Ik heb veel overleden familieleden en ben er ook als de dood voor dat ik ooit iemand zou zien. Ik sluit me er dus ook echt van af en wil het ook niet meemaken. Ik geloof en weet ook wel zeker dat er meer is, maar heb gelukkig nog nooit een geest gezien. Ik heb soms wel dat ik op een plek op mijn lichaam kippenvel krijg terwijl ik het helemaal niet koud heb, maar op 1 plek. Ik weet niet of dit iets is.. Ik heb wel vaak dat ik voor dingen gewaarschuwd word. Zo droomde ik een paar jaar geleden dat we een auto ongeluk op de snelweg kregen in onze auto. En de volgende dag is dat dus ook werkelijk gebeurd. Zo zijn er meer dingen waarvan ik van te voren weet dat ze gaan gebeuren (door iets wat iemand zegt, of iets wat ik lees of droom).
Nog nooit. Echt werkelijk helemaal niets. Dat maakt mij behoorlijk sceptisch, terwijl ik niet perse denk dat het allemaal niet bestaat. Volgens mij man is het allemaal irreel en is het een lichte vorm van een psychose. Hij is nogal down to earth, dat zal wel duidelijk zijn
@ marline1983: heb je daar nog wat mee gedaan, met die informatie? Wat ik trouwens niet begrijp. Ik lees vaak dat mensen echt praten met geesten. Waarom doet char dan zo moeilijk met letters (een geest kan dan toch gewoon de naam vertellen?) en weet derek oglivi niet voor wie de geest is bedoeld (dat kan die geest dan toch ook gewoon vertellen)? Ik zie zo ontzettend veel tegenstrijdigheden...
de naam die mijn toenmalige vriend zei hij had wel gelijk die man heeft 8 jaar gekregen waarvan hij na 4 jaar weer vrij was
Nou dat hele char gebeuren daar geloof ik eigenlijk niet zo heel erg in , die heeft eerst het hele alfabet gehad voordat ze de goede letter raad Maar ik geloof zeker wel in `waarzeggers` om het zo maar te zeggen .. Mijn moeder heeft ooit eens een reading gehad van Peter van den Hurk en dat heeft ze ook opgenomen maar wat hij allemaal zei dat was toch wel zo griezelig waar en echt geen omgekeerde psychologie of goede mensenkennis maar gewoon dingen die waar zijn of namen ( en dan gelijk goed gezegd ).. Ik begrijp je wel hoor wat je nog nooit gezien of gehoord hebt is natuurlijk moeilijk te geloven , vind ik trouwens ook hoor want als ik zo´n verhaal hoor over dat iemand echt in real life een geest heeft gezien ben ik ook geneigd om te denken dat diegene vreselijk overdrijft ! Maar aan de andere kant denk ik , waarom zou je erover liegen ?
Hier in huis leeft het ook, 1 x in de week moete nwe alle lampen aan draaien omdat ze weer es eht los geschroeft zijn, De tv die zo nu en dan ineens op een zwitsers kanaal springt( oom van mn partner woonde 9 maanden van het jaar in zwitserland) Het wiegje( hebben ik en mijn broers en zus in gelegen ) dat elke avond omgedraaid staat. mn opa die zichzelf af entoe laat zien door naast me te zitten op bed. En voornamelijk waar we af entoe gek van worden is klapperen ,met de deuren, dan stel je een vraag en we weten nu dat 1 x klapperen ja is en 2 x nee doordat we iemand hier hebben laten komen.. Dus ja geloof wel in het hiernamaals
is dat alles wat die vent heeft gekregen en na 4 jaar weer vrij,, hoe makkelijk hebben ze het hier zeg. dat is niet echt bepaald een straf zeg. xxjes
@ nicole26: maar waarom krijgen die mensen dan niet gewoon een naam te horen als er wordt gevraagd naar een bepaalde moordzaak? Hoe moeilijk kan het dan zijn Maar goed, waarom zouden ze liegen? Omdat ze daadwerkelijk wat zien, maar dat allemaal niet echt is, aldus mijn man Ik denk ook niet dat ze liegen, ik denk ook niet dat het niet echt is, maar ik denk ook niet dat het waar is. Ik weet gewoon niet zo goed wat ik ermee moet.
@ marline: maar heb jij toen die naam doorgegeven aan de politie? of durfde je dat niet? of was het toen al duidelijk dat hij de dader was?
Ik geloof zeker wel in meer dat dit zal maar zeggen, maar ik ben wel heel sceptisch tegenover mensen die commerciëel gaan met hun gaves. Ik weet nooit zo goed of ik er met volle overtuiging in geloof. Zelf heb ik (volgens mij) nooit echt iets paranormaals meegemaakt. Wel ruik ik af en toe lavendel (hield mijn oma van) terwijl er echt niks in de buurt is wat daar naar ruikt. Of het huis van mijn opa en oma, heel vreemd. Maar dat zie ik nog niet iets als paranormaals.
