30-plussers en zwanger worden (deel 3)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Josien, Apr 6, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    Nov 25, 2007
    1,186
    0
    0
    poohbear wat een opluchting voor jullie.
    jens zal dan wel ook wel heel slim worden als z,n hersentjes zo goed groeien hihi

    sophia: wat vervelend ik kan je niet helpen heb helaas nog geen ervaring hier mee.

    dames heb ik weer: ik dacht na twee jaar geleden een keer gependeld te hebben.......laat ik dat nog eens een keer doen.
    dus gisteren een pbtje gestuurd krijg ik vandaag (wel fijn zo snel) een reactie dat ze niks door krijgt en dat ze dat vervelend vind en dat ze het volgende week nog een probeerd (wel lief van der)
    maar goed wie weet betekend dat )dat spookt nu dus weer door mijn hooft) dat het helemaal wel niet gaat lukken:(.
    en ik had gisteren al een dip omdat ik zo had gehoopt dat het misschien deze maand gelukt zou zijn zonder iui.

    over 12 weken is het al weer kerst en dit wordt dus de derde kerst dat ik denk wie weet kan ik het blijde nieuws wel met kerst vertellen en telkens wordt ik weer teleurgesteld.

    sorry ik moest effe klagen wie wet gaat het volgende week weer beter als de duivels zijn geweest, en ik weer vooi de volgende iui ga.
     
  2. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    4,062
    8
    0
    Timon, wat een lange lijst! Dat zegt ook wel iets over hoeveel vrouwen/stellen toch maar moeite hebben met zwanger worden he? Ik hoop dat je deze tijd idd even kan gebruiken om de druk van de ketel te halen. En gelukkig is er nu een plan waar je je aan vast kan houden! Alleen wel even slikken dat dat inhoudt dat je moet spuiten...

    Pooh: wat een opluchting! Maarreh.... hadden ze dat niet eerder kunnen bedenken? Het klinkt zo voor-de-hand-liggend...

    Soof, ik gooi er een dooddoener tegenaan: sprongetje? Of geloof je daar niet in? Ik begreep dat daar de meningen namelijk ook over verdeeld zijn (ik verbaas me regelmatig over de dingen waar discussies over zijn op dit forum, hihi)

    Hier gaat het weer een stuk beter, ook tussen hubbie en mijzelf. Er blijkt bij hem zoveel onzekerheid te zijn, dat alles wat ik zeg opgevat wordt als zou ik hem niet een goede vader vinden. Waarschijnlijk omdat hij er zelf nog niet helemaal over uit is of hij een goede vader is. Ikke wel hoor, op al die kleine opmerkingen na die iedere moeder wel heeft naar de vader of anderen, heb ik echt het volste vertrouwen in zijn vaderschapskwaliteiten. De grootste ergernissen gaan over onze omgang met elkaar geloof ik.
    Met de kleine gaat het ook allemaal heel goed: gisteren heeft ze voor het eerst gelachen!!!! Echt SMELT!!!!! Zooooooo schattig joh! En het grappige is ook dat ik zie dat ze steeds meer op mij gaat lijken. Wordt ze straks nog een heuse Mini-me, hihi. In uiterlijk dan... Zij heeft afgelopen weekend ook een onrustig weekend gehad. Vast de beroemde "regeldagen" of sprongetje of hoe je het wil noemen. Ze was duidelijk niet in haar hum en heeft twee nachten doorgeslapen. Om vervolgens weer in haar oude bijna onzichtbare patroon te vallen van 's nachts willen eten. ;) :)
     
  3. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    4,062
    8
    0
    Puck, kop op meissie! Denk positief: je kan zwanger worden, dat WEET je... Alhoewel ik natuurlijk heel hard met je mee hoop dat het je zonder IUI gaat lukken! Knuffel!
     
  4. mb02

    mb02 Bekend lid

    Jun 8, 2009
    914
    0
    0
    in de buurt van Utrecht
    Timon, jeetje, wachtlijst van 6 maanden:$. Is wel balen, maar inderdaad, nu de spanning eraf is weet je maar nooit wat er in die 6 maanden kan gebeuren. Ik heb me nog niet verdiept in al die behandelingen dusse.....wat gaat er met ICSI precies gebeuren?

