September 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by jekkia, Aug 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    Oei ik ben lekker aan het posten!

    Weet je wat ik zoooooooooooo te gek vind!?!?
    We gaan vrijdagochtend een keuken uitzoeken en dan naar Elysium! Joepieeeeeeeeeeee!
    Raven bij haar opa en oma en wij met z'n tweetjes quality time!
    Heerlijk! Heb er zo'n zin in!
     
  2. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @ingeltje bedoel je met mijn lief? gaat redelijk nog niet echt toppie :(

    @yule soms mis ik het wel hoor dat ik het geen ik heb geleerd niet meer doe.

    :( :( :( :( net marley and me gekeken valt een beetje tegen maar aan het eind wel een tranen trekken moest het hondje ingeslapen worden :(
     
  3. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    aggossie... wat zielig!

    Ik had laatst ook wat zieligs.... op weg naar werk lag er een aangereden kat op de weg. Zit ik echt te janken in de auto he?
    Op mijn werk gauw de dierenambu gebeld, die halen hem dan van de straat en zoeken de eigenaar. Zou ik ook willen als het mijn kat was...
     
  4. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    Aug 8, 2007
    3,352
    5
    38
    Oh wat zijn jullie heerlijk over Greys aan het kletsen.
    Ik ben persoonlijk niet zo'n fan van Mc Dreamy. Ik vind Mark Sloan veel lekkerder (en inmiddels ook sympathieker). Ik vind hem leuk met Lexie!
    En ik vind ook Owen Hunt erg leuk.
    En ik ben altijd al groot fan van Miranda en Cristina.

    De mooiste aflevering van Greys vind ik toch wel die waarin Denny Duquette dood gaat, met het gala en Meredith en Derek die spannende dingen doen samen.

    En de laatste van seizoen vijf (waarover ik verder niks zal verklappen) vond ik heel heftig. En de afleveringen daarvoor waren ook schitterend en janken janken....

    Kortom, heerlijke serie hoor voor zo'n emo muts als ik :)

    Oh en Yule: wat ben ik enorm jaloers dat je naar het Elysium gaat. Wat heeeeeerlijk! Ik ben daar 1 keer geweest en het is denk ik het mooiste saunacomplex waar ik ooit ben geweest.
    Al vond ik de Veluwse Bron ook erg mooi en de sauna waar wij meestal heen gaan, Beauty Sauna Peize, is ook erg fijn.
    Oh ik heb daar echt enorm zin in.... Het zit er helaas voorlopig financieel niet in voor ons. Ik denk dat ik maar saunabonnen voor m'n verjaardag ga vragen!

    Nu is het bedtijd....

    Groetjes
    Azeb
     
  5. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Meiden ik ga afsluiten !

    Duik nog even op de bank en ga dan bedje papen :p

    Weltrusten alvast en tot morgen !!
     
  6. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    ben poptarts aan het eten :p ook goed?
     
  7. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    slaapse meid!
     
  8. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    :xok dat is dus ook een spoiler.. hoef het film niet meer te zien :(
     
  9. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hey dan heb jij mijn blote ouders vast ook gezien, die gaan daar ook heen :D
     
  10. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    niets raars aan. Wij komen ook soms een aangereden katje ook tegen, zowel hubbie als ik hebben zoiets van :( alleen voor hun is het te laat om ambu te bellen :(
     
  11. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    heerlijke emo muts ben jij! ik vind sloan ook symathieker geworden en owen is ook een lekker ding met mooie groene ?? ogen!

    Wat is Elysium?
     
  12. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Een soort Sauna begrijp ik.. ik wilde het ook al vragen!
     
  13. Freesia

    Freesia Fanatiek lid

    Jul 5, 2007
    4,101
    0
    36
    Filiaalleidster Drogisterij
    Kloosterzande
    Pfff ik vind dit opeens niet grappig meer :( Maakt me verdrietig eigenlijk. Snap ook de context niet zo goed.
    Wat heeft dit nog met poedermelk/moedermelk te maken?
    Ieder zijn manier toch?
     
  14. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    #70954 IrisB, Oct 5, 2009
    Last edited: Oct 5, 2009
    Hmm, laat eens kijken. Ontleding van post…

    Dat vind ik een beetje een grappige opmerking. – Ik zeg dat ik iets een grappige opmerking vind. Voor zover ik weet iets dat geheel toegelaten is binnen het kader van dit forum.

    Poedermelk lijkt idd meer op moedermelk, het woord dan. - Euh, tja… In het kader van grappige opmerkingen probeer ik zelf ook wat. Voor zover ik weet etc.

    Voor de rest lijkt poedermelk meer op koemelk omdat het nu eenmal koemelk IS. - Ik deel een simpel feit mee. Ook niks mis mee dacht ik zo.

    Ok, bewerkte koemelk, maar koemelk. - Ik besef dat ik misschien de stelling iets kan nuanceren, dus dat doe ik dan maar.

    Soit. – Het is geen IrisB post zonder dat we dat er in hebben. Nothing out of the ordinary dus.

    Ben waarschijnlijk de enige die dat grappig vind, maar zeg het toch maar :p - Profetische woorden.

    Na grondige analyse vrees ik dat ik even gemist heb waar ik juist een waardeoordeel gegeven heb. Oh ja, nergens. Ik zag gewoon iets dat ik grappig vond. Gewaagd, ik weet het, maar een mens moet af en toe eens gek doen...
     