Hier ook regelmatig bezoek,Mijn dochter krijg er ook bezoek van ze. Ben er niet bang voor,alleen heb voorspellende dromen en das soms best lastig.Babys zien en voelen idd heel veel en wist je dat als je dieren heb vooral honden erg spirituweel zijn en deze vaak bv bij de box ineens gaan liggen dat het beschermers zijn voor de baby niet dat er iets slecht is maar om de baby te beschermen voor iets waar hij/zei nog niet aan toe is. Ik heb me moeder gezien toen ze overleden was heb er over gedroomt op de zelfde n8 als me broertje samen de zelfde droom en ze zei de zelfde dingen dat het goed met haar ging en ze ooit nog een x trug zou komen als de tijd rijp was. blijft bijzonder.Bij mijn vriendin in huis hoor je een baby huilen terwijl de buren er niet zijn en het komt van boven af en er is geen baby in huis.ik dacht in begin ik gek was maar gelukkig zeiden hun dat ze daar ook last van hadden ik denk het aan je eigen licht als je iets niet wil gebeurd het juist je kan je er voor afsluiten op een of andere manier haha geloof een of andere steen in je huis leggen.
Ik ben zelf ook behoorlijk scpetisch. Ook door gebrek aan ervaringen. In ieder geval in nuchtere toestand . Alleen door te zeggen dat het een vorm is van een lichte psychose vind ik te stellig. Het kan kloppen. Toch aan de andere kant, heeft het ook een bepaalde arrogantie. Alsof de wetenschap al alle antwoorden heeft. Zo lang is het niet geleden dat men in de psychiatrie iemand voorste hersendelen doorboorde als behandeling voor gedragsproblomen, LSD als een serieus medicijn gebruikt werd en homoseksualiteit een psychiatrische stoornis was . Dat was toen ook de 'waarheid'. Wat ik ermee wil zeggen dat de ontwikkelingen rap gaan en het einde nog lang niet in zicht is. Ik vind het een zeer boeiend onderwerp en heb er wel een mening over, maar of dat de "waarheid" is
Hij meent helemaal niet dat de wetenschap alle antwoorden heeft (niet op dit moment althans). Hij gelooft alleen absoluut niet in geesten en probeert dit dus te verklaren. Zolang geesten niet wetenschappelijk te verklaren zijn, gelooft hij er niet in. Dat wel.
Er is een poosje geleden een heel interessant boek hierover geschreven, wat hier dus een wetenschappelijke verklaring voor probeert te geven op een hele nuchtere manier en onderbouwd! Wat ik uit een interview met de auteur begreep is dat deze min of meer op één spoor zit met je partner. Het was in ieder geval onzettend interessant. Ik wil het zelf ook nog graag lezen, maar misschien ook wel een goede boekentip voor je partner? Nu ga ik heel hard nadenken hoe het ook al weer heet...
Ik heb als kind en puber veel gezien, ik heb op mijn 16de een auto ongeluk gehad auto was totall loss wonder boven wonder had ik alleen een gebroken been. Toen we richting de boom reden zag ik een man die ik heel vaak zag. Ik ben ervan overtuigd dat dat mijn beschermengel of iets dergelijke is. Sinds die dag heb ik hem niet meer gezien. 3 jaar geleden is mijn schoonbroer vermoord, mijn zoontje heeft heel veel contact met hem. Ik heb hem een paar keer in de nacht aangetroffen wakker in bed pratend tegen zijn oom.
Ik heb het! Het heet 'wat een onzin' van Herman Regt Als je googled vind je verschillende interviews met de beste man.
hoi allen, ik geloof heel sterk in het hiernamaals. heb nog nooit een geest gezien of gehoord. maar al wel iets engs mee gemaakt. het verhaal: Ik was 15 en ging in de vakantie wat centen bij verdienen als babysit. s ochtends 6u kwam ik bij die vrouw aan en had haar nog nooit gezien. een heel oud en vies huis! toen ik binnenkwam had ik al zo'n raar gevoel (dit heb ik wel vaker op bepaalde plaatsen, het gevoel dat er iets is..) na 5 minuten kennismaken zaten we ineens over geesten te praten :S (iets wat je normaal toch niet doet op een sollicitatie gesprek?) die vrouw was altijd heel chaotisch, niets opruimen (echt smerig) en altijd kastjes enzo open laten staan. vond ik beetje raar dus zodra zij wegging deed ik alle keukenkasten en schuiven dicht. omdat ik me er zo bekeken voelde en me er gewoon niet op mijn gemak voelde pakte ik de kleine (3 jaar) en nam hem mee naar mij thuis (2 straten verder) savonds om half 6 kwam die vrouw thuis en ik zorgde dat ik 5 minuten op voorhand terug daar was. ik kom binnen en ineens kippenvel! alle kastjes en schuiven stonden terug open :S! ik ben nog nooit zo bang geweest! ben er nooit meer binnen geweest! klinkt erg onrealistisch, bij mij thuis zeiden ze ook, zal je wel gedroomd hebben. maar ben er echt zelf 100% zeker van.. als ik die rare gevoelens weer heb dan zeg ik ook altijd in mijn eigen: ik wil niets zien! ik wil niets zien! tot nu toe heeft het gewerkt