November 2006 mama's (nieuw)

Discussion in 'De mama's' started by Beheer, Jul 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jelyor

    Jelyor VIP lid

    Feb 16, 2006
    5,317
    0
    0

    Dank voor de aanpassing ;)
     
  2. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Oh idd Fajah die pakjes zijn niks. Irritante dingen. Heb er toen ooit eens eentje voor Jaime gekocht die ging gelijk weer terug de kast in.
    Het lijkt mij ook gewoon niet lekke rzitten zo met die voeten eraan..haha.
    Oh en zo lief van Jelte dat hij dat zei. Dat is dan wel weer leuk als het leeftijdsverschil wat groter is heh.

    Kel wat een onzin dat ze dat niet mogen zeggen zeg. Ik vind het soms zo lijken dat die vk's zichzelf met hulp in stand houden. gaat zij dan van het papier lezen wat de uitslag is...kan die verpleegkundige toch ook doen.
    Ik vind het ook wel lastiger met kleding ook veel oud roze enzo heh. Maar bij Mexx gister leuke dingen weggehaald. Oh en laatst bij de C&A ook leuke dingen. Gebreide jurkjes in felle kleuren, heb er toen 2 gehaald voor Jaime. Kost ook geen drol daar heh.

    AM ga je die nog zelf schilderen..hihi. Een klus altijd heh dat schilderen denk je doe ik ff maar ben je toch ff zoet mee.
    Kyl ligt lekker te slapen nu?

    Ik ga zo naar de verjaardag. DAn is de jarige job iig wakker heh.
    Net vader chiel aan de tel gehad. Wel zo realistisch dat hij zelf ook zegt dit is ws mn laatste verjaardag. Ook een raar idee toch?
    Chiel zou rond vijf terugrijden dus denk dat ik maar na de verjaardag meteen doorrij naar mn ouders en daar ff gezellig een bakkie ga doen. Vanavond opruimen..bleh.
     
  3. Jelyor

    Jelyor VIP lid

    Feb 16, 2006
    5,317
    0
    0
    Ga nu met Jelte poppetjes maken van de kastanjes die hij gezocht heeft in het bos.Dan straks om 15u visite.

    Fijne zondag
     
  4. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Voor 31 weken toch een prima buik hoor AM!
     
  5. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Oh leuk wilde ik ook nog met Jaimerdepeem doen. En spinnewebben, maar heb geen wol...haha.
     
  6. Robine

    Robine VIP lid

    Aug 8, 2006
    5,458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp
    Am: Mooie buikfoto's van je en nog maar 3 ,5 kg erbij, das echt helemaal niks. Nou ja, hoeft t er ook niet af moet je maar denken. Lieve foto ook van Kyl op de commode. Wat een leuke trui heeft hij aan. Waar heb je die vandaan?

    Sap; Niet jezelf voorbij lopen hoor. Ik plan bewust elke week om de dag afspraken, en zeker niet elke dag. Anders blijf je van hier naar daar rennen. Rustig aan jij en genieten van je kindjes en mannetje. De rest komt vanzelf wel weer. Al gaan we binnenkort wel lekker stappen!!! Nu al zin in :) :)

    Sem: Jeetje Faya is lekker verwend zo te lezen. Fijn dat t een geslaagd dagje was. Ben erg benieuwd naar de spam.

    Panda: BAstian weer opgeknapt? Weet je al wat hij had? En jij ook weer iets beter? Minder misselijk? Drama he, zo een zwangerschap. Je valt er in ieder geval niet van af, 8,5kg erbij is al best veel toch?

    Trena: Ah wat lief twee van die grote broers met hun kleine zusje. Die voetpakjes zijn idd niet zo fraai he, ik heb er weinig gekregen en die paar die we hebben gekregen zijn ook ng in maat 86!!! Alsof hij dan zo een ding aantrekt! Mooi in de 3e wereld container gedaan, in Roemenie etc zijn ze er vast heel blij mee.

    Lin: Al ongesteld inmiddels? Kidzcity is idd niet zo leuk he. Ballorig kunnen ze zich beter vermaken. En lekker geshopt dus voor jezelf en Jaime. Mooi zo, kunnen jullie de winter weer in.

    Kel: Lekker aan t shoppen vandaag? Arme Daynah, die heeft zo hard nieuwe dingen nodig ;)

    Wij hebben leuke dagen gehad. Eergisteren is John s avond sgaan stappen na de hutspot bij mn schoonouders. Hij was half 4 thuis. Gisteren zijn we naar Leiden gelopen met de buggy en kinderwagen. Klere eind, maar zag geen andere optie. Over de kermis gelopen en om 16 uur weer huiswaarts. Hebben 5 uur gewandeld en we schatten zo een km of 20!!! Kindjes waren heel lief. Jill weer diverse kermisdingen gedaan, al is ze minder enthousiast door alle pretparken die we de laatste tijd hebben bezocht.
    Om 18 uur hebben we de kindjes naar opa en oma gebracht en zijn we zelf weer de stad ingegeaan. Om 19 trad Gordon op en hebben met vrienden tot 22 uur gezopen. Toen moesten ze naar huis vanwege hun oppas en hebben John en ik nog ff samen over de kermis gelopen. Wij lagen er om twaalf uur in en werden vanorgen wakker om 1130! Wat een luxe. Kindjes weer opgehaald en die liggen nu alebei weer te pitten. Was dus erg leuk. Zal eens kijken of er nog leuke foto's op mn toestel staan van gisteren.

    Fijne zondag allemaal
     
  7. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Daar komt mn spam dan, kindjes werden net wakker, ff broodjes gegeven en nu net foto´s op computer gezet......
     
  8. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    kadootje geven op bed
     
  9. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Faya is blij
     
  10. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Onder de indruk van de slingers
     
  11. Robine

    Robine VIP lid

    Aug 8, 2006
    5,458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp
    Ik wacht wel ff op Sem dr spam
     
  12. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Mooie bumba ballon
     
  13. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    De nieuwe fiets
     
  14. Annemonique

    Annemonique VIP lid

    Oct 13, 2005
    7,873
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Houten
    Sens: nee Kyl ligt nog niet te slapen geloof ik. Papa is een poging met hm aan het wagen bij ons op bed ;)
    Het wiegje was niet zo netjes geschilderd en had al enkele beschadigingen. Mn vriendin vond het dus helemaal niet erg als ik hm zou overschilderen naar wit haha (hij was creme).

    Zaph: hoezo lopend naar Leiden?? Kun je daar niet parkeren? Wel leuk gehad dus op de kermis :) Ook vaak kermis bij jullie he haha.
    Het shirt wat Kyl daar aan heeft is een blouse met daaraan vast een shirtje. Hij komt van de WE dus helaas niet in Yannick zn maat ;)
     
  15. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Even bellen...
     
  16. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Proefritje door huis
     
  17. Annemonique

    Annemonique VIP lid

    Oct 13, 2005
    7,873
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Houten
    Wauw Faya wat een hippe fiets :) Blijf je lekker droog ;)
     
  18. Robine

    Robine VIP lid

    Aug 8, 2006
    5,458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp

    Bij Leids ontzet is de hele stad afgezet Am. Bijna niet te doen met de auto, en als je ook biertjes drinkt niet zo handig he, dus vandaar aan de wandel.......
     
  19. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
  20. Robine

    Robine VIP lid

    Aug 8, 2006
    5,458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp
    Wat een leuke spam Sem!
    En wat kijkt ze blij op alle foto's!
     

Share This Page