Juni 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Sunshine09, 8 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    wow supermooi zeg. Echt een creabea. Ik vind het eigenlijk ook mooier staan, zo'n dekbedje om de deken heen. Mijn schoonmoeder heeft er ook eentje gemaakt voor Maxime.
     
  2. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Ik heb geen bon meer
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    mag vaak ook zonder bon hoor... hier wel. gewoon proberen
     
  4. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Marloes, wil je me laten weten als het vogelhuisje voor Naomi klaar is? Dan maak ik weer geld over. Thanks
     
  5. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    welke kleur wil je, rood met roze? of alleen roze?
     
  6. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Deze vind ik wel erg gaaf!
     
  7. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    met muziekje he...
     
  8. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Jep, met muziekje!
    Als je het druk hebt kan het wel even wachten hoor, je krijgt nogal wat bestellingen volgens mij..
     
  9. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    Ik hebruik hem juist nu voor Lenthe. Echt makkelijk!
    Hij is 19,95
    Kan verschillende kleuren maken:
    rood, appeltjesgroen, turqoise ..
    Ze zijn 19,95
     
  10. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    natja anders gebruik je die luiers toch voor babytje nummer 5 :D Of je maakt een keer een luiertaart voor kraamvisite!
     
  11. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    pfff emma slaapt eindelijk ze was steeds zo aan het huilen! En ik heb zo een pijn in mijn rib. Volgens de huisarts heb ik een spier verrekt bij het optillen van Emma. Ik wordt echt chagerijnig van al die pijntjes achter elkaar zeg! En mijn man wil niet naar huis komen want hij gaat voetbal kijken met een vriend en het huis is 1 grote zooi en ik was van plan op te ruimen maar nu met die rib gaat dat ook niet super... zucht!
     
  12. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Hoi allemaal!

    Wat hebben jullie weer veel gekletst, ik begin ergens halverwege met bijlezen…

    @Vinnies: Fijn dat je meisje eindelijk wat meer gaat slapen overdag!

    @Marloes: Leuk! Laat je een foto’tje zien als ze hangen?

    @Sarah: Spannend, hoop dat je verschil merkt!

    Luiers: Hier een Kruidvatluiers fan! Lekken niet door, geen uitslag, soepel en zacht en stinken niet.

    @Rianne: Past ze dat nog joh! Hier paste dat na 1,5 week al niet meer haha.

    @Natja: Dat jasje is leeeeuk! Het is dat ik al 2 jasjes heb voor Zoë..

    @Debby: Oh super leuk! Lijkt me een goed idee dat je moeder een webshop gaat beginnen. Als ze zulke overtrekjes maakt ben ik haar eerste klant! ;)

    @Rianne: Ook al zo leuk!

    @Jolan: Dat hadden wij gister ook, stukje wandelen met d’r in de draagzak werkt hier altijd wel goed. Bij Lieke niet?
     
  13. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Ik ben MOE! Moesten vanochtend al om 08.10u bij de tandarts zijn. Zoë was vanmiddag uit haar doen, huilde echt even hysterisch en viel opeens in slaap :(. Na een uur weer wakker, weer helemaal verdrietig. Denk dat ze zich niet zo lekker voelt door de prikjes. Nu ligt ze lekker te slapen, dus kan ik even lekker bankhangen.

    Morgen weer een lange dag werken... Maarja, dan maandag pas weer :)
     
  14. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Ow wat vervelend Debby.. en voor jou ook mama..
     
  15. Kejay

    Kejay Niet meer actief

    Meiden, wat zouden jullie ervan vinden als een en dezelfde persoon met 3 verschillende namen actief is op het forum? Adviezen vraagt, reactie krijgt en doorgaat met vragen onder een andere naam?
     
  16. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
    @Kuide => Fijn dat Collin het duimen te pakken heeft gekregen. Thirsa stopt het liefste haar hele hand in haar mond. (ze wisselt af qua handen). Meestal zit ze op twee vingers te zuigen of haar duim.

