@ tamara: maandagavond heb ik iig een bespreking daarover. Ben benieuwd wat ze voor me kan betekenen... @ linda: irri dat je zo reageert op jus. Ik drink het zelf vrijwel nooit omdat ik weet dat dat zwaar op de maag ligt. Als ik heel veel last heb van mijn maag kan ik het zelfs niet eens verdragen. @ nensi: nou iig zekerheid. Wel balen dat je cyclus zo lang heeft geduurd. @ hier: vanavond verjaardagsfeestje gehad van de dochter van mijn beste vriendin. Ze wordt al weer 14! Ik kan me nog herinneren dat ik haar leerde kennen en toen was ze nog zo'n lief stil meisje. En nu is het in alles een echte puber!
Morge! Bleh,..vanuit mn werk. Vandaag werken van 10 tot 5..joehoe. Mgoed, rustig dagje hier dus ga ook rustig aan doen. @ Zethu: Ben niet jus verslaafd ofzo hoor vindt het af en toe wel lekker om te drinken. Zéker vers geperst. Maar 's avonds gaat het ook altijd wel goed als ik het dan oooit drink, alleen 's ochtends niet. Dus vanmorgen maar netjes een glaasje water bij mn ontbijtje gehad. Al werd ik zojuist in de auto toch even misselijk. Kwam ook allemaal speeksel naar boven zoals ik altijd hebt voordat ik moet overgeven. Dus even de ramen open gedaan en toen zakte het na een minuutje. Geen idee waar dat nu weer vandaan kwam!
Hahah ja dat waarschijnlijk wel, maar ik bedoel van wat ik gegeten heb. Heb gewoon een crackertje, een peperkoekje en een half glas water. Da's normaal geen probleem, dus vond het vreemd dat ik nu ineens de neiging kreeg om over te geven. Ik proef van te voren niet waar het door komt nee... haha. Wat een onderwerp
ja idd, wat een onderwerp. hihi. Ik had trouwens je blog gelezen. Heel leuk hoe je het geschreven hebt!
Oh, leuk te horen dat je 'm leuk vond! Hahha ben nooit zo van die blogs, maar vond het wel fijn om dit verhaal een keer op te schrijven. Heb het nu al zo vaak moeten vertellen... zo kunnen mensen ook gewoon zelf lezen hoe het zit en is het voor mij niet elke keer zo'n hele uitleg Een tijdje geleden heb ik ook een hoop mensen waar ik eigenlijk niet echt iets mee heb van mijn hyve gehaald (stuk of 30 hihi..allemaal van die vage bekenden van vroeger enzo..die nu nog amper hoi zeggen als je ze tegenkomt). Die hoeven dit soort info/blogs ook allemaal niet te lezen. Zo blijven voor mijn gevoel alleen de mensen over waarvan ik het ook leuk vindt dat ze het lezen
@zethu: Hoop dat alles op zijn pootjes terecht komt voor je. Klinkt leuk die baan. Hopen dat er baangarantie geregeld kan worden. En die leuke vent komt vast wel een keer om de hoek zetten. @nensi: jammer dat je ongie bent geworden. wel vreemd dat het in ene 11 dagen later is. Ik had er trouwens al meerdere testen tegenaan gegooid. Knap dat je zo lang kan wachten. @linda: veel suc6 met werken vandaag, dat misselijk zijn had ik in het begin van vlees. nu gaat het allemaal weer goed gelukkig. Je kan in ene van de meest vreemde dingen misselijk worden, hoop dat het snel overgaat. Hier: Gisteren twee verjaardagen gehad, en even naar Utrecht geweest om nog wat kleding te halen voor mijn sollicitatiegesprek van morgen. Vandaag en rustig dagje, manlief is de babykamer aan he schilderen. Hij heeft een pesthekel aan verven, dus die is niet te genieten vandaag. Straks naar mijn ouders, gezellig eten.
Nienke, k had hetzelfde gedaan als we er nog voor gingen nu voelde ik gewoon dat ik niet zwanger was... maar heb stiekem wel zo'n gevoel dat er qua voorbehoedsmiddelen niets gaat veranderen als k mn ventje dus goed kan versieren rond eitijd, is er best een kans hahahaha. Linda, kan me wel voorstellen dat het door jus eerder gebeurt, haha. Vers geperste is zóóó lekker. De tweeling van m'n vriendin/ex-collega is intussen trouwens geboren op prinsjesdag twee prinsesjes geboren haha. Ben er nog niet geweest vanwege de drukte maar ga binnenkort... kan ik haar gelijk helpen... lijkt me zo schattig! Vanaf januari kan ik eventueel 1 dag gastouder worden daar... lijkt me wel wat! Net ff lekker n uurtje in het bos gewandeld, het is echt megalekker weer! Fijne avond alvast!
