ja, maar het ziet er nu ook al een beetje uit als volle maan... Nu om de 10 a 12 minuten regelmatige kramp, maar ik hoef het nog niet weg te puffen, dus ga nu echt even proberen te slapen... Ik hou jullie op de hoogte!
Succes Sjimpf... hoop dat het doorzet! Grrr is die stomme josje de nieuwe k3 geworde mijn voorkeur was voor madelon en anders die belg... Die Karen is best al wel dik voor 3 maanden zwanger zijn
Sjimf ik hoop dat het doorzet. Hier al even de volle maan gezocht maar die is verstopt Zal wel niets worden vannacht - naja we wachten rustig (ahum) af! Weltrusten allemaal!
Hahaha Moor!! Ik denk dat ik maar voor het laatste ga: Lekker slapen!! Hahah danjo en Luna jullie zijn niet wijs!! Rose: FIjn dat je nu weer goed slaapt! Heerlijk ofniet! Anast: Haha! NOu die van het frambozenbladthee was eigenlijk een grapje.. Dat is dan weer iets wat ik niet in huis heb!! Ik wil gewoon dat die ananas en bitter lemon vannacht gaan werken!! Sjimf ik hoop echt dat het doorzet vannacht! Joenka: Zoozo!! Lekker losgegaan in Deventer dus?? lekker hoor. Hehe, eindelijk de film afgelopen. Op het eind werdtie een beetje spannend, voor de rest.... mmm. Had trouwens net ineens kramp in mn darmen..... auww.. moest rennen naar de pot! Misschien kwam die ananas iets te hard aan!
En winkelen, ik heb 2/3 weken geleden met mn moeder naar laarzen gezocht.. En gevonden.... Moest ze alleen in Almelo ruilen voor 1 maat groter, was geen probleem, ze zouden met binnen een week bellen dattie binnen was. Niet dus! Achteraan gebelt, pakt er niemand op. Langs geweest: nee we bellen echt wel hoor! Waarschijnlijk komen ze morgen. Had ik eergister een heel lullige voicemail: Hoi, de laarzen waren niet meer te bestellen. Oke? Doeg. NOUJAAAA.. en ik vond ze zoooo moooi!! Sniksnik...
Hahah! Ja dat geloof ik graag! Succes dameessss! KOm maar op volle maan!!!!! En nu allemaal in koor: ** Dancin' in the moonlight Everybody's feelin' warm and right It's such a fine and natural sight Everybody's dancin' in the moonlight We like our fun and we never fight You can't dance and stay uptight It's a supernatural delight Everybody was dancin' in the moonlight ** Dancin' in the moonlight Everybody's feelin' warm and right It's such a fine and natural sight Everybody's dancin' in the moonlight
Goedemorgen lady's. @Leonie, is de ananas al geboren? Ben benieuwd hoor of er vannacht nog iets aan de gang is gegaan. Bij mij niet, Ben maar weer opgestaan van de rugpijn en pijn aan mijn buik en het maagzuur. Die is zo pijnlijk aan de buitenkant ... Maar goed nog eventjes.
goedemorgen dames. jeetje leonie wat heb je wel allemaal geprobeerd hihi. ik had toch alles al geprobeerd en hier verteld dat het niks uitmaakt haha wat je er wel niet voor over hebt. geen beebjes vannacht jammer hoor. oo en wat een mooie fotos heb ik voorbij zien komen. Hier weinig te melden dylan heeft gisteren heerlijk geslapen heb wel gemerkt dat hij niet graag beneden in de wandelwagen bak slaapt maar graag stilletjes boven in zijn wiegje nou dan doen we dat maar. Dames die bevallen zijn efe een vraagje als jullie flesvoeding geven op hoeveel zitten jullie inmiddels ???????? vandaag naar opa toe even dylan laten zien en afscheid nemen van hem wordt een zware dag... veel liefs jaja
Helaas, hier geen beebje ..Zou mn gevoel dan uitkomen en zou ze aankomende nacht komen?Ook nog volle maan joehoeeee(vast niet hihihih) Vanavond gaan we bij mn ouders eten . @Frambozenthee; ik drink alleen maar die thee mn hele zwangerschap en ervoor al en nog geen wee te bekennen hahahahaha ja een hoop gerommel maarre geen echt werk @Sjimf; spannend zeg ben benieuwd hoe t nu met je is @jaja; sterkte vandaag meis .
Goedemorgen, Jammer voor de dames die zich al gemeld hebben dat er (nog) niets is gebeurd. We kunnen nog hopen op Leo, Danjo, Odess, Sjimf & Josien! Roos weet niet meer of jij ook hoopte op een volle-maan-baby? Jaja, sterkte vandaag bij je opa. Knuffel. Grappig om te horen dat Dylan nu al duidelijke voorkeuren heeft, lieffffff! Ik zou t wel een hele goede grap vinden als Leo straks komt melden dat haar beeb gezond & wel is gekomen , iedereen massaal aan de hele ananas & 2 liter bitter lemon.
zo! jullie zijn flink aan de klets geweest zeg! ff bijlezen: roos, ik zapte gister een beetje rond en kwam om kwart voor 6 telekids tegen! jammer dat ik niet alles gezien heb... ik keek vroeger elke zaterdag, van 7 tot 12! moest gister alweer bijna huilen omdat Irene ook huilde tijdens t afscheidslied... shaula en rose, wat een scheetjes! blijven spammen hoor, geweldig! fijn dat alles zo goed gaat! danjo, hoop dat t gaat beginnen bij je hoor!hoe is t nu? babyd: kramp de hele dag? vermoeiend! hoe is t nu? buik: vervelend dat sommigen van jullie zo`n last hebben van een gevoelige buik! ik herken t niet, maar lijkt me geen fijn gevoel... mooie buikfoto`s zag ik weer voorbij komen! hahaha op pagina 887 lees ik dat Leonie een hele ananas heeft gegeten en vervolgens aan de bitter lemon gaat! ben zo benieuwd of t begonnen is vannacht! zal t zo nog wel lezen... hihi -> hahahaaha het hele alfabet boeren????? -> nog gejankt naar de maan??? dan lig je nu vast op de PAAZ afdeling... wow ik lag echt in een deuk hier achter de pc! ben erg benieuwd wanneer sjimf, luna, danjo en leonie zich melden hoor! optreden van teun was erg gaaf, iedereen was super enthousiast en ze zijn meteen weer geboekt voor een groot tentfeest volgend jaar. nu is er even een stop ingelast, wegens mijn aanstaande bevalling. teun wil niet het risico lopen dat hij een optreden af moet zeggen omdat ik lig te bevallen. 27 november treden ze dus pas weer op. ik had aan t eind van de avond wel enorm last van vocht, terwijl ik dat nooit heb. kon nog net mijn ringen afdoen! we waren pas om 2 uur thuis... pfff en toch weer vroeg eruit he? teun was om 6 uur al weg om f1 te kijken bij een kameraad... knettergek!