Maart 2010 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lisil, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Minke1979

    Minke1979 Actief lid

    Sep 8, 2009
    326
    0
    0
    Noord-Holland
    Ps mijn vriend gaat vanavond alle echo's scannen en dan zal ik er weer een paar in mijn foto album plaatsen.

    Moeten er nog meer mensen voor controles vandaag?
     
  2. Minke1979

    Minke1979 Actief lid

    Sep 8, 2009
    326
    0
    0
    Noord-Holland
    Ohja en de pendel klopt dan niet he... en de voorspelling van mijn vriend ook niet... En die was nog wel zo stellig!
     
  3. PenF

    PenF VIP lid

    Aug 20, 2009
    8,387
    2,241
    113
    Female
    Coach
    Dordrecht
    Minke: Zo fantastich, een jongen en een meid echt top! Succes vanmiddag bij je medische check up!.

    Ik heb net een afspraak gemaakt voor een 3d/4d echo maar dan pas voor 30 november. Eerst wilde ik het nog even doen voor de 20 weken, maar eigenlijk is dat onzin. Ik moet gewoon maar even 3 weken wachten. Komt goed.
     
  4. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Jeeeeeeeeeeeej hij doet't weer :D:D

    @Minke, ik was al helemaal nieuwsgierig!! Wat fijn dat alles er goed uitzag en wat een jongen en een meisje... gaaf hoor!!

    @MaartMamaSite, ik vind het ook een beetje lastig aan wie ik de afspraken moet doorgeven, ik denk Kleintje88, want Elke en Starfish zijn toch niet meer actief op het forum?? (@Stroopie, kun jij inmiddels ook de site aanpassen?)

    Liefs Lara
     
  5. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    Gefeliciteerd zeg en wat een leuk nieuws van beide 1
     
  6. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    ja dat bedoelde ik!!!

    Mijn vriend heeft volgende week 3 dagen vrij genomen om de babykamer te schilderen en de kast te schuren enz. dan komt er eindelijk schot in de zaak ben tenslotte al bijna op de helft
     
  7. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    May 9, 2008
    4,173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Linda, Ik heb voor mijn zwangerschap ook movicolon gebruikt omdat ik een vervelend stoelgang heb. maar bij mij werkte het voor geen meter. Nu drink ik elke dat een kopje koffie en ik forceer de boel niet. dat helpt toch het beste.

    Minke, wat leuk een jongen en een meisje!!! gefeliciteerd.
     
  8. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    @Setti, Jeetje wat ziet dat er kick uit zeg... 19 weken en 1 dag!!!

    Vinden jullie de weken ook opeens zo snel gaan???
     
  9. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Goeiemiddag!

    Gelukkig, de site doet het weer :)

    Minke: van harte gefeliciteerd, van elk eentje, wat leuk :D

    Linda: ik kreeg zondag jl. via de Huisartsenpost een flinke antibiotica-pil tegen een schimmelinfectie, het ging maar niet over. In de bijsluiter stond al, dat het gebruik af te raden is tijdens zwangerschap, tenzij de aandoening ernstig is. Nou, dat was ie... dus ik heb de pil met enige weerstand ingenomen, je moet toch beter worden (zei mijn vk gister ook.)

    Hier alles oké, zelfs mijn bloeddruk is wat omhoog en dus niet meer duizelig. Ik mis het misselijk zijn ook niet ;)
    Wél nog wekelijks fysio voor mijn bekken, da's niet anders...

    Krijgen maandag a.s. een extra (korte) echo om even naar de baby te kijken, vinden we hartstikke fijn.

    Iedereen een fijne dag vandaag!
     
  10. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek

    Echt wel! De tijd vliegt, we zitten zowat op de helft met z'n allen :D
     
  11. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Ja inderdaad!!!!
    Toen ik dat gister tegen Bart zei, zei hij: 'misschien al wel over de helft, je kunt toch ook vroeger bevallen?'
    Hihi, toen kreeg ik het wel een beetje benauwd hoor!!
    Ben helemaal nog niet bezig met de bevalling (stom hé). Dat lijkt nog zo'n ver-van-m'n-bed-show!!

    Iemand al bezig met/opgegeven voor zwangerschapsgym/yoga enz.?
     
  12. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    ja t gaat erg hard ik heb over precies een week de 20 wkn echo. aahhh heb er nu al zin in.
     
  13. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    ik heb me opgegeven voor vitaal voor en na de bevalling van vitras. kost 89 euro en als je lid bent van de vitras krijg je 10% korting, ik ben er gelijk lid van geworden en dan kan ik ook gratis een kolf lenen met de tijd en nog andere spulletjes echt handig dat vitras en kost maar 15 euro per jaar
     
  14. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    SPANNEND!! Dan ben jij denk ik wel de eerste hé?

    Hier is het ook nog maar 9 dagen wachten tot de 20 weken echo!

    Denk dat we daarna hele tijd niet kunnen 'babykijken' dat zal nog afkicken worden!! :$

    Ik ga op internet gelijk even naar dat 'vitras' kijken! Edit: Ziet er inderdaad leuk uit!! Maar ik zoek meer iets waarbij de nadruk ligt op 'tijdens de bevalling' of 'de bevalling doorkomen'. Hihi!
     
  15. jojo29

    jojo29 Bekend lid

    Feb 4, 2008
    709
    0
    0
    verkoopster
    utrecht
     
  16. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    je leert er alles hoor: mijn zus heeft m ook gedaan en je leert ook puffen en verschillende houdingen aanmenen enzo. en ach ik zie wel ben erg nuchter van mezelf waarschijnlijk pies ik in mn broek vant lachen. hahaha

    ik zie t al helemaal voor me ik daar op een matje met dikke pens en vriendlief ernaast mee puffen hahaha. (man mag 2x mee)
     
  17. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
     
  18. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Hmm, ja dat klinkt toch al beter en ik vind de prijs een stuk leuker dan die 200 euro die ik overal lees!!
    Nee die oefeningen worden bij mij ook niks, krijg al de slappe lach als ik eraan denk en Bart is ZEKER te nuchter voor dit soort dingen ;)
    Wanneer heb jij je aangemeld? Ik ga gelijk maar's een mailtje sturen of er nog plek is en of het überhaupt bij ons in de buurt is!
     
  19. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
     
  20. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    May 9, 2008
    4,173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Lara, Ik heb me al opgegeven voor de zwangerschapsgym. Gewoon die van de zorg winkel. Is gratis. Heb 17 november mijn eerste les!
     

Share This Page