Wat leuk he al die smeltmomenten, ze worden ook steeds "leuker" vind ik, in de zin van meer contact en dat ze echt je nadoen en op je reageren enzo.. Alleen op dit moment baal ik even.. Mike weigert echt om uit de tuitbeker of oefenbeker of normaal glas te drinken. Die is makkelijk gemaakt door ons denk ik door al die tijd nog overal de fles voor te geven.. En nu heeftie dus amper wat gedronken, alleen vanmorgen zijn papfles en in de buggy een tuitbeker sap. Erna deed ik zijn melk tussen de middag in de tuitbeker en gooide hij hem boos weg en nu ook weer met zijn sap. Heb al Avent geprobeerd, Difrax Nuby, harde tuit, zachte tuit.. Weet t effe niet meer. Misschien kwestie van doorzetten dattie geen andere keuze heeft dan zo drinken? Vocht zal hij wel krijgen door zijn 1e en laatste fles.
Ja moeilijk Missy. Jil drinkt al 3 maanden tussen de middag uit het bekertje.. Al is het maar een beetje, en puur voor het oefenen..
Ben je dan niet bang dat ze te weinig vocht binnenkrijgt op een dag? Daar ben ik dus bang voor, al weet ik dat Mike nu misschien wel teveel vocht kreeg aangezien hij elk uur een schone luier moest en vaak ook 'snachts wakker werd van een doorweekte luier. Ik denk dat Mike gewoon uit gewoonte uit de fles dronk en niet voor honger of dorst maar gewoon omdat ik t aanbied en hij van zuigen houdt, daarom heeft hij ook nog steeds zijn speen. Misschien dat hij daarom nu weigert, misschien heeftie geen dorst en ik bied em geen makkelijke fles aan dus neemt hij niet.
Missy, krijgen ze nu bij 1 jaar weer de eerst volgende prikjes? Lekker toch even dat Mike zo lekker tukt. Daantje, zou een sprongetje kunnen zijn... Ik ging lunchen bij een vriendin, die heeft een zoontje die 10 wk jonger is dan Boaz. Die was zo schel aan het gillen dat Boaz daar steeds helemaal van schrok en van moest huilen, echt met van die halen in zijn huiltje, zo zielig. Hij heeft denk ik wel 10x gehuild. Toen heeft ze haar zoontje maar boven in bedje gelegd, vond het wel lullig, maar ja een verdrietige Boaz is ook niet leuk.
Oooh arme Boaz Neej dat is ook niet leuk !! Gekke kindjes ook.. Jildou drinkt sowieso tussen de middag nooit erg veel Missy. Verder ben ik niet bang dat ze te weinig krijgt. Ze krijgt s ochtends en s avonds bv, tussen de middag wat melk (als ik dit in een fles doe, dan drinkt ze ook weinig meestal en als haar beker leeg is bied ik altijd nog wat aan !! En s middags krijgt ze een fles thee met melk.
@Mieke, nee met 11 maanden maar toen werd hij paar dagen later geopereerd dus de prikken voor de zekerheid vanwege t feit dat ze er koorts van kunnen krijgen verschoven naar vandaag. Nu pas weer met 14 maanden en dan geloof ik een hele tijd niet meer. @Sam, dan drinkt Jildou toch nog best veel.. Ook nog een fles met thee/melk. Mike drinkt s'morgens papfles en na zijn boterham en voor t slapen een normale fles. En dronk dan gerust tussendoor ook 2 sapflessen leeg van 250cc. Die dronk echt veeel dus.. En nu dus niet met die tuitbeker, maar dan heeftie pech.
ik hoop dat alles goed gaat met tipp ik moet zo al weer eten, moet vanavond nog werken en dan lekker 12 dagen vakantie joeppieeeeeeeeee. ohhhh wat ben ik die pil nu al zat zeg bahhh. elke keer als ik ongie ben dan heb ik er hoofdpijn van bah kan gewoon wel door de muur lopen pcm en dan moet het weer gaan. femke is weer wakker ze is echt niet lekker is alweer aan het huilen, ze is echt goed verkouden alles zit dicht. ga naar haar toe, spreek jullie weer.
Aah beterschap Femke!! Jeetje ja Mike dronk dan echt veel ja!! Jildou drinkt s ochtends bv. geen idee hoeveel ze binnenkrijgt dan.. En tussen de middag is misschien 80 ml max wat ze wil.. Dan s middags fles thee van 240 en s avonds dus weer bv...
Ooooh Grrrr.. hebben jullie wel eens last van 2 hupsende vliegen?? Die waren gister al bezig en vandaag gaan ze vrolijk door, en dat allemaal constant op mijn laptop ... DUsssss.. Nu is het tijd voor de muggenmepper
Rebbel, je zeurt helemaal niet! Het was eng, het was naar, wat zeg ik? verschirkkelijk. En uiteraard ben je bang. Dat is heel logisch. Ik zou vreemd staan te kijken als je niet bang zou zijn. Maar dit kleintje heeft een broer die het tijdens die kusjes op je buik stiekum influistert dat het nog even moet blijven zitten. Hij heeft zelf meegemaakt wat er gebeurd als je eigenwijs bent, dus hij regelt dat wel met zijn brusje! Je bent een super sterke meid (ik wou dat ik half zo sterk was! )en ik wou dat ik je zorgen en angsten weg kon nemen, maar helaas, dat kan niet! Sterkte meis! Dikke knuffel!
Over gisteren: We hebben bijna 5 uur onafgebroken gepraat gisteren! Er is een hoop goeds uitgekomen. Hij realiseerde zich wel dat hij hard moest gaan werken om mijn 'terug' te krijgen, maar dat wilde ie wel! Hij schrok van mijn woorden dat ik ipv liefde vooral leegte voelde... En wilde er alles aan doen om dat te veranderen. 1 van de belangrijkste afspraken is nu dat hij zijn werk serieuzer gaat nemen. Dus gewoon van 9-5 en buiten die tijden niet, uitegezonderd noodgevallen. En niet de ene dag eens om 11 uur beginnen en om 7 uur stoppen en de volgende dag om 12 uur beginnen en om 3 uur stoppen etc. Dat geeft te veel onzekerheid, zowel in tijd als in geld. Ik kan er nu gewoon vanuit gaan dat ie om 8:30 weg is en om 17:30 terug komt. Klaar. Duidelijkheid! En hij gaat zich meer inzetten voor christine en mij en het SAMEN in onze relatie (dat was goed zoek, ik voelde me meer huisgenoot dan wat anders) Ben opgelucht nu! Nou eens zien of het inderdaad gaat werken. Ik heb hem verteld dat hij niet moet verwachten dat het van de ene dag op de ander beter is, en dat het hard werken is. Vanmiddag was supergezellig met steenbokje
@Tipp, klinkt hoopvol! Hij begreep t in iedergeval en is bereid te veranderen dat scheelt al een hoop. Nu zien of hij t ook doet! Hoop dat jullie eruit komen! Fijn dat t gezellig was met Steenbokje.
Bergen thee gedronken en veeeeel te lekker gelunched... En christine heeft ook meegegeten en lekker gespeeld EN met steenbokje zitten flirten
Tipp, wat goed dat jullie zo'n goed gesprek gehad hebben. Ik hoop dat jullie vanaf nu weer wat moois op kunnen bouwen samen. Of nee dat zeg ik verkeerd, er is al iets moois maar ik hoop dat jullie het nieuw leven in kunnen blazen. Dikke knuffel meis!