Slechte kwaliteit sperma

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door mammma2, 19 sep 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. calani

    calani Fanatiek lid

    31 jul 2008
    1.347
    0
    0
    België
    mijs ik heb precies hetzelfde, wil die verhalen waar het nooit lukt niet horen, net of ik gewoon door dat te lezen/te horen, ook in die categorie val
    en ik kan me inbeelden dat het leuk was om haar icsi-buik te zien

    mss, heel mss heb ik binnenkort ook zo'n buik....
    net een testje gedaan en 2 streepjes, het kan dus toch, 2 streepjes met mijn urine
    nu nog de bloedname afwachten ter bevestiging....
    waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
     
  2. Mijs

    Mijs Fanatiek lid

    14 jan 2009
    1.710
    0
    0
    Calani, waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
     
  3. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    #3883 zonnetje1980, 5 okt 2009
    Laatst bewerkt: 5 okt 2009
    IN DE MMM:
    Calani (25): 1e ICSI mislukt. 1e cryo TP mislukt, 2e cryo TP eind september (slechte kwaliteit sperma)
    Cynnie1984: 2e sperma onderzoek uitslag 21 aug + 1e afspraak gyn 26 aug (19 miljoen zaadcellen 90% onbewegelijk+afwijkende vorm)
    Gaby (23): 1e ICSI mislukt
    Hypo (31): 1e ICSI : 1 oktober 1e spuit (slechte kwaliteit sperma)
    Ieoor (33): 5 IUI en 1 IVF mislukt. Begin oktober start ICSI (slechte kwaliteit sperma)
    Mijs (28 ): weinig tot geen zaad. 23 november 1e afspraak FA
    Sjan (24): geen goed kwaliteit sperma 15 okt naar ZH om te kijken welke behandeling
    Timon (34): 2e IUI mislukt
    Traantje: 4 IUI's mislukt
    Zonnetje1980: (29) Volgende cyclus hsg, eind nov beginnen met iui.(slechte kwaliteit sperma)

    ZWANGER:
    Esser: zwanger na 2e ICSI
    Jewel83: zwanger na 1e ICSI
    Merel81: zwanger na 2e ICSI
    Moos76: slechte kwaliteit sperma; spontaan zwanger van tweeling
    Mouse: spontaan zwanger vóór behandelingen
    Suzan: zwanger na 1e ICSI
    Zon1980: spontaan zwanger vlak voor ICSI
    Mootje: spontaan zwanger voor behandeling!

    Hopen dat ik hem zo goed heb overgenomen.
     
  4. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Zo nog even reageren op alle verhalen:

    @Ieoor: gelukkig dat er je er weer bent, maar wat een rotnieuws voor je. Het zit je echt niet mee. Hopen dat je schoonmoeder te behandelen is. Sterkte hiermee.
    En zelf ook nog niet hersteld, met een beperkt internetminuten. Die 30 minuten zijn zo om. Manlief ook nog thuis. Jeetje.
    Ik snap dat je de mmm weleens zat ben. Wij zitten nu een jaar in de mmm, en ben dat ook zat aan het worden. En in totaal al langer dan 2 jaar bezig.
    Doordat mijn cyclus weer wat langer is heb ik dit jaar 1 kans om zwanger te worden met iui. Mag ergens in november beginnen met iui. Zoals het er nu uitziet is het eind van de maand. Wij zijn ongeveer net zo lang bezig al jou in totaal.

    @calani: balen dat je weer ongikrampen hebt. Het is je zo gegunt. Las net dat je toch waarschijnlijk wel zwanger bent.
    Geweldig. Nu nog hopen dat het echt zo is, maar als je test hebt met 2 stepen ga er dan maar van uit.