Hmm maar zou je dat willen dan? Hem niet vertellen wanneer je ei is en vervolgens dus misschien zwanger worden van hem zonder dat hij weet dat jij er dus nog wel mee bezig bent en terwijl hij dus eigenlijk niet wil dat je nu zwanger wordt??? Of bedoelde je het meer als 'n grapje? Wat leuk als je daar een dagje op kan gaan passen!
Mee eens, als jullie hebben afgesproken dat jullie gaan stoppen dan is het niet zo netjes als je achter zijn rug om toch zwanger probeert te worden... Lijkt me niet echt een goed idee..
@nensi: inderdaad, als jullie hebben afgesproken om een tijdje rust te nemen dan zou het wel een rotstreek zijn om achter zijn rug om toch zwanger proberen te worden. Of hebben jullie het er ook over gehad, mocht het toch nog gebeuren....
Hahaha neeeeeeeeeeeeee, zo eentje ben ik niet :O Bedoelde meer van hij weet dat ik niks slik en niks meer ga slikken... en dat hij voor voorbehoudsmiddelen moet zorgen... qua ei zal ik hem niet voorliegen 't is leuk risico nemen of niet haha. Maar heel stiekempjes wil ie ook graag... maar blijven er wel open over hij kent zo onderhand mijn cyclus net zo goed als ik hahaha.
jij hebt me al 'n beetje door Lin Weetje... 't wordt qua tijd ook steeds gunstiger... verwacht dat we in april de sleutel wel hebben... dus.... uhmmm Geloof dat ik dat wel ff aankaart over 2 weken Meneer wil me een hond voor mn verjaardag geven ben 11/11 pas jarig hoor, daar niet van hahaha.
Hmm ff denken... ik meende me te herinneren dat jullie tijdelijk gestopt waren ivm komende huwelijk begin volgend jaar? of was dat iemand anders? Of was het ivm dat je geen baan had? of was dat ook al iemand anders? Want zoals ik jou begrijp zijn jullie nu gestopt ivm een nieuw huis? hiohi sorry dat ik het allemaal niet meer precies weet! Enne, een hond: leuk toch!? haha, wij hebben dr hier ook een rondhuppelen, (nou klinkt ie klein maar tis een heel beest, onze berner sennen hihi) en vindt het zo leuk. Enige nadeel is dat hij veel haar verliest en dus met kindjes wel elke dag moet stofzuigen (bleh..)
Een combi! Ben baan kwijt en het huis wordt gebouwd... en halverwege een verhuizing bevallen is niet ideaal en een baan hebben is ook wel een must..... Bernersenner, jeej die zijn zo megalief Ik krijg waarschijnlijk een grijze Duitse dog... ook bepaald geen kleintje dus!! Hij is al een jaar, als we m nemen... en moet behoorlijk opgevoed worden... maar vind ik wel een uitdaging, zeker nu ik thuiszit!! Enige wat ons nog doet twijfelen is: als ik weer fulltime ga werken.. wat dan.... maja uitlaatservice dan maar denk ik...
Hee meiden.. lekker gekletst in het weekend zie ik!! @ Nienke: Succes met je solli vandaag!! Of als je dit leest als je al geweest bent.. hoe ging het??? @ Nensi: Gelukkig dat jullie wens bij allebei er nog wel gewoon is. Als ik het goed begrijp mikken jullie er niet meer echt op zeg maar, en doen jullie er niet echt moeie voor.. maar als het 'toevallig' wel zo mocht zijn dat je zwanger bent dan is dat ook heel fijn.. Lijkt me wel een goede oplossing @ Linda: Bleeeh, een heel weekend werken.. maar ben je nu deze week dan extra dagen vrij? Dat zou dan wel fijn zijn Hoe staat het met het kamertje? Jullie hadden toch wat op mp gezien? @ Hier: We zijn weer lekker aan de klus geslagen M'n ovu-testen zijn nog steeds negatief, dus ik verwacht gewoon weer een laat eitje. Wel fijn dat ik nu weet wanneer m'n eitje is geweest, dan heb ik niet weer het gevoel dat ik overtijd ben. Ik heb een set nieuwe ovu-testen besteld, en ook al binnen.. dus ik ga nu tot m'n ei 's ochtends en 's avonds een test doen.. is maar hooguit 4 dagen denk ik dus dat leek me wel een goed idee Verder weer een hele week werken voor de boeg.. *zucht*.. ik wou nu alweer dat het weekend was hihihihihi..