Nou ben bij het Cb geweest. Indi was maar liefst 12,560 KG en 85 CM. Erg groot dus. Ook vond de arts haar erg groot en vlot met veel dingen. De prikjes vond ze niet leuk maar huilen deed ze gelukkig niet! Ze liep wel gelijk naar de deur en ze zwaaide naar de arts. Ze vond het wel genoeg geloof ik haha
ben benieuwd hoe je dat opgelost hebt toevallig heb ik hier een speelgoedje van playgro voor aan de maxicosi voor dat doeleind een keer gebruikt. gefeliciteerd met je verjaardag (vandaag ben je jarig toch en hebt het afgelopen zaterdag gevierd en daar zie ik vast o nog wel foto's van)
hij heeft een blauw oog . en loopt een beetje scheef (naar links) omdat hij daar nog veel pijn heeft, kan ook niet liggen ofzo. Dus links is flink gekneusd enzo. pff, gister weer bij mijn schoonouders geweest en jawel hoor, ben weer 3 keer gestoken op mijn linker bovenarm, kan geen shirts met lange mouw aan, daar worden de muggenbulten alleen maar dikker en groter (ongeveer een beschuit) van omdat het dan schuurt En heb het al zo koud, heb de verwarming maar aangezet.
het komt ook wel allemaal heerlijk tegelijk zeg. en wat dan weer een reactie van je werk :x sterkte ermee!
gefeliciteerd met teun had wel al gefeliciteerd via hyves want wist niet wanneer je hier zou komen. maar wat ontzettend leuk dat je je bevallingsverhaal hier hebt gepst en zo snel ook al. mooi dat het ondanks de inleiding toch zo'n verrassing was dat het zo snel was (als je begrijpt wat ik bedoel 8) )
De honden maken het prima! Joost en zijn gewicht...daar weet ik volgende week weer wat meer over, moet 5 okt. terug naar het CB. Zal mij benieuwen hoe het dan is.
Essie, van harte gefeliciteerd met je 30e verjaardag! Het feestje was erg geslaagd als ik de foto's zo zie! (baal nog steeds als een stekker dat ik de oppas niet rond kreeg , was er graag bijgeweest!)
Lekker hoor, om weer een beetje de ruimte te hebben . Het gaat echt super, ook met de jongens. Alleen heb ik vannacht bijna geen oog dichtgedaan...hopelijk gaat dat komende nacht beter!
Nou ik ben er ook weer vandoor. Even de vriezer laten ontdooien en schoonmaken, stofzuigen, dweilen, 2 wassen opvouwen, 1 was ophangen, gehaktballen maken, aardappels schillen, sperziebonen schoonmaken. En dat ga ik allemaal proberen tijden Indi's slaapje voor mekaar te krijgen.