good muuurning... pfft! wat een kutnacht!!! LadyK ik denk woensdag als ik dan nog niet ongi ben. Hoe is't hier?
Goedemorgen!!! Ik dacht vannacht weer, oke nu ben ik ongesteld geworden.. naar de wc gerent.. Nee hoor NIKS!! argg ik wordt hier echt gek van hoor.. *zucht* Gisteravond had ik geen ongi krampjes maar een ander gek gevoel in mn buik, ik kon het ook niet plaatsen.. Snapte er echt helemaal niks van.. Dat duurde maar even en toen ging het weer weg..
Ja op de dag van mijn NOD heb ik s'middags getest.. de ochtend test die ik deed van CB bleef zwart! dus s'middags op koopzondag nog ff snel een kruidvat test gehaald en die was negatief.. Ik wacht dus nog maar ff af..
Hey meiden, Gister ongi geworden, ben echt onwijs blij (klinkt gek he) een cyclus van 30 dagen is best mooi toch. Ik ga dus naar oktober. Succes nog allemaal!! Gr. Shyen
Hier ook overtijd en nog geen ongi te bekennen de test was gisteren negatief helaas vandaag niet getest
@ shyen: 30 dagen is zeker netjes! @ irisnaomie: Mijn eerste cyclus was 39 dagen. Kan dus nog komen. @ hier: jee, begint echt rustig te worden hier. Is echt te merken dat sept af aan het lopen is. Verder geen nieuws, ben nog niet gebeld geworden. Of ze zijn er nog niet uit, of ik heb de baan niet. Ik merk het wel.
Nou hier waarschijnlijk vandaga wel ongi net wat bruin verlies en mijn cyclus is nu dus 31 dagen vorige maand 30
hier niks... geen afscheiding, geen rare kwaaltje , behalve die lichte buikpijn en pijnlijke tepels. Zou m'n ei dan toch zoveel dagen later gesprongen zijn? ppfft!
Hey dames, mag ik me hier aansluiten? ik ben overtijd..... hebben jullie symptomen?? zoja wat? ik heb aders op me borsten tot me tepel die zichtbaar zijn en erg branderige ogen moe en maagzuur ......
Hey bedankt voor je reactie. ik ben altijd regelmatig 28 dagen weleens 1 dag later maar nooit echt zo.....
Welkom Sjan, TESTEN Morgen?? samen met theLady?? Heb beslist; morgen test ik! Wil nu wel duidelijkheid, een week lang geduld gehad; het is genoeg!