    @gaby: mijn schoonfamilie weet heel goed waar we mee bezig zijn. Want we hebben verteld dat het niet lukt en dat we in de mmm zitten. En als we naar het ziekenhuis geweest zijn dan bellen ze braaf op om te vragen hoe het was. Tegenwoordig laat ik mijn man het doen. Schoonzus en zwager vragen er niet meer naar sinds ze zelf een baby hebben. Tijdens zwangerschap wel. Man belt ze ook niet. Maar die horen het wel van schoonouders. Maar ze hebben geen besef hoeveel dit met je doet en met je relatie. Mijn man verteld ook heel weinig hoor over de emoties. Ik heb vorig jaar/ begin van dit jaar flink problemen gehad met hun. Want ik had er erg veel moeite mee dat schoonzusje zwanger was. Regelmatig zitten janken, flink gesprek gehad enz.
    Dat schoonzusje net bevallen ook nog gezegd dat ik er moeite mee had, vonden het toen goed dat ik meteen was gegaan. Maar de keer daarop dat je ze spreekt probeert ze wel foto's onder je neus te duwen. Als je zegt dat je die niet wilt zien gaat ze wel vertellen hoe lief dat babytje is. Dus ja, ze willen het gewoon niet snappen.
    Kiezen ook veel meer voor hun dan voor ons, merk het steeds vaker.

    Ook ik heb wel die periodes hoor dat ik het niet zie zitten en me afvraag of het ooit wel gaat lukken. Vorige week was ik vol overtuigd. Deze week weer niet. Heb baalbui dat cyclus weer 4/5 dagen langer is. Hoe kan ik dan ooit beetje plannen wanneer ik vrij kan zijn voor 1e iui. Want ik heb besloten dan gewoon vakantie te nemen. Heb nog genoeg dagen. Dan heb ik ook geen stress van mijn werk. Dus nu geloof ik ook weer wat minder.
    Blijft lastig ja. En bij jou ging de vorige stimulatie ook niet zo lekker, is ook niet echt opbeurend dan.

    Ik zou de kamer ook niet willen schilderen, denk dat je dat gewoon moet zeggen. En hopen dat ze het snappen.

    Ik zit er ook niet op te wachten dat ze vragen hoe het is, heb daar ook geen zin in nee. Maar nu krijg ik ook het gevoel alsof er totaal geen interesse is. Maar ach, dit vind ik inderdaad beter.

    @timon: lekker weg geweest? En hoe is je gesprek gegaan?

    @mijs: wat goed van je, ik kan het echt niet goed opbregen dat soort dingen.
    Ook ik wil er niet aan denken om geen kinderen te krijgen. Ik ken wel een stel die echt onvruchtbaar waren en geen kinderen hebben. Lijkt me zo moeilijk.
    Mijn man heeft een keer gezegd met de mmm te willen stoppen en dat hij wel besliste. Ik heb dagen zitten janken en niet geslapen. Ik een geen moeder worden. Nee dat zag ik niet zitten.

    Zo ik hoop dat ik alles heb gehad.
    Ga vandaag maar eens kijken of ik mezelf weer beetje kan opkrikken. Sinds gisteren ook weer baalbui.
     
  5. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @sjan: balen he zulke mensen in je omgeving.
    Bij mij weet mijn schoonfamilie niet eens hoe het er bij ons soms aan toegaat en hoeveel ruzies er al niet zijn geweest. Mijn man verteld daar heel weinig over tegen ze. Over het geheel verteld hij heel weinig.
    Gelukkig ben ik ondertussen zover dat hij me wel steunt.

    Nog maar engelengeduld opbrengen voor ons.
     
  6. sjan

    sjan Fanatiek lid

    1 okt 2008
    1.934
    1
    0
    Administratief/CRM medewerkster
    In Brabant
    Calani nou 2 streepjes :D ik hoop de duimen draaien nog!!!

    wanneer is die bloedonderzoek? het word nu wel erg spannend!


    @zonnetje idd maarja geduld hebben ik heb gelukkig niet zoveel contact!
     
  7. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort

    ohhohohohhhoooooooooo! Wat zou het geweldig zijn! Ik ga heeeeel erg voor jullie duimen hoor!
     
