Zo, Arinde ligt al op bed. Die was niet te genieten en zat alleen nog maar in haar ogen te wrijven. Hoop nu maar dat ze blijft slapen tot morgenochtend. Moet vanavond eigenlijk nog weg, maar mannetje komt pas morgenavond weer thuis. Dus ik zou de babyfoon even bij de buren brengen, hopen dus maar dat ze dat pikt. ***hoort dus nu gehuil en realiseert zich dat de babyfoon nog niet geinstalleerd is*** zucht
Zo, ff snel bijgelezen. Gelukkig dat Ivy niet iets heel ernstigs mankeert. Beterschap voor de kleine meid.. Esmée zit ff lekker in de box te spelen met de kerststal. Ze vind hem geweldig! Ik ga nog ff beneden wat doen en daarna Esmée op bed gooien. Christian is pas rond 7 uur thuis ofzo.. Dus word laat eten..
Jeetje zeg!! Die is vroeg naar bed!! Hoop idd voor je dat ze zo lekker rustig gaat slapen en je de babyfoon bij de buren kan brengen. Fijne avond alvast!!!
hihi, volgens mij is iedereen aan het bijlezen. Manlief komt zo thuis met Mees (is op woensdag altijd bij mijn ouders) dus daarna ben ik ook ff niet online, misschien nadat Mees op bed is nog ff, maar ff kijken hoe het loopt. Dus dames... misschien tot straks en anders tot morgen!!!
kan iderdaad niet wachten tot het 19.30 is eerder hoef ik niet te doen want dan zijn ze morgen om 6 wer wakker e das nou ook weer niet de bedoeling
Niet dus:x Heb haar er vrij snel al weer uitgehaald want het was brullen. Toen samen even een boekje gelezen op haar kamertje en nog even beneden gespeeld. Toen was ze wel weer redelijk te doen. Maar op het laatst begon ze weer heel erg te huilen en in haar ogen te wrijven, ze is gewoon heel moe. Heb haar dus nu weer op bed liggen, maar 't is toch weer mis. Laat haar maar even huilen in de hoop dat ze in slaap valt. Zou ze papa missen???
@KK: leuke foto's zeg. Wat een lief setje voor jullie meisje. Ivy ligt weer in bed maar ze is nog erg onrustig. Kan haar draai nog niet erg vinden. temp was nu 37,6 dus gelukkig heel netjes. Nu ik eindelijk aan een boterham. was nog niks van gekomen
Een meetfout was het in ieder geval niet, want heb 3 keer gemeten omdat ik idd dacht dat het een meetfout was. De meter is ook verder goed, want net gaf ie gewoon 37,6 aan. raar, maar gelukkig is ze weer opgewarmd. Ze rilde ook heel erg vanmiddag trouwens
ik was nog niet bang dat ze dood ging hoor gelukkig. Was bezorgd maar kan gelukkig wel nuchter denken nog.
Gelukkig dat haar temperatuur weer omhoog gaat. Heb je er nog iets aan gedaan, kruik ofzo? Beterschap... en jij hopelijk een rustige avond!
Nou, hier is het inmiddels ook stil. Ze was echt helemaal overstuur net. Dus heb haar mee naar ons bed genomen en heb daar met Arinde op mijn buik gelegen. Rustig allemaal kinderliedjes gezongen, totdat ze een beetje kalmeerde. Toen ging ze allemaal kusjes aan me geven en lekker knuffelen. Dat doet ze normaal dus echt NOOIT!!! Daarna heb ik haar rustig weer teruggelegd in haar eigen bedje en het is nog stil. Eigenlijk moet ik nu gaan, maar denk dat ik nog maar even wacht. Vind ook een beetje vervelend voor de buren als ze net weer begint als ik weg ben. Dus wacht nog even af en dan ga ik toch maar weg.