  15. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    #70955 Ingeltje, Oct 5, 2009
    Last edited: Oct 5, 2009
    Volgens mij was Yule gewoon in een melige bui, gezien haar berichten deze avond.
    Niet te zwaar aan tillen, was gewoon een lolletje!
     
  16. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Ik moet ook eerlijk zeggen dat ondanks dat Yule melig was ik ook niet veel van haar 'grapje' snap :( :(
     
  17. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    ok ok het is van beide kanten een grapje begrijp ik en gaat niet over BV maar over eten en wat ze wel en niet eten. En van alle 3 de dames geven liever suiker producten iets later dan nu meteen.. opgelost :p :p
     
  18. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    #70958 Yule, Oct 5, 2009
    Last edited: Oct 5, 2009
    Ik had hier een hele reactie getypt (inhoudelijk) waarom ik mijn reactie zo geschreven had maar die ga ik toch niet plaatsen. Omdat het voor mij geen inhoudelijke discussie is maar een uiting van irritatie.

    Ik werd gewoon heel boos omdat ik het idee heb dat onschuldige posts van mijn kant weer eens tot een inhoudelijke moedermelk/flesvoeding discussie leiden. Want ik wilde helemaal die kant niet op. Helemaal niet op de avond dat jij voor het laatst BV aan je meisje geeft.

    Ik word na tig keer onbedoeld in die discussie beland te zijn erg sarcastisch (blijkbaar). Dat was niet nodig geweest en dat spijt me ook.

    Mocht je mijn reactie wel willen (inhoudelijk) mail ik hem naar je. Maar ik plaats hem niet hier, want ik ben het echt ontzettend zat, die inhoudelijke discussie.

    Ik ga er verder echt niks meer over posten hier want het leidt alleen maar tot gedoe.
    Edit: oh toch wel dus. Nou ja, hopende dat niet tot nog meer gedoe leidt.

    Tot slot, ik ben het volledig met je eens: ieder z'n ding. Maar dat weet je wel.

    Edit: na de post van Ingeltje gelezen te hebben wil ik nog wel even toevoegen dat de meligheid van daarvoor niet erg hielp om nog genuanceerd te blijven.
     
  19. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    #70959 Yule, Oct 5, 2009
    Last edited: Oct 5, 2009
    Ik ga ook nog even direct naar IrisB reageren, dat lijkt me wel zo fair.
    Allereerst: sorry dat ik zo sarcastisch reageerde. Dat was niet nodig. In rood mijn reactie op jouw 'ontleding'.

     
  20. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Na alles gelezen te hebben... heb ik het maar even op me laten inwerken.

    Ik geloof dat er vandaag inderdaad weer eens wat wrijving is ontstaan in het verhaal over poedermelk/koemelk/borstvoeding.

    De grap van IrisB was toch niet helemaal een onschuldige grap, want je schrijft er zelf ook al bij dat het een gewaagde opmerking is. Dus je wist denk ik ook al een beetje dat je iets uitlokte met je grapje. Ik meen me nog een vorige situatie te herinneren dat je ook al erbij schreef dat het een grap was, maar het moge duidelijk zijn dat dit toch niet altijd als zodanig wordt gelezen!
    Je weet dat ik altijd ontzettend om je verhalen moet lachen, omdat ik weet hoe je ze bedoelt, maar het kan dus op anderen ook verkeerd over komen!

    Freesia: jouw verdrietige dag met de BV zorgde ook voor een opmerking over kunstvoeding, die ik echt niet leuk vond.
    Ik heb er in eerste instantie niet op gereageerd, omdat dat al was gedaan door anderen en om geen discussie op gang te brengen. En omdat ik weet dat dit een heftige dag voor jou is... één die ik zelf ook heb gehad, maanden geleden.
    Je omschreef de opvolgmelk als een soort duivelse drank leek het bijna wel.. ik wéét dat het voor jou een gevoelskwestie is, maar bij mij prikt dan steeds dat naaldje; want ik heb wél opvolgmelk gegeven... ik had zo ontzettend graag mijn lieve kindje ook tot zijn 1e verjaardag gevoed.. maar helaas waren de omstandigheden bij mij al na 3 maanden niet meer zo rooskleurig, julian kon niet genoeg meer uit mijn borsten krijgen... ik kon niet genoeg meer kolven. Heel veel verdriet deed het mij toen ik moest opgeven.
    Maar opvolgmelk is ook gewoon VOEDING, niets meer en niets minder. Laten we het niet bombarderen tot een vergif.
    Nogmaals, ik wéét dat het een klotedag voor je is (daarom wilde ik het eigenlijk ook niet erover hebben).. maar besef ook dat een heleboel mama's hier die dag ook hebben gehad. Andere omstandigheden, maar veelal noodgedwongen.

    Yule: je meligheid werd inderdaad een sarcastisch antwoord op een ook al dubbelzinnige grap...
    Spanningen die af en toe naar boven kruipen komen zo op een verkeerde manier naar buiten.
    Maar het blijft moeilijk om hier een inhoudelijke discussie te voeren, omdat er veel gevoelens meespelen, veel verschillende meningen en geschreven schrift blijft akelig moeilijk.

    Conclusie:
    Ja.. ik heb er eigenlijk niet echt 1.
    Ik vind dit soort situaties altijd moelijk. Er botst wat af en toe en het verstoort de gezelligheid en eensgezindheid die er zo vaak wél is hier! En er is niks mis met een botsinkje hier en daar, maar het raakt wel verschillende mensen en dat is vervelend.
    Nouja... knufs voor iedereen en op zich wel fijn dat er dingen uitgesproken worden nu in ieder geval!
     

Share This Page