ik vind het al aso als ze in de winkel vragen terwijl je nog aan het afrekenen bent, laat staan als ze inderdaad bij je thuis komen!
Goed dat je de dokter hebt gebeld Sann! Het zal vast meevallen, maar het is wel heel erg laag. Temperaturen jullie allemaal snel? Of alleen als je kindje ziekig is zoals Ivy nu? Ik temperatuur heel weinig namelijk en ga uit van het voorhoofdje, tenzij Wessel echt niet lekker is natuurlijk
Dat bedoelde ik ook in de winkel en aan je huis. Mijn kind(eren) mogen het later niet doen. Vind het ook aso als je al wel betaald hebt. Ga ik ook wel met mijn crocks pasje bij de kassa aan iedereen vragen of ik hun crocks mag maak ik er een gezellig dagje uit van met Wessel. Of... Ga ik naast de man staan die de straatkrant verkoopt ow, ik ben nu wel heel erg he
ik voel inderdaad altijd even, en heb het meestal redelijk goed! en meestal zie ik het ook wel aan isabella als ze verhoging heeft!
tjah, je betaalt er genoeg voor, ik sta echt geen 3x in de week bij de dokter.. alleen als dr echt iets is. lol, Jor.. die had voor mij laatst mais geplukt.. of nou jah, wou ie doen, kwam hij thuis, dikke snee in zn vinger, en dat leek me toch wel hechtbaar.. dus dokter gebeld. Wij er heen. maar ik had er een plijster opgedaan, goed stevig.. en dr zat nog een mini sneetje op een andere vinger. Jor gaat zitten, vraagt de dokter: "gaat het om dat sneetje? (op die andere vinger dus)" Uhhhmm.. NEE.. die was zo mini hahahaha Nou jah, jor gehecht en t was weer klaar. Maar moest er toch wel om lachen (de week ervoor had ie een mega snee in zn teen.. en na te lang twijvelen kon dat niet meer gehecht worden, dus nu maar het zekere voor het onzekere )
Ik temp ook maar weinig hoor maar ik ga altijd uit van de warmte in Mees zijn nekje. Heb ooit eens gehoord dat je het daar het beste kunt voelen.
hahahaha ik zie je al lopen met je pasje! ga ik als ik een keer achter de kassa zit ook zelf alle extra's houden!
Nog helemaal vergeten opnieuw te zeggen in alle consternatie van het 'dokter bellen en ondertemp gebeuren'. Maar........ natuurlijk ook van mij beterschap voor Ivy, Sann!!!!
succes, het is hier ook al de hele dag rotweer, moet ook zeggen dat ik gelijk ook een stuk meer last heb van hormonen
Nog steeds laag dus Hmmm, maar goed dat je gebeld hebt en straks ff langs kan! Kom straks hopelijk nog een keer kijken hier hoe het was bij de HA, maar ik moet er nu van tussen. Tot later!! En nogmaals beterschap voor Ivy!
ik wacht meestal te lang, en zit dan sávonds bij de dokterspost heel vervelend als dat dertig km verderop is, dus ga nu maar eerder heen!