    @Debby => wauw mooi hoesje zeg. Wat ontzettend knap dat je dat kan! En succes met je rib. Akelig en onhandig.

    @ Rianne => ook mooi zeg! Wat zijn hier veel creabea's. Ik ben echt niet zo.

    @Jolan => lastig is dat he als ze het voedingsschema door de war schoppen. Thirsa kan er ook wat van. Baal baal

    @ mama => vervelend dat ze zo huilde. En moeilijk is dat als je niet weet waarom
    ---------------------------------------------------
    Luiers =>
    goede luiers vind ik: Aldi, Kruitvat, Lidl en Pampers
    Met pampers heeft Thirsa veel ontlasting die er naast gaat of er boven uit.
    Lidl is inderaad wat stugger, maar ik vind ze wel goed dus.

    Minder goede luiers: Etos, AH en Dummies (ofzoiets)

    Luierbroekjes van de Lidl en Kruitvat zijn ook goed.


    Vanmiddag op verjaardagsvisite geweest, want mijn neefje werd 5 jaar. Het ging zoals ik voorspeld had: geen dank je wel voor mijn cadeau. Het werd in ontvangst genomen en dat was dat:x Lekker onbeleefd.

    Toen ik weg wilde gaan bleek Thirsa ontzettend gepoept te hebben (terwijl ik haar net verschoond had). Het zat hoog op de rug!!! Alles er onder (ook degene die haar op schoot had).
    Mijn schoonzus heeft haar in bad gedaan (onder de douchekop).

    Nou ik ga er vandoor want Thirsa moet gevoed worden.

    Groeten
    Friezin
     
  17. bloempje29

    bloempje29 Fanatiek lid

    28 sep 2008
    1.632
    0
    0
    ha allemaal!

    hier weer een lange dag werken achter de rug! ik zag allemaal mooie crea bea creaties voorbij komen! errug gaaf!

    mama, vervelend dat je moe bent...hopen dat je lekker kunt slapen vanacht

    ow...pijnlijk zo'n rib... gewoon lekker plat gaan liggen, de boel lekker de boel laten..met je ogen dicht zie je daar nix van...:p

    sm, wat een ..., zit je lekker op te w8en dat soort opmerkingen... tjonge jonge..van je familie moet je het hebben, wel fijn dat je moeder en haar vriend je steunen in deze tijd. kilo's komen wel hoor!

    vinnies en aal, lekker zwemmen! have fun, foto's maken he?

    leuk dat het werken fijn was aaliyah!

    sarah, wat fijn dat finn het zo goed op dronk, ondanks dat het stonk..hopen dat het echt gaat helpen!! ik ga voor je duimen hoor!

    friezin..hihihi peuters in hun ik zeg nee tijd...vind ik altijd errug grappig... maar waarschijnlijk niet als het je eigen kind is..;)

    voor de rest..uhhhhh :( morgen lekker vrij..heeeerlijk genieten van mn meisje!!!
     
  18. bloempje29

    bloempje29 Fanatiek lid

    28 sep 2008
    1.632
    0
    0
    heb trouwens gaby al een hele tijd niet gezien...?
     
  19. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Roxanne: Uhm, het melden bij de moderators? Toch niet een van ons? :eek:

    @Friezin: Hé bah, vind ik altijd zo onbeschoft. Kindjes die geen dankjewel zeggen! Of ze moeten heel verlegen zijn o.i.d. Gelukkig kwam je erachter dat ze gepoept had voordat je naar huis ging!

    @Bloempje: Lekker! Geniet van je vrije dag morgen :)
     
  20. Kejay

    Kejay Niet meer actief

    waarschijnlijk wel. Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik me behoorlijk voor de gek gehouden voel omdat ik altijd heel serieus op haar vragen in ben gegaan en toch de tijd en moeite heb genomen om terug te schrijven... en dan kom je erachter.... heel jammer
     

Deel Deze Pagina