En Pff alsjeblieft zeg. Geen slecht nieuws weer hoor. eerst weer zoveel maanden wachten om weer zwanger te raken en dan ook nog en misser. NEE DOEN WE NIET!
hoi meiden, @maranka: het gaat wel goed vandaag! heb alleen last van steken rechts in mijn buik, ongeveer ter hoogte van mijn navel. ik denk bandenpijn? maar verder alles oke. morgen alweer een week verder dan dat het gedonder weer begon, dus zo tellen we er hopelijk nog heel wat weekjes bij! ik ga slapen meiden, tot morgen. @sam: ik hoop dat jullie een leuke dag hebben gehad, jil is wel flink verwend zo te zien!
Dat klinkt idd wel als bandenpijn meis!! Ja zo is dat!! Weer een week verder!!! Hihi ja superdagen gehad Heerlijk .. Ooh ik ben er nog steeds
Sam wat ben jij verwend zeg. Leuke kadootjes. Een geslaagde dag zo te lezen. Rebbel, ik hoop dat er nog wel heel veel weekjes bij komen een stuk of 16. Truus, heeft Mike niet iets ouds van zijn moeder? Zo ons verjaardagen weekend zit er weer op, pffff wat een drukte zeg van de ene verjaardag naar de andere.
Taby het enige oude wat Mike heeft van zijn moeder is een hangertje met zijn foto erop. Niet mijn smaak om ergens mee te combineren. Mike's moeder is overleden dus ik kan het ook niet vragen. Mike's pa weet vast niet wat ik beodel, die man is al in de 70
Jammer dat er niet echt iets is van Mike's moeder. Leek me speciaal om iets van haar bij je te dragen.
Goedemorgen allemaal! Ik hoef pas om 12 uur te beginnen maar voor die tijd een hoop te doen. Even banksaldo checken en dan boodjes doen. Tot over een uurtje!
Hè bah, Tipp! Doe je best hoor! Dat is allemaal veel belangrijker. Denk maar lekker even aan jezelf (of jullie zelf).