    Pooh, goedzo!!!!!

    Wat een vreselijke situatie voor Zico en haar gezin. Soof, als je haar spreekt, geef haar een dikke knuffel namens haar digitale vriendinnen!

    ALL, nog steeds niet ongi:). Werd vanmorgen wakker van een felle steek in mijn buik, ik naar de wc, maar geen rood te bekennen, pfoei, wat een opluchting. Verder is mijn hoofd echt een zeef, kan alleen maar denken "wel/niet/wel/niet/wel/niet enz.enz". Ik durf nog niet te testen, dus gebruikt mijn vriend als excuus om dat in het weekend pas te doen;).
     
  5. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    Nov 25, 2007
    1,186
    0
    0
    thanx miepie ik blijf ook wel positief alleen heb ik toch nog af en toe een dipje.

    wel schattig dat ze veel op je gaat lijken een mini-miepie
    ook fijn dat het wat beter gaat saampjes jullie moeten toch op één lijn komen
    het zal ook allemaal wel even wennen zijn.
    succes met de nachtvoeding.

    mbo spannend het klink in ieder gevan goed houd je het nog vol om niet te testen!
     
  6. mb02

    mb02 Bekend lid

    Jun 8, 2009
    914
    0
    0
    in de buurt van Utrecht
    He, allemaal tegelijk aan het tikken.......

    Puck, maar je bent toch nog niet ongi?, of voel je dat het eraan zit te komen? Kan dan je teleurstelling begrijpen, zou geweldig zijn geweest als het nu zonder de IUI was gelukt. Hou moed hoor meid!!!!!

    Miepie, wij willen wel een foto van een lachende mini/miep:). Fijn dat het tussen jullie weer beter gaat!
     
  7. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @soof, eeeh,. Jens zit in zo'n zelfde fase nu. Rommelig slapen overdag (40 minuten slaapjes) en 's nachts wakker worden. Of hij nu droomt of gewoon last heeft van die megasprong.... Krijgt Rick geen tandjes???

    @mb02,,TESTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. MB! SJee wat hou jij het spannend zeg............ jij moet wel een mega geduld hebben!

    PUCK! He meis, ik kan me helemaal voorstellen dat je daar super onzeker van wordt. ZOiets zit je nou net niet op te wachten, maar probeer het langs je heen te leggen! Ben ju nu dan helemaal ongi?
    Ik hab de dag voor ik teste ook bloedverlies gehad! Dus houdt moed! ;)

    POOH! Ik denk dat zijn 2e tandje ook in aantocht is, maar het is vast en zeker het sprongetje. Maar ik wil dan weten hoe dat werkt, dus ben u het internet aan het uitpluizen! :D
     
  9. mb02

    mb02 Bekend lid

    Jun 8, 2009
    914
    0
    0
    in de buurt van Utrecht
    Ja, ik heb heel veel geduld;).
     
  10. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    Nov 25, 2007
    1,186
    0
    0
    dames ik ben nog niet ongie maar ik voel dat ik het ga worden en ook was mijn temp vanmorgen iets lager.

    ik durf niet te hopen op deze ronde omdat ik zo bang ben op een teleurstelling.
     
  11. PUCK! He lieverd toch, een dikke knuffel voor jou! Het komt allemaal wel goed! Ik blijf duimen ;)
     
  12. Paint

    Paint Actief lid

    Feb 27, 2007
    392
    0
    0
    Hallo meiden,

    Ik weet niet of jullie me nog vaag kunnen herrineren, maar een jaar geleden ongeveer heb ik hier ook een tijdje mee geschreven.
    Op een gegeven moment er mee gestopt, na 2 negatieve iui pogingen was ik er ff helemaal klaar mee.
    Maaaar op eigen houtje en ruim 2.5 jaar later sinds we hadden besloten voor een beeb te gaan, heb ik gisteren positief getest. Ben er nog helemaal beduisd van.
    Ik wilde ( aangezien ik hier nog bekende namen voorbij zie komen) het toch even aan jullie vertellen. Je mond houden is wel heeeel erg moeilijk heb ik na 1 dag al ondervonden haha.

