In een visuele circel hihi Moest er even om lachen hihiih MMaar is wel irritant als je haar alle kanten op pluist! Kan me indenken dat je daar niet goed van wordt. meiden ik ga huiswerk maken, morgen moet ik naar school. ben morgen van 700 tot 1900 niet hier ... ( wat zal t lekker rustig zijn dan hier hahaha)
Nou Janny idd het is maar goed dat je dat even zegt anders zou ik denken dat je bevalling begonnen was als ik morgen geen berichten van je zie. Waar moet je nou iedere keer heen?
Juuuddddd het is morgen niet open!!!!!!!!!!!!!!! ik denk kijk ff of het nog om tien uur open is zie ik dat het dinsdag en donderdag gesloten is buiten vakantie!
Pfff meen je niet haha, kan je ook meenemen naar Oud Beijerland en dan breng ik je ook weer thuis, is dat een optie, of zit er bij jou nog een Ballorig in de buurt?
Juud ik moet steeds over de a44 naar Leiden!! Dan moeten jullie maar naar Blijdorp gaan met de kids hihihihih
Nou met dit weer zie ik dat niet zitten Janny, plus Amy is vorige week geweest en die vond er niks aan haha.
32 uur per week, maar het verschilt per dag. Als er genoeg mensen zijn, sturen ze mij half uurtje eerder naar huis en soms werk ik meer. Maar het is niet altijd.
Jeetje wat hebben jullie zitten kletsen vandaag ... Maar echt heel zinnig niet volgens mij .. Anas..huiswerk af? Succes/sterkte morgen!! Lafo en Gina..veel plezier morgen!! Nazli..heb je ook vaste dagen? Naatje..Zoë is ook al zo'n mooi meisje..volgens mij zijn mei kindjes mooi!! Hier gewerkt..Evan is bij opa en oma geweest. Morgen weer werken en na mijn dienst nog een personeelsbijeekomst..ik zie Evan morgen de hele dag niet ...
Hoi Dames Al een poosje niet geweest...Kon even niet de puf vinden om te reageren...Zo moe, lig bijna iedere avond om 8 uur te slapen :S Verder gaat alles hier prima De 10 weken alweer gepasseerd Volgende week vrijdag de echo.. We hebben vanmiddag aan mijn ouders verteld dat we zwanger zijn...Hadden AYdin een t-shirt aan gedaan met: Ik ben stoer want ik wordt grote broer...Ze moesten even denk haha maar hadden hem snel door...Moeder helemaal in tranen ik natuulijk ook En mijn vader heel droog Ist weer zover haha... Waren wel erg blij Hier nog spannende dingen gebeurd?
OOOO Anoesj leuk zeg!!! Gaat snel hoor! Je bent alweer op 1/4e hihi Echt gaaf. Ben benieuwd hoe Ayden straks reageert, als je buik groeit enzo. Bedoel Laura is nu nog te klein om het te begrijpen, maar Ayden zal het strakjes misschien wel al snappen, dat lijkt me ook wel bijzonder! Leuk dat je er weer bent, en gewoon lekker toegeven aan je slaap, heb je hard nodig denk ik! Hier niks heel schokkends hoor
Toch dat shirtje kunnen vinden, Anoesj...leuke reactie van je ouders!! Nu de rest nog vertellen neem ik aan.
nee a.l.s zo heet de ziekte ze vond het zo geweldig dat we kwamen echt een brok in mijn keel dat je iemand die er zo bijzit zo blij kan maken met zoiets simpels
Ben al op de helft van mijn huiswerk, man wat een klus... heb ook eigenlijk helemaal geen zin hihihihi Bah En Juud ik wist niet dat er meer ballorigs waren, ik dacht altijd dat er alleen 1 was in Zoetermeer hihihi Veel plezier daar!!! Ik ga ook maar een keer met Laura, als ik bevallen ben althans en dan eens kijken of ze het leuk vind! Kan me er nog niet echt een voorstelling bij maken hoe het daar er uit ziet enzo.