  8. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    Up-date van mijn vriendin...
    Ze hebben bij haar vriend een spatader ontdekt op zijn balzak en dit zal wel eens de oorzaak kunnen zijn. Ze gaan hem op korte termijn opereren en daarna moeten ze 6mnd wachten en dan word er getest en mogen ze het gaan proberen.
    Ze gaan haar eisprong proberen te beinvloeden met Clomid zodat de kansen verbeterd worden :D
    Dus ze worden wel nu goed geholpen en daar ben ik erg blij om.

    Wel kan ik heel erg aan haar merken dat het z'n tol gaat eisen en dat ze steeds moeilijker omgaat met de tijd die het allemaal kost.........weer 6mnd verder.
    Nu ik het van de zijlijn bekijk zie ik pas wat het met mij deed en hoe mijn beste vriendin zich machteloos gevoeld heeft om mij zo'n pijn te zien hebben.
    Ik ben blij dat ik mn vriendin hier bij kan steunen en dat ze me, ondanks mijn zwangerschap, toch op zoekt voor steun en troost!

    Meiden ik heb echt respect voor iedereen die dit mee moet maken en kan blijven lachen, tussen de tranen door!!
    Ik blijf mee lezen en ik blijf voor jullie allemaal duimen dat het heel snel voor jullie zal lukken.
     
  9. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Kun je niet tegen je vriendin zeggen dat je zelf heel graag kinderen wilt en dat je hierdoor nu niet de moed heb ik bij haar de babykamer te komen schilderen? Dat het je nu teveel verdriet doet? Dat hoeft de vriendschap niet te veranderen, toch?
     
  10. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Oef, dat is niet niets wat jullie te verwerken krijgen. Een hele dikke knuffel. Dat kun je vast gebruiken.
     
  11. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Duim duim duim

    Dit zou te gek zijn.:D
     
  12. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Daar ben ik weer! We hebben een fijn weekendje weg achter de rug. Veel met mijn neefje van 10 maanden bezig mogen zijn. Wat een lekker kereltje!
    Weet je wat zo lief is? Dat mijn familie het ons zo gunt om zwanger te raken. Dat naast mijn neefje ook bij ons een hummel zal rondkruipen.

    We zijn vandaag naar de fa geweest. Nouja, fa... het was een arts-assistent. Ze legde erg duidelijk de verschillen van IVF en ICSI uit. Ivm de lage productiescore van mijn man zitten we zelfs onder de grens voor IVF (0,5 miljoen) en gaat het ICSI worden. :$ Helemaal niet verwacht en dus waren we even overdonderd. Ik zal moeten spuiten.:$ Die namen ben ik alweer vergeten, maar het is eibevorderend en voor eirijping. Vast dat jullie de namen weten. Gelijk mijn naaldenprobleem aangegeven en ze hebben me een spuit met naald laten zien en dat leek niet zo erg. Nu nog in praktijk ervaren. Maar goed, dat duurt nog even. De wachtlijst is 6 maanden!!!!:(
    Mijn man heeft bloed geprikt zodat ze kunnen kijken of er afwijkingen zijn. Dit is vrij standaard. Over zo'n 2 maanden is de uitslag bekend.
    We hebben de 6 maanden omgedraaid... even 6 maanden geen verplichtingen. Op eigen wijze klussen zonder onthoudingen of juist moeten. Eens zien of dat positief effect mag hebben.;)
     
  13. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    calani: alvast een gefeliciteerd van deze kant :D

    timon.. dat is decapeptyl en puregon denk ik..
    ik ben ook als de dood voor naalden.. en t is mij ook gelukt.. en ik weet zeker dat het jouw ook lukt..
     
  14. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    En anders wil mijn man wel spuiten. Hij heeft nu gezien hoeveel dit idee met me doet.;) Ach, het komt wel goed, maar het duurt gewoon nog even.
     
  15. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Hey dames!
    Ieoor: fijn weer wat van je te horen! Sterkte met alles!

