Bedoelde niet alleen jou hoor Truus !! Maar jeetje, arme schat!! Hier begint ook weer 1 te huilen, last van haar zeurzak !! Tot morgen dames ik ga afsluiten.. Ik duim voor Rebbel iig!!
@Sam, ja helaas veel kindjes ziek. Komt ook beetje door het jaargetijde helaas.. @Truus, weer beginnende kroep? Blijft dat steeds zo opspelen dan? Ik dacht dat t echt maar heeel af&toe voorkwam. Nee ik snap em, vind em voor Joey ook niet stoer genoeg meer hoor. Maar ik hou Mike graag nog wat klein.. Helemaal nu hij alweer 1 jaar is *snik*
Slaap lekker en kus voor Joey!' Ik sluit ook alvast t forum af, ben nog effe druk met foto's uploaden en uitzoeken voor lijstje. Kom vd week wel spammen. Blijf duimen voor Rebbel! Fijne avond iedereen\.
****** REBBEL NIEUWS ******* Ze moet iig vannacht blijven in het ziekenhuis. Ze hebben haar bmm opgemeten en die was 2,6 maandag was deze 2,7 dus dat is gelukkig nog stabiel. Als hij onder de 2,5 komt krijgt ze een cerclage, dat is een bandje om de bmm. Omdat Rebbeltje harde buiken blijft houden willen ze haar graag vannacht in het ziekenhuis houden voor deze nacht. ****** EINDE REBBEL NIEUWS *******
Hier gaat het beter, de AB slaat goed aan, volgens mij is deze ook wat sterker aangezien Boaz maar 1x per dag 2,5 ml hoeft te hebben gedurende 3 dagen. De koorts is afgenomen en hij heeft nu geen koorts meer. Gelukkig goed gedronken alleen wilde hij net zijn fles niet. Dus dan zal hij straks nog wel een keer wakker worden. Verder heeft hij lekker veel geslapen vandaag. Missy, het is geen Amoxicilline, daar reageerde Boaz niet zo goed op, kreeg rode plekken die jeukten. Dus nu hebben we Azitromycine gekregen. Sniffy, beterschap, hopelijk slaat jouw AB kuurtje ook snel aan. Truusje, jij ook beterschapjes.
Gelukkig wordt rebbel nu goed in de gaten gehouden. Alhoewel ik wel denk dat ze niet onder die cerclage uitkomt nu ze al zo dichtbij die 2,5 zit. Maar ja, alles voor een gezond en volgroeid beebje. Rebbel , sterkte meis! Mieke, fijn dat het kuurtje zo goed aanslaat en Boaz weer koortsvrij is. Doordat Jasper veel bij papa thuis is en niet heel vaak in aanraking komt met andere volwassen is hij heel weinig ziek. Heeft nog maar 1x echt koorts gehad. Ben wel bang dat hij zo ook geen weerstand opbouwd, dus wanneer hij wel vaker in aanraking komt met andere kindejs zal hij vast wel vaker ziek zijn.
Hoi Wendy, misschien is mijn paps vandaag wel bij jou op de beurs geweest. Hihi. die ging n.l vandaag naar een beurs in Utrecht.
Helleu! Gistermiddag en avond lag hier de telefoon eruit (bij werkzaamheden kabel door, suffies), dus vanmorgen weer pas internet en foon. Hele dag gwerkt daarna verjaardag van neefje, dus weinig tijd gehad. Heb vanavond wel aan rebbel zitten denken, kreeg het nieuws mee. Ik denk ook dat ze er niet onderuit komt, bah. Maar idd alles voor een gezond beebje! @ Boaz : aahhh, beterschap mooie jongen! Dit is nix! Verder... beetje kwijt ..druk in koppie. Met werk, site, van alles eigenlijk. Onze MT's gaan trouwens online! Promoten jullie een beetje? Mei Tai's van Ooiebeest: een comfortabele draagdoek voor je kindje Goed... zo maar naar bed .. morgen weer werken ..bleeggghhh