    Groetjes,
     
  13. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Paint!!! natuurlijk weet ik nog wie je bent hoor. Wat fantastisch voor jullie dat je zwanger bent, wat een onwerkelijk maar heerlijk gevoel moet dat voor je zijn. Blijf je nu wel weer hier gezellig mee schrijven.
    Geniet vooral heel veel.

    Liefs Mieke

    Oja zoals je ziet ben ik ondertussen ook mama :)
     
  14. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    2,957
    0
    0
    Paint: wat ontzettend gaaf!!! Proficiat meid! Daar hebben jullie lang op moeten wachten. Ben zo blij voor je!

    En Simi: voor jou ook al fantastisch nieuws! Heerlijk zeg! Weet je al wanneer je de eerste echo hebt! Supergefeliciteerd!!

    Soof: wat een gedoe dat je je baan kwijt bent! Pfff...
    Knap dat je zo optimistisch blijft!
    onze kleine wil ook niet zo goed slapen, maar dat is niet nieuw. Afgelopen weekend zowaar drie nachten achter elkaar maar 1 x per nacht wakker geworden. Wisten niet wat ons overkwam. Maar vannacht was het weer gewoon 4 keer. Op het CB zei de arts vandaag dat we hem misschien toch overdag wat meer calorieen moeten aanbieden (zijn lengte was wat harder gegroeid dan zijn gewicht) Maar heb niet het idee dat hij wakker wordt van de honger. Schijnt dat ze rond 6 maanden zo'n beetje moeten gaan doorslapen. daarna krijgen ze in de gaten dat ze met huilen aandacht kunnen krijgen. na 7 maanden bieden ze zelfs daarvoor een "slapen cursus" aan. maar wij halen hem 's nachts nooit uit bedje of bij ons in bed, dus heb ook niet het idee dat dat het is...

    Mieke: hoe is het met Boaz? helemaal opgeknapt?

    Timon: tjee, wat een nieuws! kan me voorstellen dat dat even een tegenvaller was! Sterkte meid! Wat een lange wachtlijst zeg!

    Puck: zou jammer zijn als je ongi toch doorzet... Ik duim voor je!

    MB02: meid, wat heb jij een ijzeren zelfdiscipline! Ik zou al lang getest hebben!!! Oeoeoe, ik ga ook heeeeeel erg voor je duimen!

    Miepie: hahaha, herken dat wel, dat soort discussies met mijn man over hoe alles aan te pakken :)
    Wat leuk dat ze lacht! Heerlijk he?! Ik zat daar ook smachtend op te wachten, bij ons kwam dat pas bij bijna 9 weken!

    Pooh: knap dat jens al omrolt! Heeft ons ventje 1 keer gedaan en houdt het nu wel voor gezien. Als je het speelgoed buiten zijn bereik legt, zet 'ie het eerst op 'n krijsen. Als ik dan geen aanstalten maak om het aan te geven, is hij ineens stil alsof hij denkt "ook goed... bekijk het maar!" en dan gaat hij vrolijk met zijn eigen voetjes spelen en negeert het speelgoed :)
    Wij geven inmiddels een groente en fruithapje. Vind de timing soms nog wel lastig. hoe laat geven jullie de laatste fles?

    Ben ongewtijfeld weer de helft van de mensen hier vergeten... Sorry! -schaam schaam-
    Ben nu met werk zo druk dat ik eigenlijk alleen op mijn vrije dag aan internetten toe kom en dan moet ik dus ook meteen 25 pagina's bijlezen. Dan blijft niet alles meer bij!

    Ben vorige week weer naar de gyn geweest. Helaas nog steeds geen slijmvliesopbouw in mijn baarmoeder... :( Moet weer een nieuwe hysteroscopie. eigenlijk onder narcose. maar heb gevraagd of ik het niet nog 1 keer zonder mag proberen (heb zo'n hekel aan narcose en wil "in control" blijven!) Als ze dan verklevingen zien die niet zo kunnen worden verwijderd, heb ik in ieder geval ook even de tijd om erover na te denken waar ik de behandeling wil laten doen. Ben eerlijk gezegd niet al te optimistisch meer... Moet ook weer een maand wachten en waarschijnlijk daarna wel weer een paar maanden voor er een plekje onder narcose beschikbaar is.
    Helaas intussen niet meer gemenstrueerd, dus de boel doet het gewoon niet meer :(
     
  15. PAINT! Ja hoor we kennen je nog, wat een fantastische binnenkomer dat ju spontaan zwanger bent!
    Ook ik ben inmiddels mama geworden!
    KLets maar weer gezellie mee!!!
     
