Wat goed zeg Wessel heeft nu ook twee onderkiesjes, maar hoeveel hij precies heeft weet ik niet, want hij laat zich niet voelen
hmm.. das wel vreemd.. Een kruik zou ik doen.. en kijken of ze dan na een uurtje ofzo warmer is, onder de 35 is niet goed geloof ik.. zou ff voor je googlen
Onderkoeling begint als de lichaamstemperatuur zakt tot onder de 35°C. Als de lichaamstemperatuur onder de 32°C zakt, wordt de situatie kritiek en kan uiteindelijk dodelijk verlopen. Lichaamstemperaturen onder de 27°C zijn zonder medisch ingrijpen bijna altijd dodelijk, hoewel er gevallen bekend zijn waarbij een lichaamstemperatuur van 14°C werd overleefd.
Ik vind dat eigenlijk best wel aso. Ook als ze aan de deur komen. Hier komen ze dan aan de deur en als ik dan zeg dat ik geenbooschappen doe bij de c1000 wordt je ook nog 5 minuten glazig aangekeken
Huisartsen worden nog wel eens gebeld door ongeruste moeders die bij hun kinderen zelf een temperatuur hebben gemeten van 33 of 34 graden of nog lager. Als het kind verder niet ziek is en het geen zeer jonge baby betreft berust dit vrijwel altijd op een meetfout.
Noof had het toen ze heel ziek was ook, maandag avond 41.5 en dinsdag ochtend 34,5.. toen heb ik een kruik gedaan, lekker warm ingepakt enzo, muts op, en na een tijdje werd ze wel weer warmer, t kan zijn dat bij kleine kinderen het "omslaat".. Maar goed, ik zou toch ff bellen..
Nou Sann, icm het rillen en de slaperigheid zou ik toch zeker even de HA bellen hoor!! Je zult zien dat het allemaal wel meevalt, maar toch, liever het zekere voor het onzekere!
Heel goed! Sterkte met haar, t valt vast allemaal wel mee. maar je weet toch maar nooit, beter een keer te vaak dan te laat ofzo zeggen ze toch?