    Wat betreft de omgeving....ik heb wel gemerkt dat je gemakkelijk teleurgesteld kan raken van de reacties uit je omgeving. Soms vragen ze voor je gevoel te veel, dan weer te weinig. Het is ook zo moeillijk wat je van anderen kan verwachten. Maar ik heb ook geleerd dat je t beste jouw verwachtingen uit kan spreken. Zeg vooral wat pijn doet, dan begrijpen anderen je ook makkelijker. En kies zo nu en dan voor jezelf. Heb je geen zin in opmerkingen of hele moeilijke situaties op bv een kinderverjaardag...ga daar dan eens een keertje niet heen. vooral in tijden van behandelingen kan je de energie die het je allemaal kost wel beter voor jezelf gebruiken.

    Calani: spannend zeg! Ik hoop het zo voor je! Laat je nog weten als je nieuws hebt?

    Timon: moeilijk voor jullie om te horen dat t ICSI wordt. Je gaat straks eerst spuiten met een middel dat jouw eigen cyclus platlegt. Daarna ga je pas spuiten met een middel dat de eicellen/follikels laat groeien. De laatste dag dat je spuit moet je spuiten met een middel dat voor de eisprong zorgt. Maar je krijgt vast nog heel veel extra info en er staat ook veel over op internet. Wij kregen trouwens ook een handige folder waarin alles stond. Wel balen dat je nog lang moet wachten, maar zo te horen heb je er idd een goede positieve draai aan gegeven.

    Hier is t wel oke. T spuiten gaat redelijk, maar ik moet zeggen dat ik soms wel heel erg twijfel voor dat ding erin gaat. Ik vind het ook nog steeds best branden tijdens het inspuiten van het goedje. De huidirritatie heb ik niet meer gehad, ik spuit t nu wat dieper in denk ik. Volgende week woensdag de eerste controle pas...dus we moeten nog ff lekker doorspuiten!
    Enige bijwerking is dat ik wat kribbig ben en wat extra moe...maar ja...dat hoeft niet perse van het middel te komen, kan ook de hele situatie zijn.
    Ik ga zo ff prikken en dan straks lekker sporten (en vanaaf Grey's en de co-assistent kijken!)

    Fijne avond allemaal!
    xxx hypo
     
  16. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    hypo: hoe lang van te voren haal je de spuit uit de koeling?
     
  17. calani

    calani Fanatiek lid

    31 jul 2008
    1.347
    0
    0
    België
    koekoe
    net een duurdere (clearblue) test gedaan op mijn avondurine en duidelijk positief!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  18. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    calani: waaaaaw.. echt super.... gefeliciteerd...!
     
  19. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    HARTELIJK GEFELICITEERD!!!!!! Wat gaaf dat het nu zover mag zijn.
     
  20. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    IN DE MMM:
    Calani (25): 1e ICSI mislukt. 1e cryo TP mislukt, 2e cryo TP eind september (slechte kwaliteit sperma)
    Cynnie1984: 2e sperma onderzoek uitslag 21 aug + 1e afspraak gyn 26 aug (19 miljoen zaadcellen 90% onbewegelijk+afwijkende vorm)
    Gaby (23): 1e ICSI mislukt
    Hypo (31): 1e ICSI : 1 oktober 1e spuit (slechte kwaliteit sperma)
    Ieoor (33): 5 IUI en 1 IVF mislukt. Begin oktober start ICSI (slechte kwaliteit sperma)
    Mijs (28 ): weinig tot geen zaad. 23 november 1e afspraak FA
    Sjan (24): geen goed kwaliteit sperma 15 okt naar ZH om te kijken welke behandeling
    Timon (34): 2e IUI mislukt
    Traantje: 4 IUI's mislukt
    Zonnetje1980: (29) Volgende cyclus hsg, eind nov beginnen met iui.(slechte kwaliteit sperma)

    ZWANGER:
    Esser: zwanger na 2e ICSI
    Jewel83: zwanger na 1e ICSI
    Merel81: zwanger na 2e ICSI
    Moos76: slechte kwaliteit sperma; spontaan zwanger van tweeling
    Mouse: spontaan zwanger vóór behandelingen
    Suzan: zwanger na 1e ICSI
    Zon1980: spontaan zwanger vlak voor ICSI
    Mootje: spontaan zwanger voor behandeling!
     

Deel Deze Pagina