ik moet zeggen over wat dan ook... Ik hoop dat we nog wat horen van prulleke, als het haar nog lukt om bij ons wat te melden want ik kan het me heel goed voorstellen dat als dat niet lukt! Ik vind het echt héél erg!!!
iedereen bedankt voor het meeleven... het valt erg zwaar.. dinsdag wordt ik ingeleid. Krijg dan pillen die de weeen op moeten wekken. kan pijnstilling krijgen zoveel ik wil. hoef niet onnodig pijn te hebben. Daarna beslissen we verder. we zijn er wel uit dat we het willen cremeren. de kindjes zijn naar schoonmoeder en mijn zus. blije kindjes om je heen is nu wel het minste waar je zin in hebt. verder zien we wel... laat het maar op ons af komen. krijg gewoon kraamzorg. net een echt kraambed zeg maar.. bedankt voor de lieve reacties. minimouse, vind het heel erg, dat je meteen nog geen half uur, na mijn berichtje jij mij een pb stuurt of ik van de lijst af wil. of bij vroeggeboorte of bij vlindertjes.... hoe kan je dat nu al vragen. had je niet daarmee kunnen wachten? is die klote site nu zo belangrijk? vond dat heel erg.... en als je zelf had nagedacht, het is een compleet kindje wat ik moet baren... zou het dan een vroeggeboorte zijn of een vlindertje... maar goed. wel het minste waar ik mij druk om moet maken. maar vond het erg om zo n pb te krijgen.
..............inbraak @prulleke wil je heel veel sterkte wensen. je ken me wel niet. kom bij de aug mama's vandaan (van uit duster en schatje hoorde wij het nieuws ) @knorretje84 wil even inhaken op je vraag. maar ik heb mijn dochter pas voor het eerst gevoeld toen ik 25 weken was omdat me plasenta aan de voor kant zat .............uitbraak
@ Prulleke, alle sterkte in de wereld toe gewenst! Zit hier te janken. Wat onwerkelijk. Wat oneerlijk! Ik vind het zo verschrikkelijk voor jullie! Jammer genoeg kan ik allen maar een virtuele knuffel naar jullie toe sturen. Maar beter dat dan niets... KUS! Muurtje
Meid ik vind het zo vreselijk voor je. Wat een ontzettende nachtmerrie. Er branden hier kaarsjes voor je en ik weet verder nogsteeds niet wat ik moet zeggen. Nogmaals veel liefs, sterkte en knuffels.
Ik ben ook steeds opzoek naar de juiste woorden om je een hart onder de riem te kunnen steken, maar ik weet gewoon niet wat ik kan zeggen behalve dat ik heel erg met jullie meeleef en aan je denk! En ik kan me heel goed voorstellen dat de lijst wel het laatste is waar je aan denkt!!
Ik zit echt met tranen in me ogen... We liepen gelijk met elkaar. Ik vind het zo oneerlijk voor prulleke dat ze haar kindje heeft verloren. Je verwacht het eigenlijk niet meer dat het kan gebeuren. Bijna 20 weken, bijna op de helft. En net een goede 20 weken echo gehad en dat stopt het hartje er in eens mee. Ik heb er gewoon geen woorden voor. Ik wens prulleke en haar gezin dan ook heel veel sterkte in deze vreselijk moeilijke tijd. Een hele dikke knuffel!! Liefs ninja @ over de site ik wil er niet veel woorden aan vuil maken. Denk dat minimouse hopelijk wel inziet dat ze hier echt de mist is ingegaan. Beetje respect voor prulleke en haar verlies zou wel op zijn plek zijn!!
Prulleke, meid ik wens je veel sterkte! Ik ben helemaal kapot.... Heb eerst een half uur zitten huilen voordat ik hier iets kon schrijven.... Dikkee Knuffel!
Dames, Ga nou hier niet zitten ruziën over een opmerking die in een pb aan iemand is gestuurd. Die inderdaad niet handig was en zeker niet zo vervelend bedoeld was. Jullie kennen minimouse ook al langer dan vandaag! Zoals iedereen weet, kan je in moeilijke tijden, (ja, ook door middel van mee leven met iemand) soms dingen zeggen of doen die niet handig zijn. Van dis-respect was vast geen sprake. Jullie kennen minimouse ook nu al langer dan vandaag en jullie weten ook dat zij dat niet zo bedoeld zal hebben. En dat hoeft niet ingewreven te worden. Laat het liggen. Dit is iets tussen mini en Prulleke. Meningen hierover door anderen zijn niet nodig. (en ja, dat is mijn mening) Mensen voelen zich vandaag toch al klote genoeg na deze mededeling.
hallo meiden, ik lees nog steeds met jullie mee en ik krijg net een heel vervelend gevoel over mij bij het lezen van het verhaal van prulleke! lieve prulleke, ik wil jou en man heel veel sterkte wensen met het verlies van jullie kindje! verder weet ik niet wat te schrijven omdat dit echt te vreselijk is om mee te maken! groeten laura
Het nieuws drukte ook een stempel op mijn dag, ik weet dondersgoed dat een kindje niet een vanzelf sprekend iets is maar na zoveel weken denk je toch safe te zitten he. Ben ook vandaag heel erg bezig met het voelen van pruttel. Prulleke je kan er niet veel mee maar je zit eerlijk in mijn gedachte nogmaals liefs
Ik kan het niet goed uitleggen, maar mijn gevoel gaat er naar uit om een paar dagen even weg te blijven van het forum, uit respect voor Prulleke. Ik kan niet doorgaan alsof er niets gebeurd is en na dit bericht vrolijk doorkleppen. Prulleke schiet er niets mee op, maar voor mij voelt het even beter zo. Ik kom ergens van de week wel weer even langs. Prulleke nogmaals; STERKTE! Ik weet niet wat ik er anders op kan zeggen.
Lieve Prulleke: nogmaals heel veel sterkte. Echt heel erg onwerkelijk dit allemaal. Wat oneerlijk dat jullie dit moeten meemaken. Daarnaast voor morgen extra veel sterkte gewenst!! Veel liefs...
Hier ben ik het mee eens. Het was misschien inderdaad niet handig, maar is idd tussen Prulleke en Mini. Ik neem ook aan dat ze dit absoluut niet respectloos bedoelde, maar snap uiteraard ook wel dat dit voor Prulleke heel rot overkwam. Mini was in een eerder bericht ook aangeslagen dus ze heeft het idd niet zo bedoeld lijkt me.
Ik heb er de hele nacht van gedroomd. De komende dagen zal ik hier (op het topic) meelezen, maar iig niet verder schrijven over eigen dingen. Die kleine zorgjes en belevenissen lijken zo futiel en onbeduidend in de schaduw van zoiets onbevattelijk ergs. Het ligt er een beetje aan wat anderen doen en of Prulleke zelf behoefte heeft om hier te schrijven.