  16. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @paint, gefeliciteerd!! geweldig nieuws!!

    @wanna, ons schema is , 7.00: 200 ml fles, 1100: 100ml pap en 100 fles, 13.00: fruithapje, 15.00 fles, 17.00 groente, 19.00 fles en dan naar bed
    Wij halen Jens ook niet uit bed als ie 's nachts wakker wordt. alleen als hij een half uur voor de wekker gaat wakker wordt mag ie in ons bed spelen.
     
  17. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    2,957
    0
    0
    Nou, mijheertje heeft maar 80 cc gedronken en liet net 120 cc van zijn fles staan....
    Bij de papfles 's aonds lukt het soms om het er dan met een lepetje in te krijgen. Daarom maar wat rijstebloem door de rest geknikkert en de lepel gepakt. Als dank daarvoor heeft hij net de eerste 80 cc over me heen gekotst.....
    geloof dat we een zware avond en nacht tegemoet gaan!
     
  18. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Wanna, oh meid wat naar toch die echo's en als er verklevingen zijn die weggehaald moeten worden. En zo verdrietig dat je tot nu toe nog helemaal niet gemenstrueerd hebt!

    Naar dat Ruben nog zoveel wakker wordt 's nachts. Zou hij het warm/koud hebben. Is het echt huilen huilen huilen of misschien alleen wat gekreun?

    Ons schema is zo:
    8.00-8.30 bordje pap van Bambix meer granen met 200cc opvolg melk
    11.00-11.30 fruit potje of vers gepureerd
    13.00 fles melk 230cc + boterham met margarine en appelstroop of smeerkaas
    15.00-15.30 rijstewafeltje/cracotte crackertje of fruit als dit 's ochtends niet lukt
    17.00-17.30 warme hap
    20.00-20.30 laatste fles 230cc nutrilon goede nacht (is romiger en dus wat voller van smaak en raken ze wat voller van)


    Puck, neeeee laat die spotting nou niet doorzetten tot ongi.

    Pooh, goed nieuws van Jens zijn schedeltje, hele geruststelling.

    MB, oh nog steeds vol spanning dus bij jullie thuis, maar hier ook hoor.

    Miepie, heerlijk he zo'n eerste lachje! 6 weken ja dat kunnen sprongetjes zijn, geef je bv, dan kunnen het ook regeldagen zijn, hihi.
     
  19. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    2,957
    0
    0
    Mieke; ben inderdaad wat aan het piekeren of dit met mijn baarmoederslijmvlies nog wel goed komt... Maar weer wachten tot het volgende onderzoek. Zou het wel heel erg vinden als dat zou betekenen dat we geen kinderen meer kunnen krijgen. Ik zie ook op tegen al die ingrepen.

    Weet ook niet goed waarom Ruben zo vaak wakker wordt. Hij ligt in een (dun) slaapzakje onder een dekentje. Volgens mij heeft hij het niet te warm of te koud. De CB arts suggereerde dus of hij misschien toch nog honger had. En dat we dan een fles van overdag moesten vervangen door een papfles. Vanmiddag gedaan, met als resultaat dat hij nu zijn gewone fles niet wil. Hoop dat ik zo zijn warme groente hap er wel in krijg!
    Zelf fruit pureren is nog geen echt succes. Heb eerlijk gezegd ook geen goeie machine. Geprakte banaan gaat nog wel. De rest vind hij te grof, dan gaat hij kokken. Ook dikkere pap lijkt hij smerig te vinden. Hebben Nutrilon goede nacht geprobeerd, maar leek niet echt uit te maken. Het is ook meer jengelen dat op den duur volop huilen wordt. Als je hem bijtijds troost, valt hij meestal wel weer in slaap. Maar we willen ook niet dat hij eraan went dat we 4 x per nacht aan zijn bed staan (en we willen zelf onderhand ook wel eens doorslapen, hahaha)
     
  20. Timon

    Timon VIP lid

    Sep 4, 2008
    10,015
    0
    0
    Gelderland
    Ik duim voor je dat je het weekend 2 streepjes test!
     

Share This Page